Перейти до змісту

Noisia - Purpose [2014]


pokemon

Рекомендовані повідомлення

Noisia - Purpose [2014]

113779126.jpg?1600

1. Noisia - Oh Oh [06:45]

2. Noisia & Phace - Purpose [04:49]

3. Noisia - Running Blind [05:33]

4. Noisia - Shaking Hands [05:12]

5. Noisia & Prolix - Asteroids [05:36]

6. Noisia & Evol Intent - Long Gone [06:46]

7. Noisia - Stamp Out [05:41]

8. Noisia - Leopard Slug [04:09]

Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік. Однозначно - реліз року!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік. Однозначно - реліз року!!!

pokemon, це ваш допис чи з першоджерела?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, це ваш допис чи з першоджерела?)

це мій першоджерельний допис;)

якщо ви знаєте конкуренцію цьому міні-альбому, то прошу - оголосіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

якщо ви знаєте конкуренцію цьому міні-альбому

Реліз 29 вересня. Cut-ти є в неті.

Дебютний альбом від Metrik - "Universal Language"

Треклист:

1 Universal Language

2 Human Again (feat. Jan Burton)

3 Want My Love (feat. Elisabeth Troy)

4 Slipstream

5 Make the Floor Burn

6 Starchaser (feat. Rocky Nti)

7 Believe

8 Resonate (feat. ShockOne)

9 Infinity

10 Borealis

11 Reykjavik

12 Aftermath (feat. Kyza)

13 What's out There?

14 Dream Sequence

15 Freefall (feat. Reija Lee) (VIP)

Metrik та Noisia фігурують в одній темі у vk разом, тому думаю це можна порівнювати. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реліз 29 вересня. Cut-ти є в неті. Дебютний альбом від Metrik - "Universal Language" Треклист: Скрытый текст Metrik та Noisia фігурують в одній темі у vk разом, тому думаю це можна порівнювати. =)

нууууу,

по-перше, порівнювати Метрік і Нойзів - це діло болюче, бо одні грають драм з ліквідфанком, а другі являються отцами нейрофанку.

по-друге, дебютний альбом! я звичайно аплодую, але 15 треків, з яких буде 4-5 нормальними,а всі інші прохідними - це не 8 треків і всі в точку!

по-третє, те що знову воскрешають Яна Бартона, за це Метріку земний уклін!!! (хто не в курсі - послухайте Syntax - Meccano Mind 2004-го, це не альбом,це важко описати словами)

четверте - ну плять, які кати!!! це ті піщалки по 2 хв з бітрейтом 128 кбпс - от вийде альбом в норм флак-якості, тоді і будемо рівнятись піпіськами)

ну і п'яте, останнє - що це за vk, яка тема і які фігурування))) мене вже трішки бісять оті слова - йди у вк і послухай....якщо хочеш знати точні рекомендації по виконавцях - тоді тобі пряма дорога на ласт.фм. те що рекомендує піндоський кантахт - можна дупу витерти)) - та і раджу качати музяку не нижче 320 кбпс, бо той контах - це каша.

дякую за увагу!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне - хто реально конкурує - це блек сан імпайр, стейт оф майнд і зе апбітс....всі вони постились мною тут раніше)

раджу переслухати;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік. Однозначно - реліз року!!!

pokemon, це ваш допис чи з першоджерела?)

А про які першоджерела власне іде мова. :_40:

Я там, окрім ютуба, ніяких посилань не побачив? :0027:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про які першоджерела власне іде мова.

Тут малось на увазі шо ТС міг скопіювати текст з іншого ресурсу, це раз.

А два - імхо, це гучна заява, казати шо Noisia "Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік."

четверте - ну плять, які кати!!! це ті піщалки по 2 хв з бітрейтом 128 кбпс - от вийде альбом в норм флак-якості, тоді і будемо рівнятись піпіськами)

Незгоден :) Мені достатьно і нарізок треків шоб зрозуміти шо вони збс, й нехай 4-5, тому з нетерпінням чекаю виходу альбому, шоб прослухати треки з нормальним бітрейтом :)

ну і п'яте, останнє - що це за vk, яка тема і які фігурування))) мене вже трішки бісять оті слова - йди у вк і послухай....якщо хочеш знати точні рекомендації по виконавцях - тоді тобі пряма дорога на ласт.фм. те що рекомендує піндоський кантахт - можна дупу витерти)) - та і раджу качати музяку не нижче 320 кбпс, бо той контах - це каша.

тема і які фігурування - http://vk.com/hospitalrecords

бісять оті слова - перепрошую незнав =\

пряма дорога на ласт.фм - дякую гляну

рекомендує піндоський кантахт - якшо hospitalrecords.com (Англія) має там оф. групу, то це не привід того не слухати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А два - імхо, це гучна заява, казати шо Noisia "Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік."

ну блін, а те що кожен їх трек зараз зустрічається чуть не в кожному виступі трушних драм, даркстеп, нейрофанк виконавців! - це не є доказом?

звичайно якщо говорити про метрік....хто там ще - вілкінсон,нетскай,фред ві енд графікс,рудіментал - понятно,що вони цього не заграють...та й блін,вони грають драм-ен-басу,дійсно,не сперечаюсь, тільки трішки попсову - той самий РАМ і хоспітал рекордс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777,

ладно,перестаю гівнити:)

і признаюсь - звичайно буду слухати метріка,і навіть кілька раз!!!

мені більш подобаються виконавці,які виростають і перестають закидати епішками по 2 треки і 50 реміксів - і які роблять альбоми!

я не слухаю один трек той,один трек цей - включив альбом ііііі від початку до кінця!

п.с: дякую, що нагадали про реліз!

і ще хочу порекомендувати альбом Mefjus - Emulation ,який виходить в середині жовтня....ну дуууже вартий уваги!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про які першоджерела власне іде мова.

Тут малось на увазі шо ТС міг скопіювати текст з іншого ресурсу, це раз.

"Це найкраще, що було в драм\ен\бейсі за цей рік."

Діма, підписую авторський текст, як ІМХО, а то люди важають, шо ти не взмозі одне речення власноруч написати. :_09: :_07::0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку обговорення цієї теми вичерпалось)

щось роздули хєр зна що з хєр зна чого....прастіцє,не втримався)

краще обговорити щось про музичку,а не про якісь там авторські дописи - по життю стараюсь щось своє сказати-написати,а не робити копіпасти розумних "чужих" слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...