Перейти до змісту

Допоможіть збутися містики


Рекомендовані повідомлення

публіка чекає результати трасіровки ...

а також випробовування з прописуванням ДНС провайдера і альтернативного

І таблицю маршрутизації на ХП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь
Вінда любить ребут

особливо це стосується xp, бажано після якихось вагомих змін ребутати.

Не знаю чого так, але коли було win7-xp, то також потратив трохи часу, щоб налаштувати інтертелеком нет на xp, коли поставив win8-xp, то за 5 хвилин все пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б переставив вінду :)

ще один - "Семь бед один ответ")

Головне що допоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а служби і брендмауера і ics нормально працюють?

в собитіях нема повідомлень що вони вилітали абощо?

Головне що допоможе :)

ага. болить палець - відрубати руку по лікоть теж поможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне що допоможе

ВОно то так, а зрозуміти в чому проблема??? Коли чоловік має час та натхнення - то вперед. Якби піджимав час і в потилицю дихали - то тільки перевстановлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б переставив вінду :)

ще один - "Семь бед один ответ")

Головне що допоможе :)

Уяви що в тебе на тому компі нема сдрома, юсб не роблять, опечатаний системнік, стоїть 1С, купа програм з тонкими налаштуваннями і просто впадло дрова шукати)

Вже не сильно хочетсья переставляти?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

публіка чекає результати трасіровки ...

а також випробовування з прописуванням ДНС провайдера і альтернативного

Добре, прошу вибачення, буду вам скидувати усі варіанти, може-таки знайдемо у чому проблема)

На 7-ці вимкнена підтримка ІРv6?? Якщо ні - то вимкни.

Вимикав і знову вмикав - нічого не мінялось

І так тримайте скріни, хоча не знаю що вони вам дадуть, якщо все і так логічно - по 192,168,137,1 воно проходить а далі дохне, це можна було б передбачити))

http://s019.radikal.ru/i638/1405/f5/4e766b1289c0.jpg

http://i057.radikal.ru/1405/aa/e92c521897cd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

публіка чекає результати трасіровки ...

а також випробовування з прописуванням ДНС провайдера і альтернативного

Добре, прошу вибачення, буду вам скидувати усі варіанти, може-таки знайдемо у чому проблема)

На 7-ці вимкнена підтримка ІРv6?? Якщо ні - то вимкни.

Вимикав і знову вмикав - нічого не мінялось

І так тримайте скріни, хоча не знаю що вони вам дадуть, якщо все і так логічно - по 192,168,137,1 воно проходить а далі дохне, це можна було б передбачити))

http://s019.radikal....66b1289c0.jpg

http://i057.radikal....92c521897cd.jpg

ти прописував ДНС на ХР - ДНС провайдера + альтернативний 8,8,8,8?

на ВІН 7 постав програмуьку CCProxy 2010, а на ХР пропиши а налаштуваннях браузера - проксі сервер - ВІН 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

публіка чекає результати трасіровки ...

а також випробовування з прописуванням ДНС провайдера і альтернативного

днс провайдера я не знаю, модем розпізнається як

ip 192.168.1.100

шлюз 192.168.1.1

dns 192.168.1.1

от "нєчего дєлать" я уже підставляв ці айпішки і шлюз/днз но то так, брєд))

По факту - повторю, якщо модем втикнути в сімку 32-бітну на ноуті то на хп все робить нічого там не потрібно дописувати, тому варіанти щось дописувати в хп не серйозні да і не допоможуть))

Що ж стосується отих ваших 8.8.8.8. в альтернативному днс, то грубо кажучи це потрібно для того щоб деякі сайти там відкривались і все, це уже було б актуально, скажімо якби я уже пробивався в інтернет до того же інтертелекому, а ділі там до гугла чи куда там не міг би достукатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dns тут ні до чого

попробуй поставити галку на "Obtain an IP address automatically" чи як там воно парускі

перевір чи служба ICS запускається на сімці, які параметри запуску (delayed чи ні)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ВІН 7 постав програмуьку CCProxy 2010, а на ХР пропиши а налаштуваннях браузера - проксі сервер - ВІН 7

ні не прописував, зараз ще скину вам скріни трассіровки на 64-бітній сімці)))

