Перейти до змісту

Згорани, Дитячий санаторій. Цікавлять відгуки.


Onil

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Цікавить інфа про цей заклад.Є можливість відправити туди малюка. Дитина здорова. З свого кола знайомих ніхто не знає нічого. Прошу відгукнутись людей які відправляли дітей в цей табір. Хотілось би знати про харчування і умови проживання, відношення до дітей. Буду радий володіти любою інформацією про даний заклад.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один з найкращих санаторіїв для дітей на волині. харчування хороше, а стосовно умов - за дітьми дивляться, я б сказав навіть пильно, а проживання ну звичайний табір, без *ізлішєств*...якщо вам потрапила путівка по профсоюзу зі знижкою, то відправляйте, це краще ніж місто кожен день!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був син в багатьох таборах, в тому числі і в санаторії в Згоранах. Враження і спогади про нього найгірші. Розваг, всіляких традиційних табірних конкурсів там не було. Якщо дитина взагалі ще не була в таборах, то відіб"є охоту раз і на завжди. Не радила б відправляти туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочивав там сам колись, років 15 назад. Це був перший табір для мене, а спогадів залишилося ще до сьогодні, приємних.. ех....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше тим краще. Можна всю картинку нвмалювати і розкласти по полицях.

Пишіть, можливо комусь теж стануть в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...