Перейти до змісту

Допоможіть збутися містики


Рекомендовані повідомлення

Інакше не назвеш - в комп"ютерах розбираюсь, в мережах також - завдання легке - дати доступ комп"ютеру в локальній мережі до інтернету, але...

Суть: є два комп"ютери які з"єднані між собою кабелем в локальну мережу. На одному стоїть ультімейт Віндовс 7 64 біт, а іншому сама нова віндовс хп 32 біт. Комп"ютер з 7-кою має через інтертелекомівський модем доступ до інтернету, потрібно щоб і на комп"ютері з хп був інтернет. Роблю все, як кажуть, як книжка пише - даю загальний доступ підключенню з інтернетом, воно автоматично міняє айпі на локалці на 192.168.137.1 потім на комп"ютері з хп ставлю айпі 192.168.137.2 шлюз і днс одиницю - все вроді би ОК, пінгуються комп"ютері між собою без проблем, мережа нормально робить, є загальний доступ до файлів і папок, але інтернету на хп немає. Ось скріни як виглядають обидва підкллючення в сімці

http://s020.radikal.ru/i721/1405/06/ffebc3f37f0b.jpg

http://s018.radikal.ru/i507/1405/e3/2893f38d058c.jpg

Перепробував уже усе, і різні шифрування і включав/виключав з"єднання і весь інтернет перерив - нічого, мережа є, інету на хп нема. Щоб мені отут не почали писати, що проблема на комп"ютері де стоїть хп, зробив твкий тест:

Взяв ноутбук, на якому стоїть сімка 32 бітна, втулив туди модем, налаштував так само, все виглядає як і на 64-бітці

http://s019.radikal.ru/i636/1405/45/0192e41a9338.jpg

і вуаля, все працює, інтернет є, значить проблема десь на комп"ютері з 64-біткою.

Брадмауер включав/виключав, антивірус також видалив на всякий, ось скрін ipconfig на 64-бітці сімки

http://s011.radikal.ru/i318/1405/09/e82d0df3a5ab.jpg

Де злий дух сидить то?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

шлюз і днс. на ХР може варто прописати те ж саме що і на компі з 7кою?

є такий термін лолшто?))) Прохання тим хто не робирається у цьому взагалі не писати))

Повторюсь - берем ноут з сімкою 32 біта, вставляєм туди модем даєм повний доступ, на підключенні з модемом автоматичні налаштування, локалці воно присвоює

192.168.137.1

255.255.255.0

на хп ставим

192.168.137.2

255.255.255.0

шлюз і днс 192.168.137.1 і все нормально інет є

Якщо ж модем вставляти в комп"ютер з 64-бітною сімкою робим те саме - мережа є, пінг нормальний з доступом до файлів проблем нема, а ось інтернет є тільки на комп"ютері з сімкою, на хп нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де злий дух сидить то?)

Бери бубен і починай стукати!

1) Розшарив нет на сімці - правильно. Там 192,168,137,1

2) На ХР ір - 192,168,137,2 маска така ж як і на 7-ці

Шлюз 192,168,137,1

ДНС 192,168,137,1

2 ДНС 8,8,8,8

пробуй.

Вінда любить ребут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шлюз і днс. на ХР може варто прописати те ж саме що і на компі з 7кою?

є такий термін лолшто?))) Прохання тим хто не робирається у цьому взагалі не писати))

свої вислови задрота РПГшніка залиш при собі)

Женя написав тобі в розжованому вигляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ перечитай повідомлення номер 3 в цій темі) Повторю ще раз, що писав на початку теми - розбираюсь, знаю що і як) І варіант роби ребут не канає) Робив і ребут, і чистку кеша, і зброс днс і все що було потрібно))) Не працює!!! Для тесту взяв ноут з сімкою, правда не з 64 біт но думаю це не страшно - там все ок. Значить дух сидить в 64-бітній сімці, а от що саме може закрити доступ на хп але при цьому щоб мережа працювала і папки бачило це уже питання так як я, наприклад, зі своїми знаннями не знаю яку службу вирубити, щоб вона саме на інет... Хоча нічого вроді не виключав, все ок, інет на сімці є, просто на хп не пускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шлюз і днс. на ХР може варто прописати те ж саме що і на компі з 7кою?

