Перейти до змісту

А чи є на Борді вірусмейкери :) ?


phantom

Рекомендовані повідомлення

Власне ні з того ні з сього стало цікаво чи є на Борді вірусмейкери, тобто люди які заради інтересу чи можливо "користі заради" пишуть чи писали віруси :) ? Якщо є - можливо похвастаєтеся, розповісте що вони роблять, історію їх появи :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне ні з того ні з сього стало цікаво чи є на Борді вірусмейкери, тобто люди які заради інтересу чи можливо "користі заради" пишуть чи писали віруси :) ? Якщо є - можливо похвастаєтеся, розповісте що вони роблять, історію їх появи :) ?

ні один реальний не похвалиться тут.... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне ні з того ні з сього стало цікаво чи є на Борді вірусмейкери, тобто люди які заради інтересу чи можливо "користі заради" пишуть чи писали віруси :) ? Якщо є - можливо похвастаєтеся, розповісте що вони роблять, історію їх появи :) ?

ні один реальний не похвалиться тут.... :_04:

во-во .. як кажуть - "нафіга палить кантору" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 361-1. Кримінального кодексу України

Створення з метою використання, розповсюдження

або збуту шкідливих програмних чи технічних

засобів, а також їх розповсюдження або збут

1. Створення з метою використання, розповсюдження або збуту, а також розповсюдження або збут шкідливих програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, - караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які є власністю винної особи. 2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, - караються позбавленням волі на строк до п'яти років з конфіскацією програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які є власністю винної особи.{ Кодекс доповнено статтею 361-1 згідно із Законом N 2289-IV ( <a href="http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2289-15" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; color: rgb(86, 116, 185);" target="_blank">2289-15 ) від 23.12.2004 }

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне ні з того ні з сього стало цікаво чи є на Борді вірусмейкери, тобто люди які заради інтересу чи можливо "користі заради" пишуть чи писали віруси :) ? Якщо є - можливо похвастаєтеся, розповісте що вони роблять, історію їх появи :) ?

ні один реальний не похвалиться тут.... :_04:

ну ті хто на цьому "косить бабло" - звичайно хвалитися не будуть :) А от цікаво - можливо хтось з форумчан колись експериментував, пробував щось зробити тощо ... Наприклад, був би я студентом - програмістом, вибрав би я собі темою якоїсь курсової, щось типу створення ботнет-мережі. І в цій курсовій поробував би описати процес та методику створення таких мереж. Звичайно підкріпивши її власною розробкою. Наприклад створення такої мережі в локалці Університету чи місцевого провайдера :) А чим погана задача? Виходячи з принципу "не один ти такий вумний" - можливо хтось робив щось в цьому дусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.hackzone.ru

Зайди почитай, а вдруг щось цікаве знайдеш

Багато знаходиш коли цікавишся безпекою власного ресурсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один знайомий колись написав прогу яка при запуску запускала себе 11 разів, тобто приходилось лише перезавантажувати ПК після запуску...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду, але сайти такого типу не новинка для мене. Можна сказати що я там постійний відвідувач :) Але мене цікавлять наші волинські кулібіни, які може щось пробували робити, але в них мало що вийшло, або начитавшись таких сайтів "шалілі" з компами та мережами сусідів тощо :) Я не хочу почути якихось умопомрачітєльних історій, а просто короткі розповіді про свої експерименти, якщо у когось такі були :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при запуску запускала себе 11 разів
Це батніком реалізовується в 2 стрічки:


file.cmd
---------------
call cmd /c "file.cmd"
call cmd /c "file.cmd"

Буде запускати само себе (на Windows XP) поки ОЗУ і віртуальна память не скінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось завжди "шалунів" в мережі виловлював і усував наслідки їхньої "діяльності" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось завжди "шалунів" в мережі виловлював і усував наслідки їхньої "діяльності" ;)

Невже самому не має чим похвастатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду, але сайти такого типу не новинка для мене. Можна сказати що я там постійний відвідувач :) Але мене цікавлять наші волинські кулібіни, які може щось пробували робити, але в них мало що вийшло, або начитавшись таких сайтів "шалілі" з компами та мережами сусідів тощо :) Я не хочу почути якихось умопомрачітєльних історій, а просто короткі розповіді про свої експерименти, якщо у когось такі були :)

Можу сказати що шанів навіть знаю, грались тут із деякими серверами,

Як сказав женя з часом приходить питання а на**я, коли вчився адмінити то поняв скіко в адміна гемора(а може і азарту) через таких)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав женя з часом приходить питання а на**я,

Для саморозвитку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж саме що питати у лікаря скількох він людей "потравив". Кожен свої знання використовує в міру своєї вихованості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав женя з часом приходить питання а на**я,

Для саморозвитку :)

Для саморозвитку потрібен стимул, я от електроніку люблю, експерементував з ноутом з аймаксом, да підпалив дешо там і там, аймакса сам зробив ноута теж мучив сам спочатку, пізніше допомогли добрі люди,

А веду я до того що якщо вже вінуси, то знайшов би мануал, написав би щось мережеве і намагався вкурити куди піде той вірус по локалці із своїх компів(ноутів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Format c: \y

Мдя... хоч би слеш правильний написав, програмер!

нагадало:

популярний чат початку 2000-х

ОНО: Люди, дайте IP какого-нибудь лоха

Кто-то из сети: 127.0.0.1

ОНО: Спасибо, ща он сдохнет!

>>---ОНО вышло из чата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1% користувачів з id<1000 можна віднести до вірмейкерів. Вчи історію, шукай SGWW та Death Virii Crew.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив пару біфідо-бактерій ... під мелкософт ...

Основна ідея всіх прорамок при запуску сама себе копіювала, записувала в авторан\реестр і тд, правдо виключно в корисних(досить субьективний вимір) цілях ...

Приклади:

1)інформування на весь екран без можливості згорнути чи переключити вікно про те що наступив час провітритися (для програмістів що запрацювалися) згідно визначеного графіку.

2)Програмка яка обліковує час простою користувача (враховується від 1хв) сумується, відправляється на певний сервер статистики ...

http://openline.at.ua/UserIdleTime.rar з цього варіанта прибрав алгоритм самокопіювання і доступу в системний реєстр та відправку на сервер статистики ... посуті усі компоненти за які можна булоб назвати її вірусом :)

3)Програмка при відсутності процесу Робоча_програма.ехе вимикає усі процеси із певного списку, наприклад: chrome.exe, firefox.exe, opera.exe i тд :)

4)Встановлення певних Обоїв з відключенням можливості їх змінювати, з самокопіюванням і тд..

Програми використовувалися в мирних цілях, але технології ті що треба: влазить в реєстр, системні компоненти мелкософта ProcessEntry, робота через WinAPi і тд.

Но це насправді просто забавки а ніяк не справжні віруси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хм ето тока те которих Зіля нашол ...

Наваяю както мини програмку.. потестите на Ваших антивирусах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...