Перейти до змісту

Інтернет провайдер


DrWeird

Рекомендовані повідомлення

Простили поцікавитися !

Шукаю можливість підключення до інтернету. Приватний будинок в квадраті вулиць (Захарова - Щусева - Краснодонців - пр. Відродження).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото розлінилися - все розжуй та подай, самому на сайтах провайдерів полазити віра не дозволяє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, мене попросила кума, а куму сусідка. А тій сусідці файні хлопці з Датагруп запропонували підключення з мінімальним щомісячним платежем в 300 грн.

Так я лінивий шукати на сайтах, запитую у людей, що ви порадите свиняча аватарко ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, мене попросила кума, а куму сусідка. А тій сусідці файні хлопці з Датагруп запропонували підключення з мінімальним щомісячним платежем в 300 грн.

Так я лінивий шукати на сайтах, запитую у людей, що ви порадите свиняча аватарко ?

Тому що там пари на АДСЛ уже закінчились того і ціна така, а тянути новий кабель навіть 10-ку або 20-ку вам за 1,20 ніхто не буде. От і виплило 300 грн. І взагалі колись платили і більше щоб мати ср@ний діалап.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого тут що було колись?"колись" - то аргумент? колись і дупу підтирали сіном.

Який зв'язок вартості затрат на підключення конкретного абонента з ЩОМІСЯЧНОЮ абонплатою? Я б ще зрозумів, якби за саме підключення якась сума вирахувалась, а от так, "виплила абонплата"... незрозуміла арифметика... Цікаво, і на скільки ж місяців користування розбили затрати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнення. Вул. Острозького 28. Телефон від Інтертелеком (радіо здається).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...