є такий термін лолшто?))) Прохання тим хто не робирається у цьому взагалі не писати))

свої вислови задрота РПГшніка залиш при собі)

Женя написав тобі в розжованому вигляді.

Знаєш, все-таки хочеться найти когось розумного тут)) Так як поради типу натисни кнопочку або зроби ребут це і дитина з дитсадка може сказити) Ось тільки потоврю що не чайник) І хочеться нормальних порад на професійному рівні - скрини више уже кидав, всі настройки видно, і що там прописано також - і досить уже говорити що і як потрібно прописати, уже давно прописав :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроби навпаки. модем втикни в хр.

зробив, все нормально все працює - інет є на обох комп"ютерах, але в тому то і справа, що модем має бути на комп"ютері з сімкою ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на вашому місці спробував би іще змінити для тесту комп з хр на щось інше щоб зрозуміти чи то сімка криво роздає інтернет чи то хр його криво сприймає

спробуйте пропінгувати щось по ір а не імені - може dns викабелюється

можна і спробувати чисто для цікавості іншу мережеву втикнути вкомп з сімкою - може в ній приколи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дух сидить в 64-бітній сімці

Не акцентуйся на цьому.

Покажи скріни ІР із ХР, бо в першому пості я їх не бачив. Вируби Брендмауер на ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на вашому місці спробував би іще змінити для тесту комп з хр на щось інше щоб зрозуміти чи то сімка криво роздає інтернет чи то хр його криво сприймає

спробуйте пропінгувати щось по ір а не імені - може dns викабелюється

можна і спробувати чисто для цікавості іншу мережеву втикнути вкомп з сімкою - може в ній приколи

Пінгується все нормально і які приколи можуть бути з мережевою, якщо мережа робить нормально файли переписуються нормально?))) Ну, спробую роздати інет з 64 бітної сімки на 32 бітну на ноут, самому цікаво, хоча скоріш за все його не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте на ноут самий простий проксі і забудьте про проблему (якщо, звичайно дозволяють обставини).

Мілком"які наробили купу всіляких обмежень які правити треба мало не через реєстр :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання для уточнення можна?

Сподіваюся, кабель для з'єднання ПК-ПК, обжатий крослінком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дух сидить в 64-бітній сімці

Не акцентуйся на цьому.

Покажи скріни ІР із ХР, бо в першому пості я їх не бачив. Вируби Брендмауер на ХР.

http://i056.radikal.ru/1405/b3/d227181c08b4.jpg

ось скрін - брадмауер вирубив, да і по факту якби була проблема в ньому то і пінгувати б не давало, ну це таке...

Підключив замість ХП ноут с сімкою 32 біта - все те саме що і на хп, мережа робить інету нема - тобто 64-ка чомусь не пропускає інет, чому?) Де сидить дух?))

питання для уточнення можна?

Сподіваюся, кабель для з'єднання ПК-ПК, обжатий крослінком?

Я його не обжимав, я купив готовий заводський патч корд у магазині, да і по суті яка різниця, ПОВТОРЮ

КОЛИ РОЗДАВАТИ ІНЕТ З НОУТА (32 бітна сімка) на той же комп хп з тим же кабелем інет на хп є

Поставте на ноут самий простий проксі і забудьте про проблему (якщо, звичайно дозволяють обставини).

Мілком"які наробили купу всіляких обмежень які правити треба мало не через реєстр :(

проксі не можна, ла2 пахати не буде) Да і тут уже суть не зробити інет, а зрозуміти в чому проблема, чому 64-ка не пускає інет в локалку)))) Якщо не дійду суті просто буде роздавати інет ХП на сімку і все, але ж говорю - розібратись хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

а також зроби tracert 8.8.8.8 з ХР і подивись де затик - очевидно на він 7 не транслюються адреси, тобто не розпізнаються через відключену службу ДНС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AlexL8, ну якщо хочете довго і з натхненням - копайте в бік групових і локальних політик безпеки. Всі рази на пам"яті саме там була собака зарита.

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

який сенс? якщо хр до того днс всерівно не достукаєця, а на він7 інет і на рідних днс є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в налаштуваннях саме інтертелекомівського зєднання стоїть галочка "сделать это подключение общедоступным?". Ще може бути, що треба гратися з типом мережі work/home і т.п. В мене один в один була така ситуація, все було прописано так як треба, всі доступи були ок, проблема виявилась саме з типом мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мілком"які наробили купу всіляких обмежень які правити треба мало не через реєстр :(

а чому тоді 32-х бітна сімка нормально роздає і все робить?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

64-бітна рахуєця більш "професійна", відповідно і обмежень там зазвичай більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AlexL8, ну якщо хочете довго і з натхненням - копайте в бік групових і локальних політик безпеки. Всі рази на пам"яті саме там була собака зарита.

