Перейти до змісту

Продам переходники USB to RS232 (com port)


Рекомендовані повідомлення

Продам переходники USB to RS232 (com port)

В комплекте переходник и минидиск с драйвером, идеально для прошивки устройсв, программирования девайсов.

post-4677-0-54954000-1404998805_thumb.jppost-4677-0-07928400-1404998806_thumb.jp

Цена: 30грн/шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Продам переходники USB to RS232 (com port) В комплекте переходник и минидиск с драйвером, идеально для прошивки устройсв, программирования девайсов.

можна фото??? якщо буду купувати то де зустрінемося, куди під'їхати??? Кабель і диск запаковані, нові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не кабель, а перехідник. Нові, я купував. А USB- подовжувачів валом в кожному комп"ютерному магазині.

$_12.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це трохи не те, що мені потрібно. Мені потрібно щоб дев'яти-контактний вхід підключити в ресивер (RS232), а іншу сторону в USB порт ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібний ось такий нуль модемний кабель, а тоді вже такий адаптер як на фото. Як надумаю купляти - напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібний ось такий нуль модемний кабель, а тоді вже такий адаптер як на фото. Як надумаю купляти - напишу.

нуль модемний кабель - можна й самому спаяти

саме цей адаптер підключав до ресивера - все працює!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів ви підключаєте ресивер до ПК таким способом як на фото? (Див.фото 1 - робив сам в Photoshop) Чи можна все таки обійтися без адаптера, а купити просто спеціальний кабель (див.фото 2). Скажіть хто яким способом підкл. і чи є хтось хто напряму підкл. без адаптера (таким кабелем як на фото 2)?

post-26425-0-39282500-1407520033_thumb.p

post-26425-0-47273800-1407520151_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...