Перейти до змісту

Скарга на службу таксі "Хіт таксі"


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

9 липня була потреба зранечку (5.20) дістатися на автостанцію № 1. Відкрив Інтернет, загуглив "таксі Луцька". Вибрав "хіт таксі".

Зателефонував 0664256010. В оператора уточнив тарифи (6 грн посадка і 3 грн/км). Замовив авто. Сказали чекати через 5 хв. Я попросив надіслати авто через 15 хв (телефонував завчасно і "колядувати" на автостанції не хотів ). Оператор погодилася. Приблизно через 7 хв почув звук авто, що припаркувалося біля під"їзду. Через 15 хв спустився до авто. Батько допоміг завантажити валізу у багажник авто. Почали рух. На моє питання про умови оплати була відповідь "по лічильнику". Таксометр був частково прихований між сидіннями водія та пасажира. Ми ще не проїхали й 20 метрів від підїзду, на таксометрі було вже 7,5 грн (замість 6 грн стартових). На моє логічне питання "чому" водій пробурмотів що він щось там виходив, щось загружав (так, він відчинив багажник, але валізу завантажував батько). Розуміючи, що маю справу з занадто наглим таксистом і поїдка може коштувати стільки, скільки йому захочеться я заталефонував до диспетчера Хіт таксі і попросив повідомити за які ще послуги мені буде виставлено рахунок. Питання лишилися без відповіді. Почувши, що я телефоную до диспетчера, таксист став вкрай агресивним і сказав, що б я шукав собі інше таксі. Через 50 м зупинив авто і сказав, що не везтиме мене на автовокзал. Я був в шоці. Повторний дзвінок до диспетчера не дав результатів - вислухавши мене оператор промовчала і я був змушений шукати вихід з ситуації самостійно.

P.S. До автобуса я успішно дістався. Хіт таксі - служба таксі, якою я не раджу користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, іноді таксисти такі бикі попадаються, шо хоть колеса пробивай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...