Перейти до змісту

Запитання до ФОпідприємців-адмінів (айтішніків, програмерів і т.д.)


jack74

Рекомендовані повідомлення

Може є хто, хто є підприємцем-ФО і підпрацьовує обслуговуванням оргтехніки (чи мереж, чи систем, чи будь-чого з цієї сфери) з підприємствами по договорах ...

Пропонують заключити договір на обслуговування, а тому цікавлять всі нюанси по цій темі...

Тобто, обслуговувати маю я. Підприємство державне. Вірніше, державна установа.

Отже, запитання:

На якій групі по єдиному податку ви працюєте? Чи може на загальній системі?

Який КВЕД реєстрували (чи не заморочувались...)?

Як звітуєтесь в податковій? (що пишете в журналі прибутків)?

Як оплата проводиться в вашому випадку (помісячно; погодинно; за виклик по факту і т.д.)? Відповідно, як це обумовлювалось в "договорі"?

...може ще потім які з'являться (запитання)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. На загальній системі

2. Квед не заморочувався, ще при реєстрації (8 років тому) вказав ремонт,торгівля,обслуговування техніки та розробка ПЗ

3. Договір заключено на 6 місяців з автоматичним продовженням (вже 4 роки), оплата по факту після підписання акту прийому-передачі виконаних робіт

в самому договорі - ціна не прописана, платять те, що написано в акті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подякував за відповідь :_26: помучу ще декількома запитаннями :)

1. Що пишеш в Книгу обліку доходів?

2. Який відсоток від прибутку зараз на "загальній системі"?

3. Скільки платиш ЄСВ (в "пенсійний")?

4. Як розраховував авансовий платіж податку з податків? Зі стелі?

А на чому заснований вибір загальної системи? Чому не, наприклад, єдинщик 3-ї групи?

...........

А! ще забув запитати! Якісь патенти/сертифікати потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) здається, ні з ким не сперечався, нікого не ображав для мсті "мінусами" :)

ну та ладно...

BkSeo, я там ще декілька запитань тобі задав, певно, ти не помітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь,не помітив

1. В книгу обліку - всі послуги оплата за які "пройшла" по банківському рахунку і готівку,якщо видавав чек або накладну

2. З моїми доходами ставка 17%

На 3,4 питання конкретної відповіді не дам, бо вже більше 2-х років цими питаннями займаеться бухгалтер, тому я знаю тільки загальні суми, які мене цілком влаштовують :_08:

А на загальній системі, тому що коли реєструвався (8 років назад), мені так порадили, крім того найманої праці не використовую, і звітність мені здалась легшою...

В моєму випадку,на вищевказані послуги патенти/ліцензії не потрібні, вищевказані послуги не підлягають ліцензуванню, патент теж в даному випадку не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо надаватимете послуги, вигідніше буде реєструватись на єдиний податок 3-група КВЕД 62.02, дозволяє працювати з юридичними особами, податок 5% від обороту в податкову та ЄСВ в пенсійний фонд 34,7% від мінімальної зарплати в місяць. Докладніше про терміни сплати податків та звітність дивіться тут.

Якщо плануєте працювати з бюджетниками, уточніть у них чи не буде затримок з виплатами, а то вже майже рік, як казначейство, через дефіцит бюджету, затримує платежі. Як варіант можете запропонувати працювати по цивільно-правовій угоді, тоді ФОП не доведеться реєструвати, а будете лише забирати готівку в касі підприємства або банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...