Перейти до змісту

Патсанско - Хулиганский Портал!


Seva

Рекомендовані повідомлення

"Пацаны делают очень много для района, а требуют за это всего пару мабил в день!" - вот это точно... :-) Цитата из:"http://pacanhools.2bb.ru/"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гопарскій форум. В них все по панятиям, без них вони ніяк в жизні. І ще нефорів вспомнили. Ех, молодеж, куда ти пішла?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зафлудим пацанскій форум ?? :huh:

Я теж за, але там щоб його зафлудити треба пройти прописку (тіпа доказати що ти рИальний патсан).

http://pacanhools.2bb.ru/viewtopic.php?id=1121 - ржав... невже таке бидло компами користуватись вміє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, развели вас :huh: там "реальных патсанов" отсилы один на сотню, а все остальные просто играют свою роль, стебутся для поднятия самомнения. если кто не верит, просто почитайте внимательнее. это просто цирк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, развели вас :P там "реальных патсанов" отсилы один на сотню, а все остальные просто играют свою роль, стебутся для поднятия самомнения. если кто не верит, просто почитайте внимательнее. это просто цирк :)

Що я з того форуму зрозумів, його якийсь старпер замутив, щоб пхати сфою ідеологію про "Велику білу державу". А про стьоб я сам звернув увагу, там від сили з десяток реально вірячих в патсанство, а все решта просто приблуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, развели вас :P там "реальных патсанов" отсилы один на сотню, а все остальные просто играют свою роль, стебутся для поднятия самомнения. если кто не верит, просто почитайте внимательнее. это просто цирк :)

ффухх ^_^ я то думав там дійсно одні деграданти сидять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний портал! Мене вистачило на 3 поста, далі впав під стіл :P

До речі колись випадково знайшов оригінальне тлумачення слова "поцан":

Поцан походить від єврейського слова "поц"- *уй. Поцан- маленький *уй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дехто там переігрує)))

але всеодно наївні находяться.....

контингент дивний (псевдо)скіни, гопи, хулігани, фани.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для пОцанів - надто грамотно дехто пише: розділові знаки Дуууже вже грамотно..

Тому приєднуюся до пана Шкодера - разводняк, або "Як би могли базарити в фофрумі ось такі собі пОцани"!!;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ... потсталом ...

п.с.добавил в избраное ... будет плохое настроение, почитаю , поплачу, потом вылезу из подстола и будет все Ок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний портал! Мене вистачило на 3 поста, далі впав під стіл :)

До речі колись випадково знайшов оригінальне тлумачення слова "поцан":

Поцан походить від єврейського слова "поц"- *уй. Поцан- маленький *уй :)

:smile3: там про це на уроці ДПЮ розповідали)) но в нас "нормальних пацанів" від того не поменшало))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може там всі такі, з понтом флуд розводять, і лахають під столом...?

Я думав що це ні в кого не викликає сумнівів. Щоб такий дибілкуватий "поцан" міг скористатися компом, йому потрібно повністю "перепрошити" мозок, наприклад електричним струмом  :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...