Перейти до змісту

Всім, хто бажає Велодня!


difoto

Рекомендовані повідомлення

В неділю, 15 червня приїжджаємо на майдан! З 14:00 і досхочу!

Гуляємо на всі гроші і поки стане сил!

Велодень-паті №2 ;)

ну і офіційна інфа для любітєлєй:

У неділю у нашому місті вперше відбудеться загальноміська акція «Фізична культура і спорт – здоров’я нації» та міжнародний легкоатлетичний велопробіг «Дорога до свободи».

Заходи організовує Луцька міська рада спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща в Луцьку.

Урочисте відкриття виставки заплановане о 14:00. Під час акції відбуватимуться показові виступи спортсменів позашкільних установ та спортивних клубів міста Луцька, вікторина знавців спорту, розіграш лотереї тощо.

О 15:45 - урочисте відкриття та старт міжнародного легкоатлетичного і велопробігу «Дорога до свободи» (старт – на Театральному майдані навпроти Центрального універмагу – пр-т Волі – вул. Шопена – пр-т Перемоги – вул. Винниченка – фініш на Театральному майдані навпроти Центрального універмагу).

О 16:40 -17:00 будуть підводити підсумки акції та нагороджувати учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК!

Берем у праву руку тіліфона і починаєм звонить усім знайомим, особливо - велосипедистам, ще особливіше - з дітями хто!

На майдані будуть змагання для діток та дорослих всіх інших!

Літо, спека, драйв, кайф, морозиво, друзі, польські друзі, міжнародні відносини,

пиво-баби-папіроси - обшем все за ваш рахунок

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нашу велосипедну спільноту виділили два десятки футболок та бейсболок.

Видавати буду я за наявністю велосипеда. Сподіваюсь, що всім не вистачить, тому видаватиму бейсболки дітям, а футболки тим, кому підійде за розміром (всі ельки).

Є потреба у трьох велосипедистах, які їхатимуть в голові колони з прапорами (по-одному, вроді - український, евросоюзу і польщі). Хто погодиться на таку місію - отримає повний комплект - футболку і бейсболку. Шукайте мене з 15.00 на площі. Перші троє, хто зголоситься бути прапороносцем - будуть одобрені.

Дизайн продукції досить привабливий. Все білого кольору, пише щось про єдину україну і демократію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...