Перейти до змісту

Кріплення для велосипедів на авто


Рекомендовані повідомлення

Отже, виникла потреба у кріпленні велосипеда на авто. Варіант кріплення на дах відпав через значну висоту (авто мінівен), через що закидати вели буде мега незручно. Пробігшись по інету, приглянулось кріплення для велів на форкоп авто. Перевага його в зручності закидання байків, менший опір повітрю в порівнянні з варіантом на дах. З незручностей - неможливість доступу до багажного відділення з встановленим кріплення. Хоча, в моєму варіанті доступ до багажника є з салону авто. Отже, конструкція кріплення вибрана і вона ось така

11f62642cec7e1690a6fc591fce15551.jpg

Оскільки коштує це щастя доволі немало, особливо по сьогоднішньому курсу, і розроблено воно для кріплення 4-х велосипедів(а треба 5-ть, для всіх пасажирів авто), вирішив виготовити аналогічне сам.

На даний момент кріплення практично готове і проходить випробування. Перше випробування своєю вагою в 70 кг на максимальному плечі сильно не порадувало, так як неозброєним оком помітно деформація конструкції. Перед перероблянням конструкції і заміною несучого профіля на більший і міцніший вирішив випробувати кріплення в умовах його експлуатації.

Отже народ, потрібно 3 байка як мінімум (2 в мене є), або ж 5 байків буквально на пів години, після 18-ої години, щоб навантажити кріплення так як треба і прийняти рішення переробляти його чи ні.

Також актуальне питання резинок вузлів що на фото зверху, які кріплять байк до кріплення. Можливо хтось бачив щось подібне в продажі? Щоб не колхозити зі стяжками щоразу чи ще якось.

п.с.: Кріплення робиться для поїздок в походи, на гонки енд соу он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю два вели, знаходяться на Дубнівській (один трохи не готовий, тому на ньому приїхати нікуди не зможу), чи треба кудись під'їхати? Невпевнений, що о 18 буду вдома, може трохи пізніше 19-20 год

Є і третій, але він ашанчік, хз чи його можна буде причепити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організатор, Ви може номер свій залишилиб?

Поки не знаю чи зможу приїхати, але якщо вийде, то підїду і наберу Вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей. Тоді хто бажає допомогти, сьогодні на 19:00, навпроти школи №10, біля садочка №31, за МЖК, біля гаражів. 0997513821 Бодя

post-4472-0-57963500-1401090040_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі довго вибирав,читав форуми і відгуки тих,хто користується різними багажниками.Свій вибір зупинив на цьому:

curcrd65nozo.jpg

Купив на аллєгро за 150 злотих. Вже був виїзд з дитиною в ліса і поля.Задоволений,можна навіть їхати на дальняк.Швидко ставиться і швидко прибирається в багажник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені такий не підходить по одній простій причині - розпашонка. ))

Доречі, як ці стропи, не гнуть дверку багажника? Бо є думка свій страхувати стропами до розпашонки, але трохи сцикотно чи не погнуть. Скільки велів вантажили вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавився. Зупинився на кріпленні на дах. Тримаються надійно. Є замок. 1 найнер, і 26. Ще й третій думаю влізе. Недешево звичайно ці всі кріплення коштують. Теж думав назад кріплення, але фаркопа нема.

P.S. Цікавить як виглядає ваша конструкція - викладіть фотку як маєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто приїхав.

Фото викладу коли вже буде готове і протестоване на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду створювати окрему тему, тому з вашого дозволу запитаю тут =)

Автомобіль Toyota Verso 2013 з таким дахом

toyota-verso.jpg

Також виникла потреба в транспортуванні велосипеда. Підкажіть, яке кріплення сюди надійно стане. Бажано Thule

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цей дах взагалі передбачає кріплення рейлінгів? Якщо так, то купуєш рейлінги повздовжні, потім купуєш поперечки, а далі кріплення для байку. Або одразу поперечини, залежно як тобі подобається/дозволяє совість/гаманець. Варіантів маса. Тим більше Thule, можеш на дах, на задню дверку, на форкоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі довго вибирав,читав форуми і відгуки тих,хто користується різними багажниками.Свій вибір зупинив на цьому:

curcrd65nozo.jpg

Купив на аллєгро за 150 злотих. Вже був виїзд з дитиною в ліса і поля.Задоволений,можна навіть їхати на дальняк.Швидко ставиться і швидко прибирається в багажник.

Як називається це кріплення, і де можна купити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Темі ап, знову треба байки для примірки і, можливо, короткого тест-драйву. Завтра, на 18:30 (щоб одразу після роботи), 4 байки, МЖК, вул. Ветеранів, напроти школи

п.с.: в першу чергу стосується тих, хто в перспективі ним зкористається для поїздки в гори або на гонку! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...