Перейти до змісту

Програмісти діляться на дві категорії


HWman

  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B5%D0%B4%D1%8B-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-696917.jpeg

Як то кажуть, програмісти діляться на дві категорії - ті у кого до дванадцяти і у кого після...

...наступає продуктивний час.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмісти діляться на 2 категорії:

1 - впевнені що в кілобайті 1000 байт

2 - впевнені що в кілометрі 1024 метр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмісти діляться на 2 категорії:

1 - програмісти

2 - люди, які думають що вони програмісти

P.S.: хоча тоді получається що не діляться ніфіга.... бо є програмісти і непрограмісти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це проблема, я постійно не висипають із-за цього.

мій самий довгий робочий день був 36 годин приблизно без зупинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди ділаться на 10 категорії - ті хто знає про двійкову систему і тих, хто не знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмісти діляться на 2 категорії:

1 - впевнені що в кілобайті 1000 байт

2 - впевнені що в кілометрі 1024 метр

в кілобайті насправді 1000 байт, див. вікі про кібібайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмісти діляться на 2 категорії:

1 - впевнені що в кілобайті 1000 байт

2 - впевнені що в кілометрі 1024 метр

в кілобайті насправді 1000 байт, див. вікі про кібібайт

Говорю тобі як той у кого хобі мікроконтролери, в кілобайті 1024 байти.

Не віриш? Порахуй 210

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, точно, кібібайт, кілобайт, Боже яка різниця, для мене Кб означає 1024 байти і все, і навряд чи моє розуміння цих двох буковок найближчим часом зміниться .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вoвчик, ти яке wiki дивишся?

http://uk.wikipedia.org/wiki/Кілобайт

Кілоба́йт (кбайт, кБ) — одиниця вимірювання обсягу даних, що дорівнює 210 стандартним (8-бітним) байтам або 1024 байтам. Застосовується для вказання обсягу пам'яті у різних електроннихпристроях.

Назва «кілобайт» загальноприйнята, але формально невірна, оскільки префікс кіло-, означає множення на 1 000, а не 1 024. Правильною для 210 є двійковий префікс кібі-.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вoвчик, ти яке wiki дивишся?

http://uk.wikipedia.org/wiki/Кілобайт

Кілоба́йт (кбайт, кБ) — одиниця вимірювання обсягу даних, що дорівнює 210 стандартним (8-бітним) байтам або 1024 байтам. Застосовується для вказання обсягу пам'яті у різних електроннихпристроях.

Назва «кілобайт» загальноприйнята, але формально невірна, оскільки префікс кіло-, означає множення на 1 000, а не 1 024. Правильною для 210 є двійковий префікс кібі-.

тобі в дитинстві не казали "смотрю в книгу вижу фигу", ти мені скопіював

Назва «кілобайт» загальноприйнята, але формально невірна, оскільки префікс кіло-, означає множення на 1 000, а не 1 024
почитай значить ще двадцать раз поки не побачиш.

для мене це завжди кілобайт, чи шось там "кіло-" і я не заморочуюсь з цими нюансами, просто в контексті анекдоту воно виглядає так шо дійсно хтілось за це згадати, тому і написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Курсові та дипломні якось лише вночі міг клепати. По роботі вже на день перейшов та підлеглих перевів, бо рвались деякі вночі до роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було діло на другому курсі писав в пердостанній день курсак,

з 15-22 майже нифіга не йшло, перекусив думаю ше годинку всьо аж тут вже час зробив вагон роботи

думаю ну ше чуть чуть а тут опана звідуи світло вияснилось шо курсак майже готовий а на годиннику 5та ранку

коли на пхп писав теж саме

знайомий страдає безсоніцою може встати десь в 3 або 4 ранку при тому шо лягає в 12

ме ні б так з ранку хоч поливай неможна встати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tipichnyj-nedosypayucshij_17603384_orig_.jpg

Насправді безсоння це поганувато, на здоров'ї погано відображається, почитай про наслідки.

Я для себе вияснив що 6 год моєму організму більш ніж достатньо для того щоб, як тут хтось казав, вивантажити своп-файл і наступного дня успішно швиденько щоб:

while(6hours){

ADCSRA &= ~(1 << ADEN);

set_sleep_mode(SLEEP_MODE_PWR_DOWN);

sleep_enable();

sleep_cpu();

}

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...