Перейти до змісту
t0rik

Клан [LUTSK] Укрепрайон. Обговорення

Recommended Posts

Складаються резерви. Необхідний онлайн. Прохання відписатися діючих гравців. Найближчим часом буде проведена чистка рядів. А також в цій темі вислуховуються побажання та пропозиції стосовно розвитку клану.

Поширити це повідомлення

...

щось не так. в клані повно народу яких не виключали (дата вступлення - з початку існування клану). чому я попав під чистку? не підходжу по статі чи просто так, взяли і виключили? так попередьте ... якось це не серйозно

до того ж: Игроку запрещено осуществлять действия с кланами до 04.08.2014 20:08.

Редаговано Dimon

Поширити це повідомлення

А вот не нада тут тягарів. "Я вклані і все". Тепер по іншому, будуть в клані лише ті шо в онлайні дійсно є. І не треба ображатися. Для укрепрайонів потрібен онлайн якого в нас немає.

Поширити це повідомлення

2 t0rik: написав в лічку, але ти не відповідаєш, кину сюди

"

ну, по-перше. ніхто не каже: "Я вклані і все"

по-друге. я часто онлайн, можливо і не в підходящий час, але ж треба сказати коли бути...

я все зводжу до того що треба попередити. якщо хтось буде рідко офф в такий-то час - ми його виключимо, тим більше що в чаті клану обговорювали "початок" дії укрепрайону. якщо не пам'ятаєш - саме я в чат питав тобі "що треба робити, та як?"

просто в мене склалось відчуття, що ніхто не проводив перевірку на онлайн чи ще якісь дослідження, а просто взяли і виключили пару чоловік без всякого попередження.

просто негарно!

"

Поширити це повідомлення

t0rik, Я вчора був з Сергієм на тренуванні (lewuk). У нас щонайменше 4 ололо-малих які ніфіга не вміють грати і не хочуть вчитися. (45-47%)

З 3-х боїв, які ми провели на Укрєп районах, 2 тупо злили. Потім "Мені какати, мені пісяти" і народ розійшовся. Якшо треба - скину нікі в пп, або ж вирішим питання тут, в цій темі

Поширити це повідомлення

Ті самі роти. Тільки:

1.не обирають по КПД\статі\танкам

2. нема "орущєго польового командира"

3. збирається на команду "Ану бігом всі підняли свої дупи, бо виженем з клану"

Поширити це повідомлення

а я в якомусь клані рагулів, зате гарний значок прапора з гербом на танку і ніхто не грозиться вигнати з клану))

думав вступити в Луцький клан, але останнім часом рідко граю.

Поширити це повідомлення

ну тих хто міг грати вигнали, а дітей, кажуть, залишили ....

А дехто просто закінув гру, в мене в липні річниця була :)

Дехто грає раз в квартал, бачу багато кому набридло, судячи з активності обговорень в сусідній темі.

Поширити це повідомлення

я думаю, тут ще річ у тому, що гра потрошку скатується в УГ. особливо порівняно з вартандером-якось він останнім часом піднявся.

Для мене ненормально, коли за 4 хвилини зливається вся команда, а ти в кущах/сховку лишаєшся сам-на сам з УСІЄЮ командою противника.

І в мене таке постійно. Коли школота репетує, мол РАШИМ! тяжі і птшки летять "рашити", а ідіоти на світляках і ст за арту ховаються.

окремо скажу за оці нерфи і апгрейди. Це взагалі свинство. Балансу як такого нема. Деякі танки 8 левела по пробою не уступають 10кам, і навіть інколи перевершують їх. Додайте до цього барабан. Наприклад, німецькі барабанні птшки. Який сенс грати на ис-7, коли гівно 8го левела тобі з барабана майже на все ХП насує і покрітує все прямо В ЛОБ з 300 метрів. Толку з тої броні і повільної пушки, яка ніхріна толком не пробиває.

Ай, немає слів-одні емоції. Того і граю рідко.

Поширити це повідомлення

Наприклад, німецькі барабанні птшки. Який сенс грати на ис-7, коли гівно 8го левела тобі з барабана майже на все ХП насує і покрітує все прямо В ЛОБ з 300 метрів. Толку з тої броні і повільної пушки, яка ніхріна толком не пробиває.

z2t.jpg

Поширити це повідомлення

Dimon

не парся. Я всерівно рідко воюю.Тай "криворукий".Ні за статою,ні за медальками не гонюся. Аби не купа премів (бараном був,у свій час.Закинув бульбашам трохи грошей),вже б давно забив на цю гру.

Якщо що,можна мене з клану виключити-тебе на моє місце.З тебе користі більше буде для укріпрайонів.

Поширити це повідомлення

о_О

німецька ПТ? 8 лвл? барабан??

проблема в тому, что загальний рівень гравців ну дуже впав. Я після річної перерви просто був в шоці від цього убожества, але зараз втянувся.

вар тандер не переплюне танки ІМХО.

якщо літачки в них нічого, то танки без хп це не онлайн цяцька.

Поширити це повідомлення

загальний рівень не те, щоб впав-його і так раніше не було, а тепер і подавно. як на мене, надто великий наплив школотронів, внаслідок рекламної кампанії і "халяви" типу преміумів на день і решти. тому шо раніше якось бувало вигравало, бувало програвали, в основному ішло 1:1 співвідношення і якось збалансованіше по часу гинули. Наприклад, 15 трупів дохло хвилин за 8, а не за 3 хвилини вся команда дохла. Все пробивається всім, а нашестя голди-це якась катастрофа.

Не те, щоб я тут плакався, я і сам "тащити" вмію непогано, але зникає всяке задоволення від гри. Абсолютно ніякого задоволення-гра перетворюється на нудну роботу і купу мату в чаті від братів наших менших, а саме школотронів.

Поширити це повідомлення

Не те, щоб я тут плакався, я і сам "тащити" вмію непогано, але зникає всяке задоволення від гри. Абсолютно ніякого задоволення-гра перетворюється на нудну роботу і купу мату в чаті від братів наших менших, а саме школотронів.

Ну чого обов"язково щколотрони матюкаються, ... я сам постійно люблю оленів трішки посварити в нецензурній формі, постійно, а точніше завжди, бо ці дійсно 2-3 хвилини і команди нема кумарить, а воно ще тобі пише що в тебе стата галіма а я тут крутий..... ех, нема тієї гри, нема, а укріпрайони то ж ті сами бої на тих самих картах, тільки хто на квасі той герой.... по тупому воно все, я оце виїхав 2 рази. перший в противника було 2 кваса ми виграли, а в другому було 5 і все жопа, а я кваса не тримаю бо він мене кумарить...

Редаговано Nikitamega

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз