Перейти до змісту

Мини-юбка - Мини-интеллект?


Rodomsky

Рекомендовані повідомлення

Как то прочёл старенькую газету на эту тему, и подумал открыть такую темку.

Хочу спросить в первую очередь мужиков, как по вашему, может девушка или женщина привлечь к себе внимание другим способом, кроме как показывая голые ноги или полувывалившееся груди? Честно говоря противно уже смотреть на пол города стриптизёрш. А лето ещё впереди.

И уважаемые девушки, намного красивей и загадочней Вы выглядите в длинном платье. Я думаю это вопрос морали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю это вопрос морали.

думаю, це питання власного світосприйняття. Де та грань, яка відмежовує мораль від аморальності ? Он в мусульман взагалі з закритими лицями ходять, а все тому, що вони так привикли, й все що по іншому, для них аморально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи коротка спідниця і напівоголені груди дивляться дійсно вульгарно, і це не естетичне видовище, я згідна. Але коли дівчина з довгими гарними ногами і в коротенькій спідничці і все гармонійно дивиться на ній, то навіть і жінки на неї заглядаються. Не раз спостерігала таке на вулиці. І мені здається що в нас в Луцьку дуже багато гарних дівчат, думаю луцьким хлопцям пощастило))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли дівчина з довгими гарними ногами і в коротенькій спідничці і все гармонійно дивиться на ній, то навіть і жінки на неї заглядаються

В 75% випадків після спілкування з таким гармонійним створінням хочеться вити і тікати далеко-далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але коли дівчина з довгими гарними ногами і в коротенькій спідничці і все гармонійно дивиться на ній, то навіть і жінки на неї заглядаються

В 75% випадків після спілкування з таким гармонійним створінням хочеться вити і тікати далеко-далеко.

для чого втікати? мозок не витримує милої бесіди? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тєма сісеГ не раскрита?!

Срочно в магазин за попкорном.

мозок не витримує милої бесіди?

Тоді режим "Відкл." включається :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вище написали - залежить від світосприйняття, часом хочеться міні-юбок і міні-інтелекта ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Когда мне было 14 лет, я мечтал, что однажды у меня будет девушка. В 16 лет у меня появилась девушка, но между нами не было страсти. Тогда я решил жениться на страстной девушке.

В универе я встречался со страстной девушкой, но она была чересчур эмоциональной.

Каждый пустяк превращался в страшную драму и грозил ей самоубийством. Я решил жениться на стабильной женщине.

По окончании универа в встретил очень стабильную девушку, но она оказалась ужасно скучной. Она была абсолютно предсказуемой и никогда не теряла голову.

Жизнь с ней превратилась в рутину, и я решил жениться на девушке с изюминкой.

Девушка с изюминкой оказалась слишком шебутной. Она постоянно кидалась в крайности, заставляя меня чувствовать то суперсчастливым, то супернесчастным. Она была суперэнергичной, но без целей в жизни.

Я решил женится на той, у которой есть настоящие амбиции в жизни.

Тогда я нашел себе умную, амбициозную девушку и женился на ней. Она оказалась настолько умной и амбициозной, что развелась со мной через год и отсудила себе все, что я имел.

Теперь я поумнел и стал мудрым, и ищу себе женщину с большими сиськами."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю это вопрос морали.

думаю, це питання власного світосприйняття. Де та грань, яка відмежовує мораль від аморальності ? Он в мусульман взагалі з закритими лицями ходять, а все тому, що вони так привикли, й все що по іншому, для них аморально.

+1, думаю, кожна жінка особисто встановлює собі грань дозволеного. І кожен чоловік так само, у кого які принципи до такої і дівчини він буде підходити знайомитись і тд. Особисто я по Луцьку якихось вже вбраних як шалав не спостерігаю. Гарні в нас дівчата.

З.І. ТС а яка по-вашому повинна бути довжина юбки?) просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. ТС а яка по-вашому повинна бути довжина юбки?) просто цікаво.

на 1см нижче попи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я по Луцьку якихось вже вбраних як шалав не спостерігаю.

Логічно. Вони всі по клубах сидять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю точно, що 80% мужиків які побачили оголені жіночі ніжки і цицьки, думають - я б вдув!!! а може і більше!)))

Честно говоря противно уже смотреть на пол города стриптизёрш.

Краще на стриптизерш, ніж на пацанів в завужених розових штанах, з довгими патлами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Movi сказал

З.І. ТС а яка по-вашому повинна бути довжина юбки?) Просто цікаво. [/ цитата...

Я писал выше что длинная, почти до пят, смотрится красиво. Но не всегда удобно это и для женщин, ходить так постоянно. Но скажем мои рамки приличия - это чуть выше колен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось якісь пунктики на рахунок чоловічого довгого волосся?

На рахунок спідниць: є межа, до якої може бути красиво, що коротше — навіть у світі моди вважається вульгарним.

Далі можна робити прості умовиводи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у топік-стартера або спермотоксікоз, або православ'я головного мозку.

в будь-якому випадку діагноз треба уточнювати лікарям))

И уважаемые девушки, намного красивей и загадочней Вы выглядите в длинном платье

ага. в хіджабі, бля :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой а мені так подобається, коли гарна фігурка підкреслена, навіть тією самою міні спідницею чи декольте. Ох, сама заглядаюсь.

Но є випадки дуже не виліковні...уви. Типу, як мені це розбачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но є випадки дуже не виліковні...уви. Типу, як мені це розбачити.

Спосаб єсть всєгда. Било би желаніє.

гифки-прыжок-1069575.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0141:

Как то прочёл старенькую газету на эту тему, и подумал открыть такую темку...

:0087::0158:
...Хочу спросить в первую очередь мужиков, как по вашему, может девушка или женщина привлечь к себе внимание другим способом, кроме как показывая голые ноги или полувывалившееся груди?...
:0028:
... Честно говоря противно уже смотреть на пол города стриптизёрш. А лето ещё впереди.

:_09::0148:
...И уважаемые девушки, намного красивей и загадочней Вы выглядите в длинном платье. Я думаю это вопрос морали.
:0142:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...