Перейти до змісту

З Луцька в Львів. Я доїхати дешево і зручно?


derofin

Рекомендовані повідомлення

Нагадаю, що 2 серпня у Львові буде проходити Lviv Holi Fest, і ось компанією плануємо з'їздити. Досвіду подорожей у Львів немає, тому суть питання така: Як найкраще доїхати до Львова. Студент, тому хочеться чим подешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потяг ковель-чернівці

дешевше лише велосипедом

і Lviv Holi Fest пройде не 2 серпня, а 26 червня)

я буду на авто їхати, скільки вас там людей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. 8,30 ранку, дизель Ківерці-Сапіжанка, 12грн/6грн студ (пересадка в сапіжанці, в Львові на головному ви в 14,15).

2. 6.22 ранку, Рейковий автобус Ківерці - Львів - ~70грн/30грн студ., (в Львові на головному ви в 9,08).

3. 19,25 вечора, дизель-потяг Ковель -Чернівці, загальний 12грн, плацкарт 25грн, купе 80грн. (в Львові на головному ви в 0,50).

4. Автобус, час виїзду до 18,30 (останній, на Ужгород). Час у дорозі 3,5-4 год, вартість - 60-70грн. Пункт призначення різний.

(в цінах можу трохи помилятись, але шоб зорієнтуватись шо по чому вистачить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.22 ранку, Рейковий автобус Ківерці - Львів - ~70грн/30грн студ., (в Львові на головному ви в 9,08). - Найшвидше, але не надто комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.22 ранку, Рейковий автобус Ківерці - Львів - ~70грн/30грн студ., (в Львові на головному ви в 9,08). - Найшвидше, але не надто комфортно.

чого це не комфортно?? на сьогодні це найкращий варіант ціна/час/якість з Луцька в Львів!!! ТС найдешевше поїздом Ковель-Чернівці в загальному вагоні за 20 грн туди й назад, якщо їде вас багато, то нічого страшного, але з часа ночі до ранку на вокзалі тинятись..... рейковим то десь 70грн туди й назад. так вибирай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потяг ковель-чернівці

дешевше лише велосипедом

і Lviv Holi Fest пройде не 2 серпня, а 26 червня)

я буду на авто їхати, скільки вас там людей ?

а як же http://vk.com/lvivholifest ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.22 ранку, Рейковий автобус Ківерці - Львів - ~70грн/30грн студ., (в Львові на головному ви в 9,08). - Найшвидше, але не надто комфортно.

чого це не комфортно?? на сьогодні це найкращий варіант ціна/час/якість з Луцька в Львів!!! ТС найдешевше поїздом Ковель-Чернівці в загальному вагоні за 20 грн туди й назад, якщо їде вас багато, то нічого страшного, але з часа ночі до ранку на вокзалі тинятись..... рейковим то десь 70грн туди й назад. так вибирай.

Не комфортно, бо там всі на кучі, манюсінькі місця, тверді, ні поспати, ні ноги виставити. Куча народу (як шпроти) з величезними сумками і т.д. і т.п. Жах... Приблизно як дизель, але місць для ніг ще меньше (хоч на вигляд і гарніший всередині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду на авто їхати, скільки вас там людей ?

в котрій приблизно будеш повертатися?

просто на 20.00 на роботу, чи встигну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потяг ковель-чернівці

дешевше лише велосипедом

і Lviv Holi Fest пройде не 2 серпня, а 26 червня)

я буду на авто їхати, скільки вас там людей ?

фест перенесений на 2 серпня, пише на офіційному пабліку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.22 ранку, Рейковий автобус Ківерці - Львів - ~70грн/30грн студ., (в Львові на головному ви в 9,08). - Найшвидше, але не надто комфортно.

чого це не комфортно?? на сьогодні це найкращий варіант ціна/час/якість з Луцька в Львів!!! ТС найдешевше поїздом Ковель-Чернівці в загальному вагоні за 20 грн туди й назад, якщо їде вас багато, то нічого страшного, але з часа ночі до ранку на вокзалі тинятись..... рейковим то десь 70грн туди й назад. так вибирай.

Не комфортно, бо там всі на кучі, манюсінькі місця, тверді, ні поспати, ні ноги виставити. Куча народу (як шпроти) з величезними сумками і т.д. і т.п. Жах... Приблизно як дизель, але місць для ніг ще меньше (хоч на вигляд і гарніший всередині)

а ну да, це ж не круїзний лайнер :_04: мабуть в автобусі виспешся на год довше, особливо після Радехова :_07: боюсь запитати, а який на вашу думку найкращий варіант дістатись Львова ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий варіант це рейковий автобус Ківерці - Львів...два рази на тиждень їзджу до Львова, тому кращого варіанту немає, якщо потрібно бути зранку в місті. Але він їздить туди тільки по певних днях ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий варіант це рейковий автобус Ківерці - Львів

дуже переповнений чи ні? взагалі цікавить питання - там всі "по місцях", чи як звичайний "дизель"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Лише по місцях, купувати за кілька днів. Їздить не кожний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці-Львів - щоденно, крім середи і четверга. 06:10 - 09:00

Львів-Ківерці - щоденно, крім вівторка і середи. 17:02 - 20:20

Тобто в середу добирайтесь як хочете. :_03:

З власного досвіду (не маючи студентського квитка). Їхати на рейковому 3 години (~ 60грн), набагато зручніше, ніж 4 години паритись в таку спеку ( а водій по селам назбирує чимало "приємно" пахнучих селян, які стоять/висять над тобою - переважно зранку і ввечері), та ще й майже годину трястись на цих "шикарних" вибоїнах в Радехові.(і це за 68 грн здається). Тому тверді стільці в рейковому автобусі мені здаються райською насолодою, ще й їдеш тихенько, ніби по морю. (дуже рідко його похитує).

