Перейти до змісту

Кабель для 3g антени


Рекомендовані повідомлення

Придбав 3G 24dbi антенну із кабелем RG58...

Хотів би запитати знающих людей чи цей кабель якщо його довжина 10 м є найліпшим для мене чи може щось краще порекомендуєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим менше метрів тим краще, головне правильно поставити антену, не понитись побігати, зловити чим більше поділок, там вже її закріпити надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок чим менше тим краще сигнал 72 що із подовжувачем 10м що без нього одинаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для будь якої антени основною характеристикою є опір. Чим довший кабель тим більший опір та затухання сигналу ... але сам провід являється антеною(не найкращою але так тобто якщо він не змотаний а висить як контур це може мікроскопічно покращити прийняття якщо сама антена не у в найкращому фокусі.)

А шо за оператор і яке обладнання порадьте будь-ласка собі хочу якось посилити сигнал на інтертелекомі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим менше метрів тим краще, головне правильно поставити антену, не понитись побігати, зловити чим більше поділок, там вже її закріпити надійно.

не завжди, коли найбільше поділок - найкраща швидкість, може бути найкраще покриття, але найбільш завантажена БС, а з 24 антеною, можна зловити з гіршим покриттям, але менш завантажену в радіусі до 100км (залежить від місцевості і висоти антени). Наприклад за 50км від Луцька з 24 і 10 м кабелю в мене була більш менш стабільна швидкість 1Мб/c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...