Перейти до змісту

На заводі Кромберг енд Шуберт у Луцьку вночі померла дівчина


Oli

Рекомендовані повідомлення

хто що знає? якщо є тема прошу цю видалити.

http://www.volynnews.com/news/extreme/na-zavodi-kromberh-end-shubert-u-lutsku-vnochi-pomerla-divchyna-/

У нічну зміну на лінії заводу Кромберг енд Шуберт, що у Луцьку, померла молода дівчина.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини поінформували у рубрику «Повідом новину».

Причини смерті, ідеться в повідомлення, наразі невідомі.

Правоохоронці інформацію про трагедію підтвердили. Так, керівник СЗГ УМВС у Волинській області Оксана Блищик розповіла: о 4 ранку до луцького райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у медпункті заводу померла дівчина.

Їй, зі слів речниці, був 21 рік.

Ознак насильницької смерті не виявили. Що спричинило смерть дівчини, покаже розтин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, та це вже всі знають. понабирали людей із села і роби їм як коняка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах! Але наскільки мені відомо, то перед тим як влаштуватись до них на роботу необхідно пройти медогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але наскільки мені відомо, то перед тим як влаштуватись до них на роботу необхідно пройти медогляд.

на всіх норм підприємствах при влаштуванні треба "медогляд" + "щорічні" медогляди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який % тих, хто влаштовується на роботу, проходить реальний медогляд, а не "мені тільки печаточку поставити"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если девушка с села была то могу предположить что причиной было переутомление, так как щас селе работы валом! В ночную смену тяжело работать, если еще есть днем работа и выспаться не удается, знаю сам работал так около 1,5 года. Думаю было что с сердцем а мед.комиссию у нас почти никто по настаящему не проходит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів людини, яка спілкувалась з цією дівчиною ввечері перед смертю - дівчина казала, що приймає якісь антибіотики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як зараз, але років 6-7 назад, на кромбергському медогляді реально тільки кров на аналізи здавали.... тобто, приїзжала група працівників на медогляд в райлікарню (ліпіни), здавали кров, потім йшли до терапевта відповідали на кілька питань типу - "нічого не турбує? проблем зі здоров"ям намає?" і отримували довідку, теж саме на флюрографії - запитували чи давно робили, якщо кажеш що робив кілька місяців тому, то просто ставили печатку.

P.S. Повторюсь, так було колись, років 6-7 назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю было что с сердцем а мед.комиссию у нас почти никто по настаящему не проходит

Наоборот медкомиссию, то у нас проходят, ее просто не проводят.

Зашел в кабинет

- Здоров?

- Да, вроде да, ну только...

- Ну и хорошо (шлеп печаткой), следующий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів людини, яка спілкувалась з цією дівчиною ввечері перед смертю - дівчина казала, що приймає якісь антибіотики...

промайнула така думка, щодо лікив, чи, можливо, якоїсь бормотухи, типу "Йага" яку теперішня молодь вживає просто декалітрами.. от сердечко і не витримало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось плутаєш, онлі лікарня №1, якщо і домовишся то не обминеш ні здачу крові ні флюраграфію.

Абсолютно нічого не плутаю, бо сам таким чином проходив коли працював на кромберзі, яж написав що це було років 6-7 назад і проходили всі огляди в райлікарні, потім да, чув що всі проходять в 1-ій , і там домовитись складніше.

P.S. Я ж не берусь доказувати як воно зараз робиться, і хто винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...