Перейти до змісту

Куплю колонкі від Маяка


Drammer

Рекомендовані повідомлення

Куплю колонкі Маяк, зовнішній вигляд ролі не грає, головне щоб динаміки нормальні були, бюджет 50-70 грн за пару. Телефонувати 050 105 8427.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю колонкі Маяк, зовнішній вигляд ролі не грає, головне щоб динаміки нормальні були, бюджет 50-70 грн за пару. Телефонувати 050 105 8427.

ага сам недавно щось подібне шукав, за 50-70грн, 220 не хочете? ціни вже не ті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю колонкі Маяк, зовнішній вигляд ролі не грає, головне щоб динаміки нормальні були, бюджет 50-70 грн за пару. Телефонувати 050 105 8427.

ага сам недавно щось подібне шукав, за 50-70грн, 220 не хочете? ціни вже не ті!

Саш відверто Вам скажу, за такі гроші (220 грн) Ви могли б набагато кращу акустику найти, мій бюджет макс 70 грн, можливо погано шукали :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хіба б/у і то треба дивитись шоб не намахали, на сландо+пересилка поштою -не варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще вибачаюсь, а де купляли?,в луцьку? з рук? бо мені треба теж пару щось на зразок 10гд-30, чи йому подібні, головні характеристики: розмір 8-дюймів, 8або4 ом, матеріал підвісу не важливий(може бути і якийсь китайський аналог динаміка з пресованим чи тряпчаним підвісом) потрібно пару ціновий діапазон до 100грн за пару, або можливо хтось має колонки типу 10мас-1м, теж може бути як варіант за помірну ціну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще вибачаюсь, а де купляли?,в луцьку? з рук? бо мені треба теж пару щось на зразок 10гд-30, чи йому подібні, головні характеристики: розмір 8-дюймів, 8або4 ом, матеріал підвісу не важливий(може бути і якийсь китайський аналог динаміка з пресованим чи тряпчаним підвісом) потрібно пару ціновий діапазон до 100грн за пару, або можливо хтось має колонки типу 10мас-1м, теж може бути як варіант за помірну ціну!

Купляли в мене з рук в Луцьку за 100 грн) Більше немає:( Є тільки магнітофон сам:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще вибачаюсь, а де купляли?,в луцьку? з рук? бо мені треба теж пару щось на зразок 10гд-30, чи йому подібні, головні характеристики: розмір 8-дюймів, 8або4 ом, матеріал підвісу не важливий(може бути і якийсь китайський аналог динаміка з пресованим чи тряпчаним підвісом) потрібно пару ціновий діапазон до 100грн за пару, або можливо хтось має колонки типу 10мас-1м, теж може бути як варіант за помірну ціну!

Купляли в мене з рук в Луцьку за 100 грн) Більше немає :( Є тільки магнітофон сам:

http://board.lutsk.u...chomu-stan-bez/

магнітофон не потрібно дякую! ось динаміки чи колоночки прикупив би, якщо ТС не проти то скористаюсь темою щоб не створювати нової!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще вибачаюсь, а де купляли?,в луцьку? з рук? бо мені треба теж пару щось на зразок 10гд-30, чи йому подібні, головні характеристики: розмір 8-дюймів, 8або4 ом, матеріал підвісу не важливий(може бути і якийсь китайський аналог динаміка з пресованим чи тряпчаним підвісом) потрібно пару ціновий діапазон до 100грн за пару, або можливо хтось має колонки типу 10мас-1м, теж може бути як варіант за помірну ціну!

Купляли в мене з рук в Луцьку за 100 грн) Більше немає :( Є тільки магнітофон сам:

http://board.lutsk.u...chomu-stan-bez/

магнітофон не потрібно дякую! ось динаміки чи колоночки прикупив би, якщо ТС не проти то скористаюсь темою щоб не створювати нової!

будь ласка користуйся :_21:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще вибачаюсь, а де купляли?,в луцьку? з рук? бо мені треба теж пару щось на зразок 10гд-30, чи йому подібні, головні характеристики: розмір 8-дюймів, 8або4 ом, матеріал підвісу не важливий(може бути і якийсь китайський аналог динаміка з пресованим чи тряпчаним підвісом) потрібно пару ціновий діапазон до 100грн за пару, або можливо хтось має колонки типу 10мас-1м, теж може бути як варіант за помірну ціну!

Купляли в мене з рук в Луцьку за 100 грн) Більше немає :( Є тільки магнітофон сам:

http://board.lutsk.u...chomu-stan-bez/

магнітофон не потрібно дякую! ось динаміки чи колоночки прикупив би, якщо ТС не проти то скористаюсь темою щоб не створювати нової!

будь ласка користуйся :_21:

вдячний тема вже приносить результат! пишуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю касетний маяк - 2 колонками (в одній ще 2), зовнішній стан не оч, але думаю працює (років 10 не включав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю касетний маяк - 2 колонками (в одній ще 2), зовнішній стан не оч, але думаю працює (років 10 не включав)

маяк не цікавить, а ось колонки які саме? модель чи фото, якщо можна? і де їх можна подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

все ще куплю динаміки, забув вказати потрібно щось на зразок 10гд-30б

https://www.google.com.ua/search?q=10%D0%B3%D0%B4-30%D0%B1&newwindow=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=GoWuU9rEEKav7Aa9_4H4Dw&ved=0CBwQsAQ&biw=1280&bih=909

динаміки типу 10гдш-(широкополосний динамік з паралоновим підвісом та нижньою відтворюючою границьою 100гц.) не пропонувати, не цікавлять!

цікавлять 8-дюймові динаміки НЧ-призначення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

все ще куплю динаміки, забув вказати потрібно щось на зразок 10гд-30б

https://www.google.c...iw=1280&bih=909

динаміки типу 10гдш-(широкополосний динамік з паралоновим підвісом та нижньою відтворюючою границьою 100гц.) не пропонувати, не цікавлять!

цікавлять 8-дюймові динаміки НЧ-призначення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...