Перейти до змісту

апгрейт кренків


Рекомендовані повідомлення

чув у вас є люди які користуються кренками і трошки шаманять в технічному плані :) в нас,в Рівному, на жаль ними користуюсь тільки я :)

знайшов цікаве відео -

наскільки розумію заміною пластикової не знаю як її назвати, штуки на підшипник ідентичний по розмірам, з еггбітерів 1 зробили 3 :)

цікаво хтось таке робив?

ніяких підводних каменів немає?:)

реально в нас ккупити підшипники і зробити ТО педалькам? :)

якщо все так просто вирішується лишиться проблема тільки з шипами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так колись робив з других треті :smile3: треба просто придбати отакий набір в якому вже є підшипники та кришки з ущільнювачами. але справжні треті все одно не вийдуть, бо в перших та нових других кренках рамка штампована й приварена до корпуса (де найчастіше ламається), в третіх – кована. в третіх легше вісь та інший матеріал. вийде дуже витривала версія перших чи других кренків. ще один момент – переробляти краще нові педалі, підшипники довше будуть працювати.

в нас,в Рівному, на жаль ними користуюсь тільки я

та ну, не вірю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так колись робив з других треті :smile3: треба просто придбати отакий набір в якому вже є підшипники та кришки з ущільнювачами. але справжні треті все одно не вийдуть, бо в перших та нових других кренках рамка штампована й приварена до корпуса (де найчастіше ламається), в третіх – кована. в третіх легше вісь та інший матеріал. вийде дуже витривала версія перших чи других кренків. ще один момент – переробляти краще нові педалі, підшипники довше будуть працювати.

в нас,в Рівному, на жаль ними користуюсь тільки я

та ну, не вірю :smile3:

Дякую за повну відповідь :)

Значить з часом придбаю треті :)

А по тому що більш ніхто не використовує то правда, експедо ще народ юзає, бачив луки один раз ну і все, всі інші шимано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

щоб не створювати нову тему, напишу тут :)

можливо хтось побачив різницю між ігбітерами 3 2013 і 2014 року?

здається все точно таке саме, різниця тільки гарантія 5 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут є два варіанта: якщо подорожчали на 30%, то якість залишилась така сама, просто змінили трохи вигляд. а як ціна така сама, то якість стала гірше на 30%. вся велоіндустрія так працює, нічого дивного нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...