P.S. поки нічого додатково прописувати не буду, так як і так повинно робити (з ноутра роздає на ту саму хп без зміни айпі нормально) якщо підключати ту хп до компа з тими самими налаштуваннями - проблеми. Також з компа на ноут не роздає, значить проблема в 64-й сімці

http://s52.radikal.ru/i137/1405/03/06fff9ce8821.jpg - ось як воно виглядає на 64-й сімці де є модем і інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як воно виглядає

Не виглядає. Картинки тупо не відкриваються. Заливай картинки прямо в тему, чи на наш фотохостинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dns тут ні до чого

попробуй поставити галку на "Obtain an IP address automatically"

це ти про що?) Воно і так автоматично там де з"єднання, а там де локалка після відкриття доступу робить 192.168.137.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти про що?) Воно і так автоматично там де з"єднання, а там де локалка після відкриття доступу робить 192.168.137.1

не на сервері (сімці), а на клієнті (XP)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи на наш фотохостинг.

Forbidden

You don't have permission to access /imgstore2/uploaded/ on ваш фотохостінг

з цих всіх ссилок що я кидав у мене не відкрилась тільки ця

http://s52.radikal.ru/i137/1405/03/06fff9ce8821.jpg 

і то коли я клікав по неї з даної теми може просто борда ссилку рубить бо напряму коли копіюю і вставляю в інший браузер все норм

це ти про що?) Воно і так автоматично там де з"єднання, а там де локалка після відкриття доступу робить 192.168.137.1

не на сервері (сімці), а на клієнті (XP)

робив автоматом - автоматично підтягує той самий айпі - мережа є інету нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився скріни з першого посту.

У мене Він7 64 бітна, так в вікні властивості підключення у мене є можливість вибрати, до якої мережі підключати. Ось скрін:

post-19061-0-13934700-1400068641_thumb.p

Пам’ятаю, як у мене колись пропадала ця можливість вибрати мережу, то інтернет не міг роздавати. Що робити зараз - не пам’ятаю. :_08:

З приводу первстановлення вінди - півроку тому перестав модем виходити в інтернет, постійно вибивало якусь помилку. Перепробував багато варіантів - не допомогло нічого крім первстановлення, хоч у мене теж було дуже багато програм і дуже не хотів перевстановлювати, але довелось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс кЭп

Подивився скріни з першого посту.

У мене Він7 64 бітна, так в вікні властивості підключення у мене є можливість вибрати, до якої мережі підключати. Ось скрін:

post-19061-0-13934700-1400068641_thumb.p

у тебе мабудь є з чого вибирати, наприклад роздати по локалці або по вайфай - у мене там тільки локалка, то може тому і немає вибору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент - бачу, що модем не підключений як модем, а як мережева карта NDIS. Спробуйте підключити модем як модем, а не як пристрій NDIS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь ласка КЕП. от не розумію лише чому так активно противишся доставити якусь програмульку і не парити собі мізки - час затрачений на мізкопарство вже давно перевищує затрати на встановлення та вивчення роботи не однієї, а навіть кількох програм.

іноді краще взяти альтернативний варіант - ніж намагатися налаштувати традиційним методом.

так само - іноді простіше переустановити всю систему ніж колупатися у проблемах нинішньої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь ласка КЕП. от не розумію лише чому так активно противишся доставити якусь програмульку і не парити собі мізки - час затрачений на мізкопарство вже давно перевищує затрати на встановлення та вивчення роботи не однієї, а навіть кількох програм.

іноді краще взяти альтернативний варіант - ніж намагатися налаштувати традиційним методом.

так само - іноді простіше переустановити всю систему ніж колупатися у проблемах нинішньої

проще просто переставити модем на хп і роздавати інет в іншу сторону без всяких програм)))

Тут справа вияснити в чому проблема, а не роздати інет, кажу ж розбираюсь в цьому і ще не було ні одної не вирішеної задачі, і цю вирішу, ось тільки знайду яка служба чи що там не робить чи робить не коректно))

Ще один момент - бачу, що модем не підключений як модем, а як мережева карта NDIS. Спробуйте підключити модем як модем, а не як пристрій NDIS

на 32-ці сімці на ноуті підключав так само проблем не було (інет ноут роздає на хп), та і там по іншому ніяк, так як це специфічний високошвидкісний модем

перевір чи служба ICS запускається на сімці, які параметри запуску (delayed чи ні)?

Запускаеться, вкладка параметри неактивна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...