Перейти до змісту

Продам разборной мангал чемодан, надежный, стенки 2мм!


Max_Sokolov

Рекомендовані повідомлення

Продам Разборной мангал чемодан в сложеном виде мангал выглядит как компактный чемодан, в разложенном - полноценный мангал. Вес от 6,2 кг (на 6 шампуров), мангалы не деформируеться даже если целый день в нем будет гореть костер.

Заказать можно по телефону либо на сайте

На сегодня:

Мангал на 6 шампуров 164,99грн

Мангал на 8 шампуров 187,66грн

Мангал на 10 шампуров 220,99грн

Оплатить можно при получении!

Фото мангала на 10 шампуров

D050i358U8v8T0K4.jpg

Качественная упаковка, оперативная отправка (день в день при условии заказа до 14-00)

Звоните: O663477112(MTS) 09762O7687(Kievstar)

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервіс зовсім ніякий. Спочатку не відправили на наступний день (як вказано на сайті). Дозвонився - сказали відправлять на 2й день.

Прийшов номер декларації. Номер невірний - вже другу добу пише "Створена електронна заявка в стадії обробки.". Телефони ніхто в робочий час не бере - ні один ні другий. Вже кілька разів дзвонив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залиште Ваш телефон, одразу Вам перезвонимо! Інформація відображаеться на сайті не миттево, будласка перевірте ще раз, і відпишіться! Можливо Вам номер прийшов з помилкою! Якщо ви Олег і Ваша декларація закінчується на 3750 то я тільки що перевірив, вона пробиваеться на сайті нової пошти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені прислали декларацію, і в СМС вона закінчується на 3150 (а не на 3750), Ось доказ:

photo1.jpg

А мій номер у вас є - дивіться пропущені у п"ятницю виклики на МТС і на Київстаровський номери протягом робочого часу.

І ніхто так і не перезвонив за всю п"ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилку забрав за допомогою виправленого номеру, дякую що в темі хоч відписали вірні цифри.

Щодо якості мангалу: стінки непогані, застібка вроді тримається (яка тримає "сумочку" докупи). Мінус наразі лише один побачив - ножки в мазуті - рекомендую при збірці одягати рукавички.

Як вперше відтестую - відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мазуті для того, щоб не був іржавий, він весь змазується)) За помилку в ТТН вибачте, всі люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відтестував - мангал відмінний. збирається добре, стоїть стійко. Дрова горять теж добре.

P.S. Max_Sokolov, якби в п"ятницю я за весь день таки дозвонився, чи до мене б передзвонили то проблем по ТТН би не було (я б перепитав і все).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"мангалы не деформируеться даже если целый день в нем будет гореть костер" - це повний обман, навіть з товстішого металу мангали деформуються і прогоряють! а тут лише 2 мм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам говорю о своем мангале, в самопальных мангалх стенки крутяться тут все стенки с ребрами жесткости. Ну не знаю, я особо уговаривать не буду, людт берут, занимаюсь больше года все довольны, и берут еще, те кто брал, друзьям на подарки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наличии появились шампура 55см толщина металла 2мм, а также появились шампура с деревянными ручками с такими вы никогда не обожжетесь!

Есть вопросы, обращайтесь O663477112(MTS) 09762O7687(Kievstar) Максим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классное предложение! Мангал на 8 шампуров по цене 188грн с бесплатной доставкой на склад Новой Почты! Предложение действиетлно до 15:00 27.06.2014.

Причина, был заказан мангал в Луцк, за 10 дней заказчик не соизволил прийти забрать мангал, каждый день говорил что завтра заберет, а вчера уже был чутли не под Новой Почтой когда я звонил, но уви так и не попал... Кому надо мангал, позвоните до 15:00, и сегодян вечером он будеть у Вас на отделении, и за доставку на склад платить не надо будет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...