Перейти до змісту

Проблема з драйверами NVIDIA


SergLutsk

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна. Є відеокарта GeForce 9600GT (вин7х64), обновляю драйвера на неї виключно з оф. сайту Але чомусь останні дрова що нормально стали це ще версія 310.90 від грудня 2012 року ! Після того, яку б версію не скачував і не пробував ставити, не стають ! Ніби установка йде, але в результі видає повідомлення про сбой програми і списочок компонентів драйверів зі станом "не встановлено".

Пробував повністю зносити старі дрова і навіть відключати відеокарту в диспетчері устройств, після чого пробував встановити нові драйвера, але всерівно не ставали і видавали ту ж помилку. Хтось щось підкаже в чому може бути проблема і як побороти ?

post-8255-0-10595900-1401535057_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, там коли ставиш дрова цим інсталером є така галочка "clean install". Пробуй ставити цю галочку і переставити дрова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, є вибір або "Експрес" установка, або "Виборочная установка" з додатковими параметрами, серед яких є і галочка для "чистої установки", пробував і так і сяк, результат той же - сбой установки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А припустити, що Нвідія більше не випускає свіжих дров для старої відяшки, не судьба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я пам'ятаю то для 9600гт віндовс 7 х64 має поставити дрова. це якщо вам потрібні куда або це якісь причандали він Нвідія то треба доставляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А припустити, що Нвідія більше не випускає свіжих дров для старої відяшки, не судьба?

Тоді з чого б це було:

Ніби установка йде, але в результі видає повідомлення про сбой програми і списочок компонентів драйверів зі станом "не встановлено".

У мене колись була така проблема, тільки з Інтеловською відеоплатою. Дозволяло встановити лише одну версію дрейвера (для наочності назву її "версія 7"). Версії 1-6 і 8-... тупо не встановлювалися. До речі, деінсталити драйвер версії 7 не вдавалося.

Бився довго, поки не прогнав ноут скандіском. Виявилося, що файл драйвера igfx*.* був на битому секторі диска. Не знаю, як так сталося - чи система до нього надто часто зверталася, чи що. Після виправлення помилок диска і фіксації битого сектора версія 7 прекрасно деінсталилася, після чого поставилася свіжа версія.

Крім того, варто спробувати пошукати спеціалізований софт для видалення драйверів НВідія, наприклад, цей або цей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А припустити, що Нвідія більше не випускає свіжих дров для старої відяшки, не судьба?

Припустив би, якби оф. сайт сам не пропонував би на дану відеокарточку нові версії драйверів. Окрім того перед початком установки інсталлер перевіряє сумісність між встановленим обладнанням і запущеним на встановлення софтом, і перевірку дану проходить і установка починається.

Yarchik, версія цікава, але не так давно була інша проблемка з компом і перевірявся на биті сектори, і все було гуд.

А от на рахунок спеціалізованого софта то не пробував, цю ідею зараз випробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яхоу, заработало !! :0123: Видалив старі дрова софтінкою Display Driver Uninstaller і новий драйвер став на ура ! Дякую Yarchik за підказку.

ЗІ. крім того софтінка ще й прилічно місця вивільнила на диску С, схоже там дофіга вже назбиралось тих залишків старих дров.

Проблему вирішено, всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС переназви тему на

Проблема з драйверами NVIDIA (вирішено)

можливо ще кому знадобиться в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...