Перейти до змісту

Це не політика Це Нелюди Це Голодомор


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я усвідомлюю жах

Я розділяю горе

Я відчуваю втрату

Я шкодую

Геноцид мого народу

Геноцид моїх батьків

Я не забуду

Я не мовчу

Я є

Я є українець

памяті мільйонів братів та сестер померлих в жаху від рук комуністів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя правда

Ми, українці не маємо права забути злочину комуністичного режиму проти Українського народу. Вони прагнули зламати славну на весь світ волелюбність і прагнення до незалежності та поставити на коліна націю і відправити її в колгоспи ..Від голоду померло від 7 до 15млн. українців...На Волині у Луцьку та Ковелі були створені товариства до яких кожен міг приносити харчі для братів зі східної України вони доходили до кордону але не далі а далі це все йшло до Росії ..Я ніяк не розумію як це можна заперечувати факт голодомору як геноциду оскільки у Росії харчів було повно а з України усе масово вивозили ..Вони тоді уже зрозуміли що без України нікуди і користувалися безцінними природними ресурсами і корисними копалинами такими як вугілля Донбасу а націю прирекли на голодну смерть .......Кожен має знати свою історію.........

Хай кожен сьогодні запалить у себе у вікні свічку скорботи

Не маєм права забути!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оценивая размер пенсии моих родителей не могу утверждать что наша совершеннолетняя держава сильно заботится о сытости своего населения.

хотя, это лирика.

память погибших чтить надо. и трагедию уже никто не оспаривает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам’ятаємо....

Робимо висновки...

Уже не мовчимо, хоча ще не навчились гордо тримати голову за свій народ...

Повільно, але рухаємось вперед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто був сьогодні на мітингу на Замковій площі? Гарно все зробили, повно молоді. Правда не всі по своїй волі :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...