Перейти до змісту

вопросік


freez

Рекомендовані повідомлення

за деякий час назбиралось парочка питань, які тут я і хочу задати.

так що знаєте пишіть і відповідайте, не знаєте читайте, а хочете пофлудити то нажимайте Alt+F4 !

і так поїхали))

коли Вам на першому курсі видали кредитки на стипендію (якшо взагалі видали) ? а то скоро закінчення 1ого симестру, а ми як заповнили бланки в вересні так нам ніхто в нічому на цьому тему не признається :blink:

на скільки відрізняється повишене стипендія від стипендії, яка в простого смертного студента? а скільки надбавка старості/заступнику? хтось що то таке стипендія обласної ради? що потрібно щоб отримати останню?

хтось знає чітке градіювання балів в болонській системі, а то ми в жодного лектора і його асистента не допитались ^_^ знаю лише що >= 90 балів то це букфочка А (тобто 5). цікавить в яких межах лежать оцінки B, C, C, D, E, F... :)

які умови отримання червоного диплому? це за всі роки в тебе мають бути лише букофки А ?

напередд дякую всімза розумні і обгрунтовані відповіді! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПриватБ видає весь пластик в "пулітєхові" і не тільки. Кредитки вони робили нові всім курсам. І ясна річ вони їх перепутали, перемішали, погубли.... і багато хто залишився без них. Необхідно звернутися в відділ відновлення в звязку з втратою (безкоштовно).

підвищена стипендія=проста стипендія+(20..30), грн =200 грн

надбавка старості 10-15%, якшо я не помиляюся. але з зим теж проблеми. не завжди їх видиють.

червоний диплом - маразм

в теперішній час треба бути відмінним дуполизом, щоб отримати нікому не потрібний червоний диплом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картки ще видадуть

бали розподіляються так

A - 90-100 відмінно

B - 82-90 добре

C - 74-82 добре

D - 64-74 задовільно

E - 60-64 задовільно

F - 35-60 незадовільно з можливістю перездачі (відомість А)

FX - <35 незадовільно без можливості перездачі (можуть поперти з університету)

Звичайна стипендія складає десь біля третини від прожиткового мінімуму

Підвищена стипендія на 30% більша за звичайну

надбавка до стипендії старості 10-15 грн.

На рахунок червоного диплому точно не знаю. Вроді як повинно бути 75% предметів на відмінно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

червоний диплом - маразм

в теперішній час треба бути відмінним дуполизом, щоб отримати нікому не потрібний червоний диплом

з цим я не згідний,

якщо не вистачає своїх знань шоб отримати червоний дипллом, тоді можливо і згодиться такий досвід

На рахунок червоного диплому точно не знаю. Вроді як повинно бути 75% предметів на відмінно
75% від всіх предметів чи лише основних профільних?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

червоний диплом - маразм

в теперішній час треба бути відмінним дуполизом, щоб отримати нікому не потрібний червоний диплом

З цим згідний, якщо небудеш добре лизати червоний диплом не отримаєш. Якщо чесно я просто нерозумію тих людей які можуть (сам бачив є пару одногрупників) на очах всієї групи прямо так підлизуватись до прєпода за тих нещасних пару балів які в

загальному не змінюють їх ситуацію (в балах). Люди просто не мають власної гідності а гоняться за кожним балом який в кінці кінців нічого неміняє.

коли Вам на першому курсі видали кредитки на стипендію (якшо взагалі видали) ? а то скоро закінчення 1ого симестру, а ми як заповнили бланки в вересні так нам ніхто в нічому на цьому тему не признається

сходи в деканат. В мого одногрупника теж нема картки ньому староста десь в деканаті чи х..й його знає де забирє але забирає знаю точно бо коли приходить час отримувати стипендію одногрупник починає пресувати старосту іти по стипендію значить вона точно є але де її можна отримати не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно я просто нерозумію тих людей які можуть (сам бачив є пару одногрупників) на очах всієї групи прямо так підлизуватись до прєпода за тих нещасних пару балів які в

загальному не змінюють їх ситуацію (в балах). Люди просто не мають власної гідності а гоняться за кожним балом який в кінці кінців нічого неміняє.

о! мої однодумці... так не можу дивитись на такіх...

так же само грузити однорупніка питаннями, бо тобі добавлять паро балів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! мої однодумці... так не можу дивитись на такіх...

