Перейти до змісту

Авторизатор & Маршрутизатор


Amid

Рекомендовані повідомлення

Почну з кінця.

Цікавить питання. Чи обовязково відмовлятись від авторизатора, якщо я хочу налаштувати маршрутизатор і мати інет на компютері і на ноутбуці? Так чи ні?

Поділіться будь-ласка знаннями. :angry: І якщо ні, то в якому випадку.

Початок.

Прикупив собі ноутбук, а трохи згодом точку доступу D-Link DI-524.

Здається ніби прописав все добре (попередньо використав пошук на сайті і інет), подзвонив в Фотаком, шоб прописали МАК адрес для роутера, але так інет не зявився.

Тому вирішив, що заважає авторизатор. На Фотакомі сказали, що потрібно написати заяву на відмову від авторизатора.

От така сумна історія. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Почну спочатку - не обов'язково, все більше є "розумних" маршрутизаторів які строять в свому NAT динамічні правила по типу хто перший ломанувся на сервер авторизації - за тим і закріпився ланцюжок правил. Тут на форумі є такі люди, що успішно використовують маршрутизатор без відключення "авторизатора".

Якщо я не помиляюсь - тобі треба курити в сторону поняття "TRIGERS"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну спочатку - не обов'язково, все більше є "розумних" маршрутизаторів які строять в свому NAT динамічні правила по типу хто перший ломанувся на сервер авторизації - за тим і закріпився ланцюжок правил. Тут на форумі є такі люди, що успішно використовують маршрутизатор без відключення "авторизатора".

Якщо я не помиляюсь - тобі треба курити в сторону поняття "TRIGERS"

Дякую.

Але зразу виникло питаннячко. А мій маршрутизатор "розумний"? Бо якщо так, то постараюся шось налаштувати з авторизатором.

Якщо ж не вийде, чи роутер не "розумний" то вже після вихідних піду відключати авторизатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dl-524 ? ДУЖЕ сумніваюсь в його розумності ;) Тому все ж напевно прийдеться відключити авторизатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.

Ше скажіть будь-ласка, шановні адміни, як швидко приймається заява на відмову від авторизатора? В той же день надіюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.

Ше скажіть будь-ласка, шановні адміни, як швидко приймається заява на відмову від авторизатора? В той же день надіюсь?

Дім, прийди я в тебе його заберу назад, гроші поверну, якщо там якісь проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно.

Ше скажіть будь-ласка, шановні адміни, як швидко приймається заява на відмову від авторизатора? В той же день надіюсь?

Дім, прийди я в тебе його заберу назад, гроші поверну, якщо там якісь проблеми.

:friday: Дякую, Вова, за пропозицію, але не треба так кардинально. Та й якось негарно то буде.

Проблеми в мені і в моїх руках і голові, а не в маршрутизаторі. ;):jeer:

Я все ж надіюсь в понеділок чи вівторок нарешті зробити і мережу, і інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно !!! Отказываться от авторизатора это глупость ... это же дополнительная защита, да ещё и не какая нибудь, а по лучше мак адресов и.т.д. А пользаваться роутером в комплекте с авторизатором очень даже можно , и очень даже просто. Мне помог настроить всё это Serega, роутер у меня WL-520g. В инете есть его параметры, сравните их со своими и посмотрите чего не хватает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...