Перейти до змісту

Маю проблему з адвокатом.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Підписав із адвокатом договір, заплатив гроші. По суті справи він не вирішив нічого, взагалі нічого. Тепер мене уникає. Порадьте, що робити. Прізвище поки не хочу розголошувати - можливі різні ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предмет договору?

Стаття 34. Підстави для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності

1. Підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності є вчинення ним дисциплінарного проступку.

2. Дисциплінарним проступком адвоката є:

1) порушення вимог несумісності;

2) порушення присяги адвоката України;

3) порушення правил адвокатської етики;

4) розголошення адвокатської таємниці або вчинення дій, що призвели до її розголошення;

5) невиконання або неналежне виконання своїх професійних обов’язків;

6) невиконання рішень органів адвокатського самоврядування;

7) порушення інших обов’язків адвоката, передбачених законом.

<a name="n314"> 3. Не є підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності винесення судом або іншим органом рішення не на користь його клієнта, скасування або зміна судового рішення або рішення іншого органу, винесеного у справі, в якій адвокат здійснював захист, представництво або надавав інші види правової допомоги, якщо при цьому не було вчинено дисциплінарного проступку.

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/5076-17/paran300#n300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписав із адвокатом договір, заплатив гроші. По суті справи він не вирішив нічого, взагалі нічого.

Адвокат бере гонорар не за те, що щось вирішить по справі, а за надання правової допомоги.

Тож якщо він нічого "не порішав" - значить, Вам треба було шукати не рішалу, а адвоката.

Якщо ж адвокат брався не рішати, а надавати юридичну допомогу - збирав докази, готував процесуальні документи, ходив у суд, відстоював Вашу позицію - а суд став на сторону іншої сторони - прикро, але не факт, що в цьому вина адвоката.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому перше питання - предмет договору (простими словами: що згідно договору повинен зробити адвокат).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписав із адвокатом договір, заплатив гроші. По суті справи він не вирішив нічого, взагалі нічого.

Адвокат бере гонорар не за те, що щось вирішить по справі, а за надання правової допомоги.

Тож якщо він нічого "не порішав" - значить, Вам треба було шукати не рішалу, а адвоката.

Якщо ж адвокат брався не рішати, а надавати юридичну допомогу - збирав докази, готував процесуальні документи, ходив у суд, відстоював Вашу позицію - а суд став на сторону іншої сторони - прикро, але не факт, що в цьому вина адвоката.

Якби було все добре,то не уникав би людину,а пояснив всі нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратитесь в коллегию адвокатов. Там и его найдут и нормального адвоката найдут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там и его найдут

Це вже як остання дія, але якщо немає іншого виходу, то - так. В будь-якому випадку, раджу дослухатись Ярчика - він діло каже (бо я також адвокат і кажу з власного досвіду та спостережень). Крім того, це Ваша позиція. Можливо є ще якісь нюанси, про які ви не можете/не хочете казати або забули/не приділили уваги і, відповідно, сформувалась така думка. Бо, як показує практика, випадок описаний Ярчиком, зустрічається в більшій половині випадків.

и нормального адвоката найдут.

Я тя умоляю!!! Там сидять мастодонти (і по світосприйняттю, і по принципам підходу до справ) адвокатури області, які плетуть між собою інтриги, пересварені між собою, постійно "женуть" на молодших адвокатів та на тих, хто "нє прішолся ко двору". Я не можу сказати, що там всі неспеціалісти, але дорогі та "з короною на голові". Це є моя думка.

В Луцьку та області я не практикую - це що б уникнути звинувачень в мій бік в упередженості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводилось стикатись з псевдо-адвокатами, які не вникаючи в суть справи і не вивчаючи законодавчу базу з того питання за яке брались, робили багато галасу без толку і переводили багато паперу. Ну а потім клієнту казали шо зробили все шо могли...

Не знаю наскільки це підпадає під порушення адвокатської етики, але мені здається це було звичайне окозамилювання для клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписав із адвокатом договір, заплатив гроші. По суті справи він не вирішив нічого, взагалі нічого.

Адвокат бере гонорар не за те, що щось вирішить по справі, а за надання правової допомоги.

Тож якщо він нічого "не порішав" - значить, Вам треба було шукати не рішалу, а адвоката.

Якщо ж адвокат брався не рішати, а надавати юридичну допомогу - збирав докази, готував процесуальні документи, ходив у суд, відстоював Вашу позицію - а суд став на сторону іншої сторони - прикро, але не факт, що в цьому вина адвоката.

Не вірно висловився. Наймав як адвоката. Надав йому відео та аудіо матеріали. Він обіцяв зробити адвокатський запит у міліцію, подати позов у суд. Була затримка перед цим - при зустрічі пояснив, що була дуже важка справа. Домовились 16 червня їхати у Вінницю по справі. Перестав відповідати на дзвінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо є ще якісь нюанси, про які ви не можете/не хочете казати або забули/не приділили уваги і, відповідно, сформувалась така думка. Бо, як показує практика, випадок описаний Ярчиком, зустрічається в більшій половині випадків.

Справа про завдання тілесних ушкоджень (мені руку поламали). Є відео (зафіксовано як людина замахується битою), аудіозапис. Записи телефонних розмов зі мною. Це все долучено до кримінальної справи. Справу закрили через усну вказівку прокуратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в договорі прописано? Що повинен був зробити адвокат?

з.і.

КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 35

Тел.: + 38 0332 72 80 29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справу закрили через усну вказівку прокуратури

яка офіційна мотивація?

справу закрити у зв`язку з відсутністю у діях ....(підозрюваного).... складу злочину

Він з наближених підлизаних до влади був напевно і тепер є.

justice777, підніму договір відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там и его найдут

Це вже як остання дія, але якщо немає іншого виходу, то - так. В будь-якому випадку, раджу дослухатись Ярчика - він діло каже (бо я також адвокат і кажу з власного досвіду та спостережень). Крім того, це Ваша позиція. Можливо є ще якісь нюанси, про які ви не можете/не хочете казати або забули/не приділили уваги і, відповідно, сформувалась така думка. Бо, як показує практика, випадок описаний Ярчиком, зустрічається в більшій половині випадків.

и нормального адвоката найдут.

Я тя умоляю!!! Там сидять мастодонти (і по світосприйняттю, і по принципам підходу до справ) адвокатури області, які плетуть між собою інтриги, пересварені між собою, постійно "женуть" на молодших адвокатів та на тих, хто "нє прішолся ко двору". Я не можу сказати, що там всі неспеціалісти, але дорогі та "з короною на голові". Це є моя думка.

В Луцьку та області я не практикую - це що б уникнути звинувачень в мій бік в упередженості

лично я знаю 3 НОРМАЛЬНЫХ человека, которые хорошо выполняют свою работу! А быдлота ВЕЗДЕ есть, и в троллейбусном дэпо, и в универе.... та везде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorOK, Ну чув про свого гарні відгуки - а в моєму випадку виявився не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в договорі прописано? Що повинен був зробити адвокат?

з.і.

КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 35

Тел.: + 38 0332 72 80 29

Дякую за інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorOK, Ну чув про свого гарні відгуки - а в моєму випадку виявився не дуже.

если надо будет, дам номера телефонов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...