Перейти до змісту

Тре порада. Свиняча грудинка.


Kiodinn

Рекомендовані повідомлення

Є сабж. Біля 1 кг. Хочу приготувати. Але щоб не різати і з гарніром, окрім картоплі, який би приймав участь у приготуванні))) Тобто щоб готувалось не окремо. Є якісь поради?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш зрозумілою мовою можна? Бо я зрозумів, що треба спекти/зварити один великий кусень м'яса разом з рисом/гречкою або чимось іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так точно) хочу одну цілу грудинку з гарніром (окрім картоплі) спільного приготування))) хоча зійде і приготування гарніру на смальці, яке залишиться після запікання грудинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого так собі ускладнювати життя. Зазвичай промариновану грудинку печуть, коптять або варять (без нічого), а гарніром може бути будь-що приготоване окремо: хліб, крупи зварені на воді, салати ітд. Не розумію навіщо ще кудись пхати отой витоплений жир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб гармонія смаку була) а то я можу купити шмат копченого м'яса в магазині і зварити під нього рис.. підлива може якась.. бо вийде наприклад нежирний рис і жирне м'ясо, або водяна гречка і жирне м'ясо.. давитися пісною рисом/гречкою, закушуючи м'ясом? нєє..

поки тут теревенимо замаринував в часноці і приправах грудинку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб гармонія смаку була) а то я можу купити шмат копченого м'яса в магазині і зварити під нього рис.. підлива може якась.. бо вийде наприклад нежирний рис і жирне м'ясо, або водяна гречка і жирне м'ясо.. давитися пісною рисом/гречкою, закушуючи м'ясом? нєє..

поки тут теревенимо замаринував в часноці і приправах грудинку...

капуста, морква, баклажани?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарячий смалець від м'яса з цибулею і морквою (зажаркою) піде як підлива чи не варто?

капуста?

До речі думав.. Але не знаю як її припхати туди.. Хіба що на півготовності щось придумати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна ще додати черешки селери, моркву та й вино там не помішало б. Колись робила таке з гов'ядиною - дуже смачнюща штука. Зі свининою знайшла подібне це. Запечену цілим куском свинину з гарніром(ще й з крупами) не зустрічала. А кусочками повно різних рагу, гуляшів, горшочків з кабачками, помідорами, перцем, фасолею, горошком, з капустою брюссельською теж смачно(але поки не сезон), з тою ж селерою, морковкою, грибами, навіть греча є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...