Перейти до змісту

Пропоную роботу студентам і не тільки


ScorpionYurka

Рекомендовані повідомлення

Реальна робота для студентів і працюючих позмінно!

Потрібні на роботу працівники від 18р. Підходять як хлопці так і дівчата. Робота з клієнтом на вулиці в гарну погоду в дружньому колективі. Досвід не обов"язковий. Робота в Луцьку. Навчання займає декілька годин. Оплата - відсоток від суми виручки. 066 218 218 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за питання "як пройти на 40й" хочеться дати по морді :(

і найгірше те що більшість людей хочуть щиро допомогти і розказати шлях :(

а ці падли користуються людською довірою

а найгірше те що відбивають в людей бажання спробувати допомагати іншим :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці а давайте по темі, будь-ласка, це не роздавати і не докулупуватись, решту питань по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за питання "як пройти на 40й" хочеться дати по морді :(

Зараз уже питають де про там-там та порн сіті. Я на таких скоро велом буду наїжати бо інколи на ходу питають.

Останнім часом раджу знайти нормальну роботу таким персонажам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене ці придурки також задовбали. Найбільше вони стоять біля Варшавки. Задовбуэ коли якийсь пед або дура хапае тебе за руку та начинаэ кричати щось там про товар свій. На моэ питання "знайди нормальну роботу" відповідають що у них там мільйони.

P.s вибачаюсь за не гарні слова, реально задовбали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще харять ті, які типу роздають рекламки а коли хтось хоче взяти, не відпускають і тянуть людину до себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще харять ті, які типу роздають рекламки а коли хтось хоче взяти, не відпускають і тянуть людину до себе.

вікна/двері продають. уже відкрито посилаю бо реально харить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто вічливо відповідаєш -"допобачення",і більше ніяких питань ніхто не ставить.

Якийсь дисонанс в мене через це повідомлення і твій нік))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в шутливій формі втік від однеї там дамочкі, то вона образилась :_08:

шось потім мені її аж жалко стало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті хто продають духи, забираю або так або прошу документи на продукцію показати, та не відпускаю їх сам, а вдаю що набираю міліцію...

тих хто не відпускає рекламу, тупо з усієї сили смикну щоб вона їм порвалась)

ось такий я не добрий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в центрі, працюю також. Тому бігаю часто по центральній вулиці. Це уявіть скільки разів на день я це чую :)

Листівки обов"язково беру, мені не важко потім викинути в смітник. А людині вже буде легше. (Ну хто не працював на такій роботі - не зрозуміє).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто вічливо відповідаєш -"допобачення",і більше ніяких питань ніхто не ставить.

Якийсь дисонанс в мене через це повідомлення і твій нік))

хахах в мене теж, тільки прочитав))) випередили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я прикола не зрозумів з 40-им) Видно, у мене ще все попереду - буду пояснювати як доїхати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BuTaP, це, походу, вони запитують як пройти на 40? а потім вже свою пластинку катають. Типу розмову вже почали і можна далі про те що їм треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормальна робота для старту тих. хто хоче повязати себе в майбутньому з продажами, в Києві середня ланка начальника відділу продажів від 20 тис грн., більш крупніших від 30-60 тис. грн., а якщо став національним то може бути й 80-150 тис. грн.

Відностесь простіше, навіщо хамити людям, а то тут такі вже круті "покажу де травпункт і так далі"... смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти чьот троха напевно перспективи не цих бариг написав

ніхто з оцього не доросте до національного бо профіль зі старту не той

то треба йти в контори типу Хортиці і т.п. а не лайно тюхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все починається з низів, ти прикінь скільки за день їм каже людей НІ, це тобі не "работа с возражениями" в магазині, чи з таким самим же менеджером тільки по закупам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормальна робота для старту тих. хто хоче повязати себе в майбутньому з продажами, в Києві середня ланка начальника відділу продажів від 20 тис грн., більш крупніших від 30-60 тис. грн., а якщо став національним то може бути й 80-150 тис. грн.

Відностесь простіше, навіщо хамити людям, а то тут такі вже круті "покажу де травпункт і так далі"... смішно...

щьто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще харять ті, які типу роздають рекламки а коли хтось хоче взяти, не відпускають і тянуть людину до себе.

Ага один сьодня так всунув бумагу і тяне до себе... Я виявився сильніше :) Тепер маю реламку вікон\дверей з купоном на знижку xD

А якщо насправді ну звичайно ці люди бувають чуток хамовиитими але все таки в руопашку вступати нераджу в центрі міста ... Все таки то їх робота можете обматюкати\потролити чи ще щось... (ну звичайно в цілях самооборони це виключення)...

Ну але і для ТС: Ви пояснюйте працівникам що приставати то одне а за руку хапати не усі однозначно можуть відреагувати ... Ви ж наврядче соцпакет з медстраховкою пропонуєте працівникам?

Рекомендована відповіть таким нападникам: "Оо то мабуть у Вас знайдеться хвилинка поговорити про Бога?"

(колись допомогло від симпатичної але дуже вже приставучої дівчини, вроді і необразив, сама втікала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще харять ті, які типу роздають рекламки а коли хтось хоче взяти, не відпускають і тянуть людину до себе.

Ага один сьодня так всунув бумагу і тяне до себе... Я виявився сильніше :) Тепер маю реламку вікон\дверей з купоном на знижку xD

А якщо насправді ну звичайно ці люди бувають чуток хамовиитими але все таки в руопашку вступати нераджу в центрі міста ... Все таки то їх робота можете обматюкати\потролити чи ще щось... (ну звичайно в цілях самооборони це виключення)...

Ну але і для ТС: Ви пояснюйте працівникам що приставати то одне а за руку хапати не усі однозначно можуть відреагувати ... Ви ж наврядче соцпакет з медстраховкою пропонуєте працівникам?

Рекомендована відповіть таким нападникам: "Оо то мабуть у Вас знайдеться хвилинка поговорити про Бога?"

(колись допомогло від симпатичної але дуже вже приставучої дівчини, вроді і необразив, сама втікала)

Недавно дівчина надачу завітала, щось за страхування домівки втирала, сказав що я вчусь на юридичному

А для кожного свій підхід, сптали де 40, я таке ігнорю, ігнорю "лєвих" які на тебе за 100мерів палять а потом де то там там

Листівки то граблі для студентів, часом ввічливо беру (шкода людину)

Хапає за руку? Щось новеньке за таке можна і про**здон получити від якогось дядьдкі злого, ну а якщо дівчина то можна і фліртанути, главне шоб пластінку заїло

Якщо дівчата хапають заруку дивіться шоб в захс не повели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиція все ще актуальна

суть роботи заключається в тому, щоб мити автомобілі гелевим засобом на стоянках і паркінгах, наразі працюєм біля Юванта

всі бажаючі працювати можуть самі побачити що і як треба робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...