Перейти до змісту

Видалення мигдалин


tihiy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Напишіть, хто видаляв мигдалини в Луцьку, в якого лікаря, лікарні і чи була жесть... Як потім з хворобами?

Мав 2 абсцеси протягом 10 років, і раз квартал як малий захворіє, хворію і я. Без абсцесів, але першою завжди дається знати мигдалина. Займаюсь спортом і ці хвороби постійно палять "масу". Тягнув як міг, обливаюсь вже 10 років холодною водою, але малий з болячками від садіка немає пощади і не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені робили, років 10 тому. був малий, тому лікаря не пом'ятаю. але лікарню так - обласна. третій поверх..щоб його.

операція загалом прогнозована, заводять, рвуть, виводять.

але як рвуть.. тебе прив'язують до крісла, руки, ноги, голова (як електричний стілець), лікар бере зажим, але кривий такий і тупо рве, тягне щосили і ложить біля тебе кусочки м'яска )

спитаєш чи був наркоз? був..давали, але чутка промазали і заморозило мені не там де колупались. А в роті то якась єрундєнь стоїть - фіг що скажеш..) за шоком болі не відчуваєш, але це лише спочатку..далі веселіше)), весь в крові ти і лікар напроти тебе, якому ти ретельно заплбовуєш очі ) тривали ці бавки хвилин зо 7, потім ліжко, туалет разів так 5 і спати. хотів був поїсти, так - зась. на наступний день дали печеньку яку ковтнув не жуючи ))

після втручання жити стало краще і хвороб, чи чогось іншого причиною чого б слугувала операція - не було)

так що топай сміливо, і проси щоб наркозом не промазали, якщо не хоч нових вражень )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та десять років мені абсцес вскривав дед старий... Фільм пила. Два тижня потім якогось фака на стаціонарі протримали і кололи пінецелін ( по молодості думав що так треба). А от в Харкові приіхав ширанули, розрізали, заварили, знову вкололи і сказали давай додому. При чому з мінімумом жесті. От мені цікаво, чи в нас щось змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість-раджу Львів. Онкологічна лікарня. Там відділення пухлин голови та шиї дуже модернізоване, лікарі хороші, молоді, не "совєтської закалки".

Чистила носові пазухи під загальним наркозом, тому заодно попросила, щоб видалили гланди. Дуже довго знайомі відговорювали, типу хвороби почнуться, гланди повітря очищають, перед тим, як ти вдихаєш...

Так я краще неочищеним повітрям буду дихати, ніж носити загноєні мигдалини в роті, якшо вже на то пішло.

Ні разу не пожаліла. Вже 5 років пройшло. І ніяких хвороб. Ангіни, до речі, за 5 років також не було ні разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лет 18 назад это было, только не областная, а оперблок во "второй городской" - но он мало чем отличается, думаю, разве что на втором этаже расположен smile.png

То же кресло, те же привязывания к нему - на уговоры, что не буду мешать или вырываться никто не повёлся. И правильно сделали - а то без глаз пооставались бы smile.png

Укол новокаина толстой длинной иглой в миндалины... Ощущение разрыва плоти, хруст... Нифига не действует... Хотя нет, действует, но лишь на внятность речи - выходит только мычание и рёв smile.png

Один рвёт, другой держит, чтобы не выгибал спину и головой не крутил... В рот засовывают что-то типа удавки и ножика, ковыряются... Сначала просто неприятно, но потом, когда начинают тянуть - глаза из орбит выскакивают. Не, рот не открою, больно же! Дочистить? Ну хорошо, чистите, проверяйте... Пару минут - как на приёме у Святой Инквизиции smile.png

Ну всё, отмучался. Реки крови, все заплёваны, больно. Пора бы и отвязывать... Как нет??? Какая вторая??? Да ну вас на!!! Это всё на мычаниях, которые врач понимает, а я сам не могу разобрать smile.png

Мотаю головой, сцепив зубы - но всё равно зафиксировали и ротораздиратель засунули, чтобы не было возможности челюсти свести и перекусить инструмент smile.png

Вторая на адреналине рвётся ещё больнее... Но проходит быстрее

Конец. Встаю. Да идите вы нафиг со своим креслом-каталкой, сам дойду, нафиг сказал, нафиг, где кресло? :)

Довезли до палаты, перекинули в койку... Отлёживание, тазик для отхаркивания крови, пару порций мороженого, которое типа нужно для снятия отёка, но которое, цуко, не глотается из-за жуткой боли в горле... Ну и ползком по стене до туалета на грани потери сознания поутру - ну я ж не лежачий, чтобы в утку ходить smile.png

Через пару дней можно было уже не только йогурты с пюрешками есть smile.png

В целом - забавная операция. С учётом того, что я сам её хотел (хотя про ощущения догадывался, т.к. был подобный менее болезненный опыт с аденоидами) - я, блин, мазохист smile.png

Сказать, что сильно повлияло на здоровье... Не заметил. Ну да, ангин нет - но это логично, миндалины ж теперь не воспаляются, их собачка съела :) А в остальном - всё так же, как и раньше. Радует, что теперь при жестокой невезухе из-за отсутствия защитного барьера болеть сразу воспалением лёгких :D

гланди повітря очищають, перед тим, як ти вдихаєш...

