Перейти до змісту

Як стати мером міста?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

ЩОБ бути мером міста нада хоча би диплом мати! І причому розумітись, що таке "Міське будівництво і господарство".

Бо місто по суті своїй потребує прекрасних комунікацій, а все інше приложиться. Створити середовище комфортне!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Напевно буде всім цікаво, що потрібно щоб стати кандидатом на мери міста?

Колись вроді як треба зібрати певну кількість грошей + якийсь внести внесок.

:_07:

post-16719-0-64100800-1406926453_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб бути мером нормальним, треба бригаду відморозків мати,яка тебе буде охороняти, та рішати поблеми, начальник жеку облажався, зустріли, кастрували, пішли далі, перед тим як прийде інший подумає тисячу разів, чи йти на начальника жеку. Поклали дорогу, спиздил гроші, всіх причетних кастрували, і так далі, тоді буде толк, по іншому наш народ не мислить чомусь... бо максимальне покарання, це звільнення з роботи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви були хоча б раз на прийомі в мера? Чому я маю в прийомній казати по якому я прийшов питанню

Взагалі якийсь брєд оці прийоми громадян мером! ЦЕ для чого??? Щоб хтось відчув свою значимість при умові, що він не може нічого змінити сам???

ЦЕ повністю совкова система! яка ніби спочатку була ідеальна, а потім один захотів і покотилась з гори лавина!!!

Чи щоб бабка прийшла поскаржитись?

Та для цього зовсім інші методи мають бути! А мер повинен менеджером бути, а не слухати те, що автоматом має прийняти команда з декількох чоловік і зробити сортування проблем міста. Створити систему пріоритетності проблеми!!! це все робота менеджера!!! ДУМАЮЧОГО і адекватного!!! тоді і до мера ходити не прийдеться!

п.с. але для доброго слова, то вже і зробили ці години, бо всім не вгодиш, система така, вертикальна, пірамідальна. хтось на вершині, інші по низу бігають, давайте люди робити систему кульок, щоб кожен був кулькою і ці всі кульки робили ще якусь кулю, не сподобались один одному, перекотились до інших і далі життя йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб бути мером нормальним, треба бригаду відморозків мати,яка тебе буде охороняти, та рішати поблеми

це називається ВЛАСТЬ для дятлів, така система виростить вам кучу уродів у владі. Тому думайте систему на основі життєвих принципів і відносин, якщо хочете то і релігійні принципи - це одне з колосальних рішень. Тільки закладати не в людину прийняття рішення, а в систему.

Тобто, що не хтось приходив і кастрував, як ви кажете, а щоб викинути фактор одноосібної влади це має бути рішення декількох, громадський контроль або що найкраще онлайн голосування жителів на сайті міськради. Жителі реєструються по документу, щоб без ботів і вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуєш,уєбан вихований, нахєра мені з тобою на щось переходити, якщо можна просто послати тебе нахуй і максимум що мені це коштуватиме-це декілька днів бану:-)а задоволення-купа:-)) коли протікав дах, то ми з татом стали і зробили, частково залучивши жек. І з садочком проблем нема, навіть без хабарів, уявляєш?:-)

А, забув розстроіти по гарячій воді: бойлер вирішує проблему і економить кошти;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно буде всім цікаво, що потрібно щоб стати кандидатом на мери міста?

Колись вроді як треба зібрати певну кількість грошей + якийсь внести внесок.

Знач був я мером двічі, тому скажу секрет як ним стати. Качаєш з торента City life чи Cities XL і стаєш мером. Думаю якщо підеш там в плюс по дохідній частині бюджету міста з розвиненою інфраструктурою комунальних закладів і заселиш всіх представників громади по майновому стану, а потім їм всім щей *вгодиш* то я тобі скажу,що у тебе не погані дані для мера в реалі!

П.с. яке питання-такі і відповіді отримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ називається ви гризетесь за свою жизнь і нах нікому не потрібні!!! тому що система ложила на ваше життя, як і на моє і на всіх інших!!! Якщо не шариш, то хоть будь поспокойнєй! Я шо бля по твоєму ніхт не робив всебе вдома??? ШО ти тут матом визиваєшся???

п.с. я вже було подумав занадто культурно написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, ти замітив, шо череп, як і я, у очках? Це я собі замовив рентген-портрет, на фуболочку наніс у діфото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуєш,уєбан вихований, нахєра мені з тобою на щось переходити, якщо можна просто послати тебе нахуй і максимум що мені це коштуватиме-це декілька днів бану:-)а задоволення-купа:-)) коли протікав дах, то ми з татом стали і зробили, частково залучивши жек. І з садочком проблем нема, навіть без хабарів, уявляєш?:-)

А, забув розстроіти по гарячій воді: бойлер вирішує проблему і економить кошти;-)

Які ви розумні, розкажіть це пенсіонерці, яка живе на дев'ятому поверсі, де дах протікає, яка платить справно всі комунальні послуги, а ви такі круті і модні з батьком тіпа все "порішали", може ще їй дах полагодите?

Якщо всі поставлять бойлера уявити собі може що станеться взагалі з нашими електромережами, чи ви тут тільки когось обзивати вмієте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громада Луцька - маленька купка людей, але в ній до Майдану була відсутня комунікація, що дозволяло впроваджувати виборчі технології. Потрібно хоч трохи взаємодіяти з іншими мешканцями, ставати відкритішими, так перетворимось в кулак, який керуватиме містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...