Перейти до змісту

Куплю бронежилет 5-6 класу захисту (Де купити ?)


snesterchuk

Рекомендовані повідомлення

Мачтета , там где тир был. Вчера видел там 4 класс(6500) грн правда, но думаю под заказ привезёт. Если интресно тел в личку могу скинуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, бронежилети купили українські 4 класу захисту, тому що не було часу чекати на імпортні, відразу перевірили з 30 м з скс-а і бойових патронів, ледве видно вмятину. Поспішно купували, тому що нашу Волинську частину (чи бригаду) знову з Миколаєва на Схід переводять от і так склалось, що не було часу чекати ... дай Бог щоб все скоріше закінчилось і всі живі повернулись до дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удачи Вам ребята.

Жесть броники свои, ещё и автоматы скоро прийдётся покупать.

Как сказали моему знакомому : "отвоюешь в бою"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Сильненської сільської ради Ківерцівського р-ну служить 6 хлопців, вчора і сьогодні зібрали кошти всі люди і купили всім їм бронники, заправили автомобіль який сьогодні повіз на Схід бронники ... там і мій друг служить попросив ще форму і я йому купив разом передав ... дожились називається !!! Гола і боса Українська армія !;(

Але не переможна !!!

Дай Бог щоб всі наші хлопці повернулись до дому ЖИВИМИ переможцями !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Сильненської сільської ради Ківерцівського р-ну служить 6 хлопців, вчора і сьогодні зібрали кошти всі люди і купили всім їм бронники, заправили автомобіль який сьогодні повіз на Схід бронники ... там і мій друг служить попросив ще форму і я йому купив разом передав ... дожились називається !!! Гола і боса Українська армія !;(

Але не переможна !!!

Дай Бог щоб всі наші хлопці повернулись до дому ЖИВИМИ переможцями !!!

Це в 51 ОМБР? Їм же Єрємєєв з Івахівим мали дати всім броніки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ак в 51, мобілізували в Вол-Волинськ в партизани ще в квітні, не було де спати і що одітись ...

після Волновахи погрузили на поїзд мол до дому, але завезли десь в Миколаївську область для навчань і от вчора вже відправили знову на Схід ...

... який Єрьома, Івахів ... може десь і перед камерами щось комусь тикнули ... на скільки я знаю багато сільських рад Ківерцівського р-ну організовували збір коштів для закупівлі броників для своїх хлопців ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов на Аукро 4 шт 4 класу за 10 000грн.

А в нас деруть в тридорога!!!???

та це тільки півбіди. http://4vlada.com/rivne/36112

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов на Аукро 4 шт 4 класу за 10 000грн.

А в нас деруть в тридорога!!!???

та це тільки півбіди. http://4vlada.com/rivne/36112

І наша обласна рада виділила 3млн грн. на бронежилетеи http://4vlada.com/volin/35652Ну і де ті гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...