Перейти до змісту

Новий заклад "Виноград"


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

бо якщо нема раціональної фінансового мислення в людей, той така держава в нас.

Тай вибачте мене, я в свій час теж любив погуляти, то з 100% впевненістю скажу, що в людей більше випєндрьожі ніж реального заробітку, повипендрюються, попантуються, посидять в кафехах чи ресторанах до полуночі, а потім кажуть, що з грошима в них напряжно і шукають винуватих, а тим часом на отаких людях і сколочують нормальні гроші і все більше росте соціальна нерівність. Так, що поки ми самі не схочемо жити краще то ніхто цього окрім нас не зробить і ніхто в нас европейську економіку з її цінами не побудує.

Всі не можуть бути рівними і не можуть однаково думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі це флейм а не тема про заклад - тому напевно і нєфіг людей розганяти

Для нових закладів є темка "Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку"

А ТС запиляла у флейм - то флейм і отримали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо якщо нема раціональної фінансового мислення в людей, той така держава в нас.

Тай вибачте мене, я в свій час теж любив погуляти, то з 100% впевненістю скажу, що в людей більше випєндрьожі ніж реального заробітку, повипендрюються, попантуються, посидять в кафехах чи ресторанах до полуночі, а потім кажуть, що з грошима в них напряжно і шукають винуватих, а тим часом на отаких людях і сколочують нормальні гроші і все більше росте соціальна нерівність. Так, що поки ми самі не схочемо жити краще то ніхто цього окрім нас не зробить і ніхто в нас европейську економіку з її цінами не побудує.

Всі не можуть бути рівними і не можуть однаково думати

але ніхто їм не забороняє навчитись розуму )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і поговорили про нове кафе "Виноград".

До речі, може, хто там все-таки був - що за вина подають? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я не поняв, можна чи нізя вечерком бокальчик-другий пива пропустить чи келих винця прохолодного в приємному закладі чи вдома на кухні випить ряжанки і не ви*обуваться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пива там немає. є різні *коктейлі* з вина. + закуска відповідна.

ціни вище середніх. палити можна на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, якби була така біда-пєчаль, як ти пишеш, 1/3 забігайлівок у місті вже б зачинились, а так, дивина, нові відчиняються!

ага дивина, да чому тут дивуватися якшо більша половина людей в Луцьку профукують свої гроші в них, а самі живуть на зйомних квартирах, їздять на кредитних авто, і лазять по дорогих ресторанах і клубах, то називається хороше життя по-українськи, але в якому ти сам собі не хазяїн, то і далі відкриватимуться, а тупий народ ковтне і понесе на пойло туди свої мані, американська споживацька ідеологія ще більше і більше набиратиме обертів. )

Парахуй витрати на нову квартиру, меблі та переведи на гроші оренди квартири. Якраз на пенсію і відіб єш свою квартиру.

А в новому гарному кафе завжди приємно посидіти.

Це мислення лежня, завжди легше вибрати простіший варіант і жити так, а подумай якщо так і все життя прожити на всьому чужому, то на що ти прирікаєш своїх дітей? Чому зразу нову крартиру так вони дорогі, алеж можна купити участок недорогий, тай помаленько будувати будинок в силу своїх можливостей, за років 5 це реально зробити якщо трохі піднапрягтися, і аж ніяк не до пенсії, але люди завжди шукають легший варіант, не думаючи про майбутнє

я в аує взагалі. Треба для початку зробити стабільне і велике джерело доходу, а потім тринькати гроші на хати, пузо. А то квартира і машина своя є і світу білого не бачать люди. Я вже цих прикладів гарних господарів надивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, якби була така біда-пєчаль, як ти пишеш, 1/3 забігайлівок у місті вже б зачинились, а так, дивина, нові відчиняються!