О, как же бредят они :)

Ангіни, до речі, за 5 років також не було ні разу.
Так и должно было быть, ибо ангина - это есть воспаление гланд (миндалин) :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю у вас послаблений імунітет, або не бережетесь, п'єте холодну воду, і так далі...

Спорт це добре, але це не запорука 100% здоров'я, а лікарям аби вирвати, деяким це по кайфу навіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю у вас послаблений імунітет, або не бережетесь, п'єте холодну воду, і так далі...

Спорт це добре, але це не запорука 100% здоров'я, а лікарям аби вирвати, деяким це по кайфу навіть...

Та ні, гланди ловлять заразу при контакті з хворим малим, і все. Раніше, поки малий не ходив в садочок таких траблів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, блин, мазохист Изображение

ТОчно. :) Мені було років 7-9, коли мені видаляли гланди (мигдалини). Нічого подібного описаного, не було. Чесно, не було.

Укол в горло. Все реально заніміло. Правда не новокаїн був, а лідокаїн. Я уже в той час знав, що новокаїн мене не сильно бере. Тому й казав лікарям, що лідокаїн, замість новокаїну. Їх це вводило у ступор, як це так, пацан в 8 років знає, що да як?

А все просто: стоматологія, мать її... мав неприємний з житинства досвід випваного без будь-якої анастезії здорового зуба. Потім під новокаїном рвали зуб я верещав, як ніби мене, як свиню, колють наживо. ПІсля 10-хвилинного знущання, мені вкололи укол лідокану і я спокійно досидів, поки мені вирвали зуб.

Так от повернемося до мигдалин. ПІсля уколу, я хвилин 5-7 посидів, поки укол подіє. А далі у рот вставили кільце, (таки да, прив'язували, щоб не смикався) щоб я ненароком не стиснув зуби, поки хірург туди руку по лікоть запихнув.. (принаймні саме так мені здалося в той момент :) )

Взяли довгі такі криві ножиці і стали різати там щось. Клацало так, ніби ріжуть мокру ковдру. 1-2-3-клац і одну мигдалину викинули у "коритце" для біоматеріалу... ще 1-2-3-клац і друга полетіла туди ж. А потім згадали, зщо ще потрібно попутно видалити аденоїди... Такі ж довгі ножиці, смик.. і все.

відвязали допомогли підвестися. Не знаю чому, але та 15-хвилинна операція таки вимотала мене. На каталку - завезли у палату.

Ніякого морозива. Але ж як так?? Мама, але ж ти обіцяла, що після операції одразу дадуть морозиво!! Отак.. от і вір їм після цього...

на другий день говорити толком не міг. щось мичав. Здається. були сирі яйця, щось іще пюреподібне і все. На третій день я щось маловнятно говорив. Здебільшого писав у зошиті. на 3-й чи то 4-й день мене виписали. Якраз закінчилися весняні канікули...

Що після операції? То пройшло десь років зо 30. Я майже не кашляю. Майже ніколи. Що таке ангіна?? Це не до мене. Хворіти я став помітно менше. До того, я з лікарняних не вилазив. То "гланди", то лімфовузли збільшені (там же, за вухами та горлові), то соплі рікою, гайморити постійні..

Холодну воду п'ю. Холодне пиво п'ю. І морозиво їм і в мороз.

Щодо запалення легень, не знаю, але мабуть, втрата мигдалин не збільшить шансів захворіти ним. Бо за той час ніразу нічого подібного не було. Хоча і змерзав і що тільки.

Раніше, поки малий не ходив в садочок таких траблів не було.

О! Садочок. У садочку потрібно "перехворіти усіма стандартними садіковськіми болячками". Так би мовити адаптуватися. Мій малий також перший рік хворів, і тиждень ходим, 2 дома. Тепер все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inna8919com, а скільки часу в них після операціі лежати?

Я лежала 5 днів, поки трубки з носа не дістали. А з мигдалинами, думаю, менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...