Перейти до змісту

Скарга Ільїн Сергій Миколайович


ser

Рекомендовані повідомлення

Замовив в нього балки, мурлат, рейку, крокви --все десь на 8000. Дав аванс 1500(скинув на карточку). Привезли рейку, мурлат, 2 балки. Привезли не все замовлення. Дав ще 6000. Через декілька днів підвезли ще 4 балки(довші). Сказав крокви підвезе на днях. Ждав тиждень, я сам перезвонив і Сергій сказав що вони вже не ріжуть нічого і він віддасть гроші але через пару днів бо він зараз занятий. За доставку ми домовились раніше десь 400 гр. Через декілька днів сам звоню за гроші (по моїх підрахунках винен він 965-400(доставка)=565грн) і Сергій каже шо за один раз за машину маю я заплатити 400 гр і за другий раз маю заплатити 600 гр і за погрузку балок великих маю заплатити 50 гр. І тут я охрінів(вибачте). Ми домовлялись за всю доставку 400 гр. , і чи він буде раз привозити чи 2 чи 3 мене не хвилювало. Тим більше машини що привозили везли дерево не тільки мені.

Отака ситуація. Накладної на моє дерево не дав. По телефону говорити не хоче.

Накладну дав на 2 позиції кроква, балка але не те що я замовляв(сказав потім переробить).

На накладній печатка фірми:

Название: КОМЕРЦІЙНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА ВУРФ

Вид деятельности: ОПТОВА ТОРГІВЛЯ НЕДЕРЖАВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, КРІМ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Страна: УКРАЇНА

Адрес: М.ЛУЦЬК ВУЛ. ГОРДІЮК БУД. 33, KB. 108

Телефон: 737255

Що я знаю про цього чоловіка:

Ільїн Сергій Миколайович

паспорт АС 630071

дата народження 12 березня 1961 р.

тел.0506650808

Стережіться!!!

PS: 565 гр на дорозі теж не валяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких я він треба відправляти на Схід, а то тільки давай людей обманювати.

Мирно жити не хочеться йому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...