так же само грузити однорупніка питаннями, бо тобі добавлять паро балів...

fantazy тобі респект за розуміння.

а в мене немає цієї дурноватої системи.......в мене є 2, 3, 4 і 5

Тобі простіше а ми мусимо навчатись за цією системою, але якщо чесно я вже звик тому що коли поступив в палітєсі тільки ввели цю болонську систему тому по ходу відвик від 5-ти бальної. Хоча в основі звлишились ті самі 5 білів тільки їх перемутили в 100 і трохи по іншому розподілили. Муть нев...бенна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бали розподіляються так

A - 90-100 відмінно

B - 82-90 добре

C - 74-82 добре

D - 64-74 задовільно

E - 60-64 задовільно

F - 35-60 незадовільно з можливістю перездачі (відомість А)

FX - <35 незадовільно без можливості перездачі (можуть поперти з університету)

0_o

це Болонський стандарт????

в мну Відмінно - це 88, добре - 71, задовільно - 50....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ти дивуєшся? Це ж Україна! У нас в різних університетах по різному. Нічого не можуть по людськи зробити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок червоного диплому точно не знаю. Вроді як повинно бути 75% предметів на відмінно
75% від всіх предметів чи лише основних профільних?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно 75% ? а то мені говорили що і 75, і 85, і 90...

а що потрібно для підвищеної стипендії ? все на "відмінно" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що потрібно для підвищеної стипендії ? все на "відмінно" ?

Зайди в деканат там повинні знати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно дуполизів-аж дивицця на них бридко ;) Я на парах як сижу, то всее бачу. Тепер як бачу як однокурсник черговому преподу дупу лиже, то я зображаю препода, тіпа розвертаєцця препод до своєї дупи і каже "та ладно, досить уже" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно дуполизів-аж дивицця на них бридко Я на парах як сижу, то всее бачу. Тепер як бачу як однокурсник черговому преподу дупу лиже, то я зображаю препода, тіпа розвертаєцця препод до своєї дупи і каже "та ладно, досить уже"

ха :lol: :lol: :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Відносно дуполизів-аж дивицця на них бридко :) Я на парах як сижу, то всее бачу. Тепер як бачу як однокурсник черговому преподу дупу лиже, то я зображаю препода, тіпа розвертаєцця препод до своєї дупи і каже "та ладно, досить уже" :friday:

Маладец!!! :beer: Тре і собі так попробувати показати, а то так вже харать, шо здаєцця підійшов би заїхав в морду тим дуполизникам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Відносно дуполизів-аж дивицця на них бридко :blink: Я на парах як сижу, то всее бачу. Тепер як бачу як однокурсник черговому преподу дупу лиже, то я зображаю препода, тіпа розвертаєцця препод до своєї дупи і каже "та ладно, досить уже" :huh:

Ой, такі були, є і завжди будуть.

Особливо потім вражає те, як випросивши оцінку такі підлабузники хваляться інщим "в мене оцінка вища ніж в тебе!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ж щастя що я не попав під Болонку :-)

А взагалі червоний деплом отримати реально тим хто вчиться по Нормальній старій системі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болонська система MUST DIE! в такому вигляді, в кому вона в нас існує... Раніше від сесії до сесії <_< ..... А зараз :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болонська система MUST DIE! в такому вигляді, в кому вона в нас існує... Раніше від сесії до сесії :owl: ..... А зараз ;)

Повністю підтримую. В нас така с-ма функціонувати ну ніяк не може. Треба страйкувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыыы

Пострайкуєте, пропустите пари... а по Болонці це буде повний ппц з пропусками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болонська система MUST DIE! в такому вигляді, в кому вона в нас існує... Раніше від сесії до сесії 0031.gif ..... А зараз 0130.gif

А в університет для чого поступали? Потрібно було в армію йти )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Да, сама вчусь по болонській... Всіх вас розумію і підтримую!

Дуже важко так вчитись, коли лише прийняли цю систему, а інших складових болонської системи так і немає (нормальної бібліотеки, не кажучи вже про електронну, нормальні дом. завд., а не все зразу і т.д. ).

Треба або лизати жопу як це вже сказано було, в мене в самої в групі є такі, як противно на це дивитись, це просто ЖАХ і навіть попускаючи таких студентів, ні фіга не помагає. ПРИВИКЛИ ЛИЗАТИ! Фуууууууууууууууу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...