Перейти до змісту

Інтернет для мобільного. Порадьте.


Рекомендовані повідомлення

-=Mr.BrooX=-, якщо у вас немає жодного знайомого в укртелекомы це не значить що і 3G немає

мінусанув за "достовірну інформацію"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь інетом від КС, перекидую бонуси з Дом. інету на телефон, користування мобільним інтернетом коштує 2 грн/день безлім. Оскільки користуюсь нещодня то така ціна мене влаштовує. Інетом користуюсь не беспосередньо через телефон, а телефон виступає в якості модема до нетбука. Тепер про плюси і мінуси:

плюси: невелика вартісь (а з бонусами взагалі халява), швидкість для сьорфінгу нормальна, хоча могло б бути краще;

мінуси: кожні 15-20 хв є розриви і треба переконекчуватись (інтервал розривів може збільшуватись, від чого залежить невідомо), в години пік швидкість падає і користування спричиняє нервові розлади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, да що ж ти не заспокоїшся ? говорилося в темі про КС і ЮМС, до якого маразма тут укртелеком ?

searcher, я так в гуртожитку через МОБІ до інтернету доступ мав... в наш вік це просто знущання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бля*.. народ. Зараз я піду до Торіка з ***** верну модера і забаню всіх флудерів!:)

Давайте без оффтопа.

Я вислуховую різні позиції і думки. І це не означає, що якщо я не згадав УТК, то він не цікавий мені.

В мене дома є планшет йому окрім ВіФі, поки, інета не нада. АЛЕ, цікаво і десь його заюзати за межами квартири!

Цікавий тариф "Інтернет без меж" від КС.

Але ось це мене збиває з пантелику:

Перше підключення 0,00 грн.

Друге і всі наступні підключення 10, 00 грн.

Тобто зранку зайшов в нет і не відключатися??

Ніхто це не прокоментує??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто це не прокоментує??
Краще на 466 питати. Але я думаю це мається на увазі підключення послуги в цілому, коли по якихсь причинах відмовився, а потім знову підключаєш.

На не регулярній основі раджу "День он-лайн" на перевагу "Інтернет безмеж"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуємось чисто для інету 3g (UMTS/WCDMA) від Укртелекому, послугу надає дочірня фірма 3моб http://3mob.ua/prices-individual

Там же на сайті можна глянути карту покриття. З власного досвіду там де нема покриття автоматично ловить gprs інет інших операторів.

По швидкості і всьому іншому альтернативи в свій час не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше підключення 0,00 грн.

Друге і всі наступні підключення 10, 00 грн.

В мене в бізнес тарифі підключена послуга "Інтернет без меж". Тут мається на увазі. що перший раз, коли ти замовляєш дану послугу, то вона не оплачується. Якщо через деякий час ти від неї відмовишся, а в подальшому надумаєш знову користуватись, то наступні підключення будуть тобі коштувати по 10 грн відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно прийшло від лайфа смс -ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ! безлімітний мобільний інтернет за 10грн ( з ПДВ та ПФ) *440*3# до 21.06.2014. терміном на 30 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз використовую тариф Вільний київстар (просто вільний київстар бо є ще вільний київстар 50) + знижка на 25% (замовляв додатково). Підключив тариф де плачу ~15 грн в тиждень і маю 1400 хв. на КС, 300 смс (якщо не помиляюсь) та умовно безлімітний інет (50 мб на нормальній швидкості далі ріже на 32 кбіт/с). В місті все працює чудово. Одного разу навіть пробував відео з ютуда дивитись то тяне без затримок але якість була так собі. користуюсь мобільним інетом КС уже декілька років. Думав перейти на лайф але в іфоні не передбачена друга сімка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь інтернетом від 3mob (Укртелеком) Покриттям задоволений, швидкість в середньому 1,5-3 мб. Тариф у мене 7 коп. за 1 мб. ІНтернет для мене потрібен виключно для роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так. Треба інет на мобільний телефон (смарт). Вибір між Однояйцевими та Київстар. Телефон на 2 сімки з підтримкою 3G. Які існуючі тарифи в обох операторів можна обрати для нета? Серфінг. Новини і т.п. Наперед дякую .

ну це так, перший пост продублював, що не повторювалися такі як Andreyxxx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читати вмію, і мені не потрібно, щоб такі як -=Mr.BrooX= писали. Написав те чим користуюсь сам з власного досвіду. Можливо ТС передумає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman сказал: А чому лайф не розглядається? бо на лайфі немає ныкого То смисл? Більшість контактів КС та МТС.

ну це просто так, також повторив першу сторінку.

людині потрібний вигідний тариф на смарті де є 2 картки КС і МТС, а ви пропонуєте йому вставити укртелеком... даж не знаю як прокоментувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...