Перейти до змісту

Зник друг - Дольф! Хто зустрічав - повідомте будь-ласка


reuse

Рекомендовані повідомлення

1 грудня зник пес віком 2,5 роки.

Порода - німецька вівчарка.

Відкликається на ім'я "Дольф".

Хто бачив його, чи знає де він знаходиться, будь-ласка, повідомте будь-яким зручним для вас способом:

Дякую, друг знайдений!

Район київського майдану. Хоча можливий варіант, що буде десь і в районі пр. Волі.

Виконує команду "Дольф, ко мне" - обходить ззаду та сідає біля лівої ноги. Для того, щоб привернути його увагу, можна одночасно з проголошенням команди тричі поплескати в долоні. Команди необхідно буде повторювати, щоб він зреагував на незнайомця. Якщо він не реагуватиме - підвищити голос, додати серйозності (чи твердості) голосу і сказати: "Дольф, я сказав, ко мне!"

Або просто зателефонуйте мені. В боргу не залишуся.

Боятися його не варто, він не образить, якщо не застосовувати до нього фізичної сили. Адекватно реагує на команду "Нельзя" та "Фу".

Буду вдячний за будь-яку інформацію!

P.S. Адміни, якщо можна, приклейте тему!

post-1433-1196554627.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обязательно нужно давать объявления с фотографией собаки на радио, телевидение в газеты и чем чаще они будут повторяться тем лучше,в текст добавить такую фразу: ...кто нашёл или знает местонахождение собаки прошу сообщить за вознаграждение....Мне два раза приходилось искать своего любимца (тоже немецкая овчарка) и оба раза находил в часном секторе по звонку посторонних людей .Сами нашедшие собаку, даже и не думали возвращать.Желаю поскорее найти друга ,и не опускать руки ,продолжать поиск.Обязательно кто нибудь позвонит и заложит своего соседа <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дякую тим, хто звернув увагу і прочитав пост. Після довгих 1.5 місяця пес, нарешті, повернувся додому.

Більше спрацювала друкована реклама на стовпах міста, на зупинках, супермаркетах, парканах. Люди хоть не читають - але бачать і запам'ятовують.

Шкода єдине, що пес був у якихось недобрих людей, тому що боїться кожного помаху моєї руки - раніше такого не було - навіть оком не вів, коли біля нього кулі летіли.

І дякую добрим людям, котрі розказали і направили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...