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

який сенс? якщо хр до того днс всерівно не достукаєця, а на він7 інет і на рідних днс є...

іноді майкрософт і сенс не спорідненні слова - у нас при апгрейді на Lync 2013 з 2010 версії - прога не видавала звук поки не відключали драйвер USB 3.0

ТС - пропиши альтернативний ДНС - ДНС провайдера і буде тобі радість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

а також зроби tracert 8.8.8.8 з ХР і подивись де затик - очевидно на він 7 не транслюються адреси, тобто не розпізнаються через відключену службу ДНС

ти хоть знаєш для чого це 8 8 8 взагалі ставлять?))) Ну не сміши а?

AlexL8, ну якщо хочете довго і з натхненням - копайте в бік групових і локальних політик безпеки. Всі рази на пам"яті саме там була собака зарита.

чую розумні слова, так десь вона зарита, от і хочеться почути розумну пораду, щоб знайти де

в налаштуваннях саме інтертелекомівського зєднання стоїть галочка "сделать это подключение общедоступным?"

ні, а нашо вона там? :)))

work/home і т.п. В мене один в один була така ситуація, все було прописано так як треба, всі доступи були ок, проблема виявилась саме з типом мережі.

це більше потрібно для доступу до файлів, з цим проблем немає (зробив одну групу і т д для зручності)

Поки актуально, дуже уже цікаво де завтик) Навіть свій улюблений майкрософт антивірус убив) Просто дивно, чому на 64-ці інет є, а на іншому комп"ютері нема, якщо підключення доступне для всіх - Я НАВІТЬ З КОМПА ХП ЙОГО БАЧУ І МОЖУ ЙОГО ВИМКНУТИ і локалка нормально робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

а також зроби tracert 8.8.8.8 з ХР і подивись де затик - очевидно на він 7 не транслюються адреси, тобто не розпізнаються через відключену службу ДНС

ти хоть знаєш для чого це 8 8 8 взагалі ставлять?))) Ну не сміши а?

AlexL8, ну якщо хочете довго і з натхненням - копайте в бік групових і локальних політик безпеки. Всі рази на пам"яті саме там була собака зарита.

чую розумні слова, так десь вона зарита, от і хочеться почути розумну пораду, щоб знайти де

в налаштуваннях саме інтертелекомівського зєднання стоїть галочка "сделать это подключение общедоступным?"

ні, а нашо вона там? :)))

Ну давайте ще групові політики сюди припашем...

Просять тебе зробити трасіровку до ДНС гугла... Мені б цікаво було чи він пінгується з ХП.

Ну і ще раз. Галочка "Разрешить другим пользователям сети использовать подключение к Интернеу даного комп"ютера?" стоїть?

Таблицю маршрутизації ХП в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б добавив альтернативний ДНС 8,8,8,8

а також зроби tracert 8.8.8.8 з ХР і подивись де затик - очевидно на він 7 не транслюються адреси, тобто не розпізнаються через відключену службу ДНС

ти хоть знаєш для чого це 8 8 8 взагалі ставлять?))) Ну не сміши а?

AlexL8, ну якщо хочете довго і з натхненням - копайте в бік групових і локальних політик безпеки. Всі рази на пам"яті саме там була собака зарита.

чую розумні слова, так десь вона зарита, от і хочеться почути розумну пораду, щоб знайти де

в налаштуваннях саме інтертелекомівського зєднання стоїть галочка "сделать это подключение общедоступным?"

ні, а нашо вона там? :)))

слухай, друже - раз ти такий розумний бачу то чому запитуєш? - тобі пропонуються варіанти, а таке відчуття що ти хочеш довести що ти самий розумний а інші проходимці.тоді розкажи нам про 8,8,8,8 і все інше.

p.s. іноді варто менше думати що ти розумніший за інших ніж відкидати поради інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

публіка чекає результати трасіровки ...

а також випробовування з прописуванням ДНС провайдера і альтернативного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...