На рейковий квитки треба брати завчасно, як у Луцьку, так і в Львові. Їх або немає, або ти можеш простояти в черзі до відправки поїзда (у Львові). Проте., як варіант - можна чемно повблагати провідника і проїхатись "зайцем" за 50 грн. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Чернівецький їздить але треба уточнювати в які дні, рейковий зранку їздить, і електричка Ківерці-Сапіжанка теж їздить але це теж треба уточнювати а то можете попасти на ремонт колій чи ще щось типу такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зараз ситуація ніхто не підскаже ?

саме дешевше дизель зранку в 8.30 з пересядкою в сапіжанці 20 грн в львові десь в 2 часа дня. в 6 ранку швидкісний 75-80грн і в 9 год у львові. ще є варіант ввечері поїзд ковель-чернівці в 19.30 і в час ночі у львові ціна десь 25-30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь на моє звернення до Укрзалізниці.

Тескт звернення

"Добрий день. ПОЇЗД № 6369 сполучення Ківерці-Стоянів прибуває на станцію Стоянів о 23 год 33 хв.

О 4 год 53 хв відправляється ПОЇЗД № 6051 сполучення Стоянів-Львів. Скажіть будь ласка це один состав поїзда тільки з різними номерами чи це різні состави. Поясню: приїхав з Ківерець поїзд в 23:33 постояв на станції Стоянів до 4:53 і рушив до Львова чи цей состав що приїхав з Ківерець о 4 годині відправляється назад на Ківерці?

Дякую."

Текст відповіді

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”

СЛУЖБА ПРИМІСЬКИХ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

79000 м. Львів, вул.Гоголя, 1 тел.: (032) 226-48-05; факс 226-48-80

"__11_02___2015 № НРП-20/254_________

Шановний пане _______!

Ваше зверненя щодо курсування приміських поїздів на дільниці Ківерці-Стоянів розглянуто за дорученням у службі приміських пасажирських перевезень.

Повідомляю Вас, що зазначений у Вашому звернені поїзд №6369 сполученням Ківерці-Стоянів має відстій по ст Стоянів з 2333 до 0453. Після відстою та зміни локомотивних бригад той самий дизель-поїзд відправляється о 0453 до ст Львів. З ст Ківерці відправляється о 0400 дизель-поїзд № 6370, який прибуває поїздом №6052 сполученням Львів-Стоянів о 2214.

Дякуємо Вам за користування послугами залізничного транспорту, завжди Вам раді.

З повагою

Заступник начальника служби О.Є. Орнат

Кудляк 2265568

Хто попробує так їхати, розкажіть про емоції. Зручно їхати погуляти у Львів. Приїжджаєш о 7:31 у Львів і назад о 19:35. Один мінус 2 ночі або на вокзалі в Стоянові кукувати або у вагоні спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто попробує так їхати, розкажіть про емоції. Зручно їхати погуляти у Львів. Приїжджаєш о 7:31 у Львів і назад о 19:35. Один мінус 2 ночі або на вокзалі в Стоянові кукувати або у вагоні спати.

ніхто в поїзді спати не буде, поїзд приїде і всі з нього виходять. так що кукувати прийдеться на вокзалі.... в стоянові ніколи не був, але мабуть там вокзал такий як у більшості маленьких містечок -холодний. тому самий дешевий спосіб на день погуляти у львові це дизель на 8.30 і з 14 год до ночі гуляйте львовом!!! часу вистачить, а назад до луцька в 2 часа ночі і в 7 ранку в луцьку. по грошам в районі 40грн.( по студентському взагалі 20 грн)....дешевше не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дизель до Сапіжанки. А дальше куди пересідати?

дизель зупиняється в сапіжанці, виходите, стоїте на пероні і через 10 хв підїзджає дизель до львова. і все. побачите там людей буде багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дизель до Сапіжанки. А дальше куди пересідати?

не знаю як зараз, але того року, якщо їдеш тим же маршрутом назад, тобто Львів-Луцьк ч/з Сапіжанку то вже в Сапіжанці треба чекати не 10 хвилин, а 2 години :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздив в суботу в Львів погуляти, дорога в дві сторони (по студентському) обійшлась в 20 грн.

З луцька виїхали в 08:30 потягом Ківерціі - Сапіжанка. В ньому зразу купили квиток до Львова, коштує 6 грн. В Сапіжанку приїхали, зачекали 10-15 хв і підїжає дизель Ковель - Львів, який десь біля пів 3 дня прибуває на цетральний у Львові. Назад їхали чернівецьким плацкартом в 02:37 ночі(14 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...