ага дивина, да чому тут дивуватися якшо більша половина людей в Луцьку профукують свої гроші в них, а самі живуть на зйомних квартирах, їздять на кредитних авто, і лазять по дорогих ресторанах і клубах, то називається хороше життя по-українськи, але в якому ти сам собі не хазяїн, то і далі відкриватимуться, а тупий народ ковтне і понесе на пойло туди свої мані, американська споживацька ідеологія ще більше і більше набиратиме обертів. )

Парахуй витрати на нову квартиру, меблі та переведи на гроші оренди квартири. Якраз на пенсію і відіб єш свою квартиру.

А в новому гарному кафе завжди приємно посидіти.

Це мислення лежня, завжди легше вибрати простіший варіант і жити так, а подумай якщо так і все життя прожити на всьому чужому, то на що ти прирікаєш своїх дітей? Чому зразу нову крартиру так вони дорогі, алеж можна купити участок недорогий, тай помаленько будувати будинок в силу своїх можливостей, за років 5 це реально зробити якщо трохі піднапрягтися, і аж ніяк не до пенсії, але люди завжди шукають легший варіант, не думаючи про майбутнє

я в аує взагалі. Треба для початку зробити стабільне і велике джерело доходу, а потім тринькати гроші на хати, пузо. А то квартира і машина своя є і світу білого не бачать люди. Я вже цих прикладів гарних господарів надивився.

Скажу так якщо в вас руки з одного місця ростуть, і за всі роботи будете платити, і не маєте тями де дешевше знайти матеріали для будинку то це вам буде дорого і тяжко але це всерівно дешевше ніж квартира, і що ви за брєд несете яке нафік пузо, знаю дуже багато молодих людей яку будуть собі будинки, то в них не пузо росте, а мязи від роботи, і голова умнішає бо починаєш вміти правильно розпоряжатися грошима, не викидувати їх на непотрібні і некорисні речі. ))

діло говорите, навіть нічого добавити)) Сама по роботі з цим стериотипами не зрозумілими борюся...важко, але надія вмирає останньою, приємно говорити з розумною людиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сьогодні зайду, пофоткаю вам шось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, якби була така біда-пєчаль, як ти пишеш, 1/3 забігайлівок у місті вже б зачинились, а так, дивина, нові відчиняються!

ага дивина, да чому тут дивуватися якшо більша половина людей в Луцьку профукують свої гроші в них, а самі живуть на зйомних квартирах, їздять на кредитних авто, і лазять по дорогих ресторанах і клубах, то називається хороше життя по-українськи, але в якому ти сам собі не хазяїн, то і далі відкриватимуться, а тупий народ ковтне і понесе на пойло туди свої мані, американська споживацька ідеологія ще більше і більше набиратиме обертів. )

Парахуй витрати на нову квартиру, меблі та переведи на гроші оренди квартири. Якраз на пенсію і відіб єш свою квартиру.

А в новому гарному кафе завжди приємно посидіти.

Це мислення лежня, завжди легше вибрати простіший варіант і жити так, а подумай якщо так і все життя прожити на всьому чужому, то на що ти прирікаєш своїх дітей? Чому зразу нову крартиру так вони дорогі, алеж можна купити участок недорогий, тай помаленько будувати будинок в силу своїх можливостей, за років 5 це реально зробити якщо трохі піднапрягтися, і аж ніяк не до пенсії, але люди завжди шукають легший варіант, не думаючи про майбутнє

я в аує взагалі. Треба для початку зробити стабільне і велике джерело доходу, а потім тринькати гроші на хати, пузо. А то квартира і машина своя є і світу білого не бачать люди. Я вже цих прикладів гарних господарів надивився.

Скажу так якщо в вас руки з одного місця ростуть, і за всі роботи будете платити, і не маєте тями де дешевше знайти матеріали для будинку то це вам буде дорого і тяжко але це всерівно дешевше ніж квартира, і що ви за брєд несете яке нафік пузо, знаю дуже багато молодих людей яку будуть собі будинки, то в них не пузо росте, а мязи від роботи, і голова умнішає бо починаєш вміти правильно розпоряжатися грошима, не викидувати їх на непотрібні і некорисні речі. ))

діло говорите, навіть нічого добавити)) Сама по роботі з цим стериотипами не зрозумілими борюся...важко, але надія вмирає останньою, приємно говорити з розумною людиною

Я побив рекорд по оверквотінгу чи нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафоткала багато, але... Краще зайдіть. Любителів європейських кафешок домашнього зразка та вина безпосередньо приємно вразить )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, якби була така біда-пєчаль, як ти пишеш, 1/3 забігайлівок у місті вже б зачинились, а так, дивина, нові відчиняються!

