Перейти до змісту

Продам акаунт в WOT


kapelca69

Рекомендовані повідомлення

а ты попробуй прокачати B-C25t а потім будеш "наївнім юношей"

Глянь акаунт MmidaV, я його продав по вартості Type 59, тобто за 265 грн. Да там вкачаний і куплений Батчат, Т-62А, об. 261, Т92 і ще дофіга всього, за 22000 боїв. Так що нізачот тобі.

ти обгрунтувати свою ціну не можеш, а я консультувався і вірю що товар найде свого покупця

Як тобі таке обгрунтування - власний досвід продажі, тут, на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу тут на форумі гнилий флуд - хто викладає аккаунт на того і атака... я своє слово сказав і не відступлю - реальна ціна акаунту - 600грн. Кому не подобається не флудіть- бо тут я бачу вже змову, а це підсудна справа. Ще раз повторюю я обгрунтував свою ціну на кожну позицію і від свого не відступлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо тут я бачу вже змову, а це підсудна справа

ой не сміши мене!!! ціна на твій акк - поповнення мобільного на 40грн, більше хрен хто візме!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитала, посміялась

2 роки викачувала танки на замовлення, часто колишні клієнти пропонували аккаунти для продажу

ціна реально завищена, 51% перемог і 600 грн - брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу тут на форумі гнилий флуд - хто викладає аккаунт на того і атака... я своє слово сказав і не відступлю - реальна ціна акаунту - 600грн. Кому не подобається не флудіть- бо тут я бачу вже змову, а це підсудна справа. Ще раз повторюю я обгрунтував свою ціну на кожну позицію і від свого не відступлю.

нда, у вас походу *манія переслідування* Яка підсудна справа ? Про шо ви лепечете ? Кидайте ті онлайн ігри, бо вони вас походу ведуть до регресу. Можу спасти вас від атак й по вашому проханню закрити тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...