Перейти до змісту

18-річчя


-M@X-

Рекомендовані повідомлення

Я би попросив би тур на двох на вихідні до Праги чи Будапешта чи Вени, взяв би кохану з собою :unsure:

ЗІ у Будапешті я уже був рівно 2 роки назад, враження тільки позитивні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад якщо нема, то "заказати" потужну акустику в свою кімнату - відносно недорого, буде подарунок не тільки тобі а й сусідам :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Chil

Товстосуми, нетовстосуми та несвої гроші можна радити тратити на повну! фінансового обмеження не було. Питання було поставлено так що попросити щоб подарували, а не який крутий подарок можна просити за 20 грн\.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сомневаюсь, что в 18 лет человек полностью независим финансово от родителей.

а тут речь идет о подарке от родителей.

соглашусь с Chill. термин только у меня в голове "мажорство"...

машина, ноут... перебор с такими подарками, ИМХО.

просто когда мне было 18 на Украине творилась жуткая жжж...па. (1993 год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, бред это все... Шура прав. Мажорство. Если б ко мне В ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ подошли родители и спросили, что б мне подарить, ответ был бы один и тот же - на ваше усмотрение. Цена подарка не в количестве дензнаков на него потраченных. Подарок, на то и подарок ,что должен быть сюрпризом. А заказывание подарка, это сродни простому "Дайте бабок". примитивно это.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может там родители и нефтяные магнаты, но...

машина в 18 - может быть и зарано.

ноут ... для работы надо? скорее нет.

все это "игрушки"

а в 18 лет игрушки себе уже самому надо покупать.

вы тут все красиво пишите, как напрячь родителей на покупку от 1000 у.е.

а возможности там есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где-то тут я видел темко об пареньке и бабуле, готовой ради внучка продать квартиру и купить ему авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... 18-річчя... коли ж то було.... десь ніби недавно.... а.... було-було.... Х'юрікен 2000 на повну катушку.. 3-тя ночі... лінукс ніби комусь ставили... було.... тоді іще отримав подарунок - пачку кальмарів, які були знищенні на наступний день під пиво... 11-ий гуртожиток - зе бест ;)

Нафіга подарунки? якщо мені щось потрібно - значить треба заробити і купити. Інша справа що за гроші всього не купиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені на 18-річчя батьки подарували медіа-плеєр, знаючи, що я дуже люблю музику та кіно. Для мене це був дуже дорогий і важливий подарунок.

Взагалі не знаю, що порадити, бо якби мене запитали, що мені подарувати, я сама не змогла б "замовити" собі подарунок. Погоджуюсь з mix_forever, що подарунок має бути сюрпризом. Головне, увага до цього свята.

Хоча в принципі, якщо є можливості і якщо ноутбук є дрібничкою(тобто батькам не доведеться ламати голову, думаючи де ж то гроші взяти на його покупку), то можна і його попросити, досить корисна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, бред это все... Шура прав. Мажорство. Если б ко мне В ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ подошли родители и спросили, что б мне подарить, ответ был бы один и тот же - на ваше усмотрение. Цена подарка не в количестве дензнаков на него потраченных. Подарок, на то и подарок ,что должен быть сюрпризом. А заказывание подарка, это сродни простому "Дайте бабок". примитивно это.

+1

Тему надо переименовать в "как раскрутить предков на бабки"

Не удивлюсь если скоро пойдут темы "какую туалетную бумагу лучше купить", "Свадьба - жениться ли мне на Кате/Маше/Люсе?"

Похоже моск кончается у населения, думать не модно, проще спросить и схавать жевачку которую насоветовали на форуме/в статье/с телека

ИМХО: Тема маст дай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, бред это все... Шура прав. Мажорство. Если б ко мне В ЛЮБОМ ВОЗРАСТЕ подошли родители и спросили, что б мне подарить, ответ был бы один и тот же - на ваше усмотрение. Цена подарка не в количестве дензнаков на него потраченных. Подарок, на то и подарок ,что должен быть сюрпризом. А заказывание подарка, это сродни простому "Дайте бабок". примитивно это.

+1

Тему надо переименовать в "как раскрутить предков на бабки"

Не удивлюсь если скоро пойдут темы "какую туалетную бумагу лучше купить", "Свадьба - жениться ли мне на Кате/Маше/Люсе?"

Похоже моск кончается у населения, думать не модно, проще спросить и схавать жевачку которую насоветовали на форуме/в статье/с телека

ИМХО: Тема маст дай ;)

всім дякую - тему можна закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
З днем народження -M@X-!

І що ж подарували?

я думав цю тему закрили тому не дивився

Nbike дякую

а подарували годинник на руку NexxeN NE2105ML

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...