ага дивина, да чому тут дивуватися якшо більша половина людей в Луцьку профукують свої гроші в них, а самі живуть на зйомних квартирах, їздять на кредитних авто, і лазять по дорогих ресторанах і клубах, то називається хороше життя по-українськи, але в якому ти сам собі не хазяїн, то і далі відкриватимуться, а тупий народ ковтне і понесе на пойло туди свої мані, американська споживацька ідеологія ще більше і більше набиратиме обертів. )

Парахуй витрати на нову квартиру, меблі та переведи на гроші оренди квартири. Якраз на пенсію і відіб єш свою квартиру.

А в новому гарному кафе завжди приємно посидіти.

Це мислення лежня, завжди легше вибрати простіший варіант і жити так, а подумай якщо так і все життя прожити на всьому чужому, то на що ти прирікаєш своїх дітей? Чому зразу нову крартиру так вони дорогі, алеж можна купити участок недорогий, тай помаленько будувати будинок в силу своїх можливостей, за років 5 це реально зробити якщо трохі піднапрягтися, і аж ніяк не до пенсії, але люди завжди шукають легший варіант, не думаючи про майбутнє

я в аує взагалі. Треба для початку зробити стабільне і велике джерело доходу, а потім тринькати гроші на хати, пузо. А то квартира і машина своя є і світу білого не бачать люди. Я вже цих прикладів гарних господарів надивився.

Скажу так якщо в вас руки з одного місця ростуть, і за всі роботи будете платити, і не маєте тями де дешевше знайти матеріали для будинку то це вам буде дорого і тяжко але це всерівно дешевше ніж квартира, і що ви за брєд несете яке нафік пузо, знаю дуже багато молодих людей яку будуть собі будинки, то в них не пузо росте, а мязи від роботи, і голова умнішає бо починаєш вміти правильно розпоряжатися грошима, не викидувати їх на непотрібні і некорисні речі. ))

діло говорите, навіть нічого добавити)) Сама по роботі з цим стериотипами не зрозумілими борюся...важко, але надія вмирає останньою, приємно говорити з розумною людиною

Я побив рекорд по оверквотінгу чи нє?

походу нє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафоткала багато, але... Краще зайдіть. Любителів європейських кафешок домашнього зразка та вина безпосередньо приємно вразить )))

Прошу пояснити ще раз місцезнаходження, так як не до кінця зрозуміла де саме воно, ближче до інформаційного центра туристичного чи біля книжкового пасажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо йти від перехрестя з Кривим Валом в сторону книжкового пасажу то з правого боку буде перша арка - Комп’ютери, а натупна (де раніше була вивіска Стоматології) - то вони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо йти від перехрестя з Кривим Валом в сторону книжкового пасажу то з правого боку буде перша арка - Комп’ютери, а натупна (де раніше була вивіска Стоматології) - то вони

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Повернення в Україну не буде, - цитує представника гравця Globo Esporte. - Ми шукаємо рішення, і Палмейрас є одним з них. Інтерес від цього клубу є".

"Якщо "Металіст" і "Палмейрас" домовляться, Крістальдо буде дуже радий пограти в бразильському чемпіонаті".

Нагадаємо, що минулий сезон аргентинський форвард без особливого успіху провів в оренді в Болоньї.

:_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

https://vk.com/vynogradcafe

всіх раді бачити

Нафоткала багато, але... Краще зайдіть. Любителів європейських кафешок домашнього зразка та вина безпосередньо приємно вразить )))

ящо маєте ще фото з Виноград кафе то можете їх викласти на сторінці кафе https://vk.com/vynogradcafe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...