Перейти до змісту

Потрібні копірайтери


anna.beeg

Рекомендовані повідомлення

Пропоную зовсім новий вид заробітку. Нічого важкого, виконувати роботу може кожен, а головне коли завгодно. Все залежить від ваших вмінь і навиків. Максимальна сума заробітку не обмежена, ви самі обираєте, яку величину Заробітної Плати будете отримувати, в залежності від обсягу виконаної роботи. Робота проста і Не потребує будь-яких вкладів. Все дуже відкрито і прозоро.

Опис роботи: Написання текстів, коментарів, висловів, творів, характеристик на різні (будь-які теми).

Особисті здібності (якості), які необхідні для виконання роботи:

володіння російською мовою;

середній або високий рівень словникового запасу;

наявність вільного доступу до інтернету;

обізнаність в інтернет просторі;

середня або висока швидкість друкування;

витривалість і зосередженість.

Умови праці:

вільний графік роботи;

відсутність будь-яких планів чи вимог;

не потрібно здійснювати грошові внески;

доступність і прозорість роботи;

своєчасна оплата праці;

високі гарантії по оплаті, за виконану роботу;

тривалість робочого дня – визначаєте особисто;

початок робочого дня і його закінчення, залежить від вас;

повне володіння інформацією, з приводу особистих коштів;

постійна підтримка консультант-спеціалістів, з приводу запитань по роботі;

вільний вибір тем, стилю і манери виконання роботи.

Вимоги, щодо виконання роботи:

наявність комп’ютера і вільного доступу до інтернету;

якість текстів – визначає ваш професіональний рівень;

відповідальність і трудоздатність;

будь-яких вимог, щодо віку, статі, стажу – ВІДСУТНІ.

Ми забезпечуємо:

повне висвітлення теми і специфіки роботи;

консультуємо, з приводу виконання і підбору роботи;

консультативну підтримку протягом всього часу роботи;

проводимо повну реєстрацію, яка необхідна для початку виконання завдань;

допомогу по виведенню і отриманню грошей, особисто в руки;

гарантії вчасної оплати – якісної роботи.

Розмір Заробітної Плати:

розмір заробітної плати Ви визначаєте самі. Все залежить від ваших умінь і здібностей виконання робіт по написанню текстів, коментарів і статей.

кількість проведеного часу за роботою, а також, обсяг виконаних завдань, впливають на розмір вашої Заробітної Плати.

Середня ціна за написання текстів 1у.е за 1000символів, максимальна орієнтовно 3-4у.е. Буває і значно більше.

При середній швидкості можна друкувати 5-8 тис.знаків в годину. Виходить 5-8 доларів в годину.

Особистий стаж і рівень, 2400грн/міс при 3-х годинному робочому дні у вихідні і 5-ти робочому дні у суботі на неділю. Робочий місяць складався з 20-22 робочих, продуктивних днів.

Отже, вам вибирати, отримувати 1000-3000грн/міс – ПРОСТО КЛЯЦАЮЧИ НА КОМПЮТЕРІ, що ви і робите кожен день, а ще й отримувати за це гроші. Чи просто складати цеглу і порошок на складі, за 2000грн і 8-9год робочий день.

Ви можете змінити своє життя, телефонуйте 095 917 85 83 Оксана. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не стикуэться. Якщо навіть брати за годину 5 доларів, і працювати тільки в робочі дні по 3 год/день, то виходить: 5 дол. * 3 год. * 5 днів = 75 доларів за тиждень. Тобто 300 баксів в місяць, що = 3600 грн (приблизно). А у вас виходить 5-8 доларів за годину, треба працювати і в вихідні дні і получається 2400 грн/міс. Може я щось не так порахував?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти працюєш вдома, і скажу що особисто я працюючи, то чаю захочу, то поїсти. тим більш у мене однорічна дитина, і вдома ми постійно. Розрахунок був проведений по моїй роботі. Працювала я тільки тоді коли мала вільний час. І ось що в мене вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б попробував , але хотілося побачити хоть одне завдання і суть його виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зацікавила дана пропозиція варто просто зателефонувати 095 917 85 83 Оксана. дзвінки приймаються з 9 ранку до 23 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, щоб заповнювати сайти, блоги та форуми. Звичайна робота, тільки вдома з кружкою чаю та перед монітором компютера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви зря приколюєтесь, я от на основній роботі, колиє вільний час, займаюсь цим. тільки англійською мовою. то нормально ) мій товариш працює там як на основній, то має 10 000 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anna.beeg

викладіть будь-ласка приклад, проробленої робити чи завдання якесь примірне?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому б не написати відверто - партнери Адвего. Запросять на співбесіду і там пояснюють прописні істини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...