Перейти до змісту

Роди у кошки


ORV

Рекомендовані повідомлення

Щас у меня кошка рожает возникли вопроси

1)Что делать (посоветовали ничего потому как кошка сама все сделает)

2)Как ухаживать за котятами ?

3)Чем кормить и тд

5)Рад буду любому совету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 ничего

2 пока не прозреют (2 недели вродебы) ничего не нужно

3 кошке побольше молока и поменьше беспокоить, если беспокоить, то будет носить котят и нычкарить в труднодоступное место

4 лучше всего при проблемах вызвать ветеринара

5 не паниковать , кошки из домашних животных обычно самые приспособленные в плане родов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджусь з Маньяком, єдине, що можна уточнити: проблеми з родами бувають у "штучних" порід (типу яких мало і схрещення між родинними лініями дуже часте).

Моя кицька народила поки нас не було дома і через декілька днів вже допустила до кошенят. тижні через 2 ми почали ставити біля кубла мисочку з молоком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене персидська кицька, вот з нею троха більше проблем (надто вони вже ніжні). Просто поки роди йдуть, треба за нею подивитись (а раптом якісь трабли). Потім слідкувати за котенятами щоб всім молока хватало (вибачте за подробиці... в моєї сосків чотири а котенят п"ять було), ну і гігієна рулить, прибирати за нею почастіше тра... І все ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да родила возле нее копошится штук 4-5

только 1 вроди мертвое лежит немного дальше от кошки незнаю как забрать (шипит на меня )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да родила возле нее копошится штук 4-5

только 1 вроди мертвое лежит немного дальше от кошки незнаю как забрать (шипит на меня )

Вітаю молодого тата :) А з котенятком почекай, по-переше може ще відійти, а по-друге, кицька зараз точно не підпустить, ти можеш її налякати, що й остальних подушить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З здорових симпатичних пищащих клубочка

Вопрос ?

Я подготовил большой ящик с кучей тряпок внутри (можно ли перенести туда котят чтоби кошка с ними в ящике била )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А у меня сегодня кошка родила вчера котят :)

2 чёрных. Через пару недель могу кому-нибудь отдать, если интересно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...