Перейти до змісту

Відкрита вакансія менеджер по роботі з фінанасовимит інструментами


Руда

Рекомендовані повідомлення

Вимоги:

- Досвід роботи трейдером на фондовому ринку, ринку форекс( бажано );

- англійська мова;

- вища освіта;

- високий рівень ПК, Microsoft Office;

- математичні здібності(високий рівень);

- відповідальність;

- уміння максимально концентруватись над поставленою ціллю

Обов'язки:

аналіз фінансового ринку;

трейдінг на валюті і акціях

Трейдінг на ринку форекс

ЗП 1500 ставка + %

Якщо Вас зацікавила дана вакансія надсилайте своє резюме.

За більш детальною інформацією телефонуйте 0508034990

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарплата в доларах чи у гривнях?)

100% у гривні, що є просто смішним.

людина з таким досвідом і здібностями сама більше заробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарплата в доларах чи у гривнях?)

100% у гривні, що є просто смішним.

людина з таким досвідом і здібностями сама більше заробить.

людина без досвіду і здібностей вдвічі більше заробить, якщо піднапряжеться хоч трохи :_07:

Прочитав в офісі в голос, поржали.

я теж поржав, щиро кажучи. я розумію, що в Луцьку робота низькооплачувана, але щоб настільки...) Мене після універа в Луцьку кликали на роботу в 2.500-3.000. Без досвіду роботи і з невеликою відповідальністю. А тут-все і вкупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло що там робити треба, торгувати чи писати аналітику, чи все в купі?

Чи просто клієнтів замолажувати на управління?

Більш конкретно опишіть що треба робити, а 1500 грн. можна при 100% ризику з 50 баксів за пару днів заробити, якщо є час по 8 годин таращитись в графіки.

Форекс і торгівля акціями це взагалі різні речі, й навіть дуже, там на акціях профіта можна чекати місяцями, а форекс більш цікавіший тим, наприклад є пару ліквідних пар, фунт/доллар, та фунт/єна, по ній в основному більшість торгує, тому вона скаче як на дрожжах в різні боки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для такої людини треба зарплата 8000 грн.

портфель на 3000 баксів

+10% від заробленого

Довірити ризик 100%, скажу чому, якщо торгувати так як тіпа там всі пишуть 10% від депозиту, то який взагалі смисл заводити гроші, які шкода.

PS: в офісі взагалі противопоказано сидіти, тому що купа шума який відволікає, та й якщо хтось начне "умнічати" про ринок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відписую для тих хто вчора поржав:))

Ну по- перше, якщо Ви на своїй роботі отримуєте значно більше ніж 1500 грн. То я Вас вітаю, Ви маєте хорошу роботу.

Тільки не розумію чому Ви у свій робочий час переглядаєте сторінки в інтернеті з вакансіями? У чому причина......... Ви такий продуктивний працівник, що маєте час шаритись по сторінках з пошуку роботи? Чи все ж ваша ЗП сягає 2000-2500 грн.

І ще пан Talking box стверджує, що якщо піднапрягтись то можна заробити більше.... так ніхто ж не забороняє, будь ласка працюйте заробляйте. Я теж переконана що сьогодні лише ледарі не можуть заробити. Можливості є.... було б бажання.

І якщо у Вас є вільні гроші 5-10 тисяч $ і Ви спеціаліст у трейдінгу то звичайно Ви можете заробляти чималі гроші... Тільки зазвичай проблема у тому що не має тих 5-10 тисяч якими Ви будете готові ризикувати... :((

І для тих кому цікаво. Ми пропонуємо ставку 1500грн +20%. Розмір депозиту визначається індивідуально в залежності від того що кандитат вже знає і уміє, і якими результатами може похвалитись на деморахунку чи на реальному рахунку.

Кому цікаво пишіть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по- перше, якщо Ви на своїй роботі отримуєте значно більше ніж 1500 грн. То я Вас вітаю, Ви маєте хорошу роботу.

По-перше, мінімальна офіційна ЗП 1144 грн. Тому сидіти і таращити в графіки за додаткових 350 грн - аж ніяк не цікаво. Крім того біржа праці допомогу по безробіттю дає більшу. :)

Тільки не розумію чому Ви у свій робочий час переглядаєте сторінки в інтернеті з вакансіями? У чому причина......... Ви такий продуктивний працівник, що маєте час шаритись по сторінках з пошуку роботи? Чи все ж ваша ЗП сягає 2000-2500 грн.

А поржать? А внести ясність? Непоодинокі випадки, коли "працедавці" збільшували суму мінімальної ЗП, після аргументів наведених користувачами.

Таки да, продуктивний працівник зробить свою роботу (тільки нікому про це не скаже) І матиме час на "паржать". :)

А щодо ринку Форекс, то у нашій країні, це все ж таки схоже на фінансову піраміду і рідкісний розводняк. Мавроді, привіт! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо ринку Форекс, то у нашій країні, це все ж таки схоже на фінансову піраміду і рідкісний розводняк. Мавроді, привіт! :)

акули ринку Форекс з мінімальною ЗП це класно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо ринку Форекс, то у нашій країні, це все ж таки схоже на фінансову піраміду і рідкісний розводняк.

Компанія працює у Луцьку з 1995 року. Думаю що фінансові піраміди так довго не живуть:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що фінансові піраміди так довго не живуть:))

Ви так думаєте, нажаль....

Впевнений, що Ви там і 2-х років не працюєте. А мабуть лише 2 місяці.

Щодо пірамід, то такі гіганти як Тяньши, Гербалайф і подібна їм лобуда - живуть уже десятиріччями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу торгувати, дайте мені 1000 доларів США, ринок якраз хороший щоб зараз поторгувати :)

по баксу вже весь негатив відіграли, євро зараз спокійно всі солять на апах, ждуть 1,34-1,32

по баксоєні всі чекають 105,35-108,25

по фунтобаксу не так все однозначно, але сьогодні новини показали що в Великобританії не все так гладко, тому глубока засолка забезпечена до 1,6550

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

у вас там, кажуть, нереально здати практичний екзамен, навіть автори книжок по форексу не пройшли б той іспит, змініть умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не розумію чому Ви у свій робочий час переглядаєте сторінки в інтернеті з вакансіями? У чому причина......... Ви такий продуктивний працівник, що маєте час шаритись по сторінках з пошуку роботи? Чи все ж ваша ЗП сягає 2000-2500 грн.

В мене знайомий дядько, працює енергетиком в державному закладі, постійно його зустрічаю в місті, питаю: "ви що, у відпустці?", відповідає: "та нє, в мене все гарно працює і не потребує втручань, навіть лєвакі всі порішав". Про толкових адмінів, мовчу в принципі. Кум постійно чаї ганяв на роботі, шарився, всіх жаба давила, а начальство претензій до нього не мало, здогадайтесь, чому?

А у вас сидіти в офісі з прив'язкою до місця і над надзором "головного", відрощувати пузо, сраку і геморой, за те вакансія круто називається "менеджер по роботі з фінінструментами" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...