Перейти до змісту

Гонка присвячена Велодню. 08.06.2014, 12.00


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

час настав оголосити імпрезу, яка має гармонійно доповнити святкування цьогорічного Велоднягонку на Велодень.

гонка пройде в "дуельному" форматі заїздами по 4 учасника, в трьох категоріях:

1. дівчата

2. чоловіки

3. діти (учасники до 14 років)

макет положення:

1. гонка має розважальний характер, тому звичайна для такого формата кваліфікація проводитись не буде, але зареєстрованим учасникам буде надане право формування пар/четвірок за власним бажанням.

1.1. з тих, хто не схоче користуватись такою можливістю, групи будуть створені звичайним жеребкуванням в межах вибраної категорії.

2. за результатами кожного заїзду двоє найшвидших учасників переходять на наступний етап змагань.

2.1. четвірки для наступних етапів формуються виходячи з результатів попереднього заїзду, тобто сильніші проти сильніших в своїх категоріях.

3. в фінальному заїзді визначаються призові місця серед 3-4 учасників.

4. фіналісти будуть нагороджені дипломами та пам'ятними сувенірами.

5. участь у змаганнях безкоштовна.

5.1. прийняти участь може кожний при наявності справного велосипеда та шолома.

5.2. за умови попередньої реєстрації, можливе виготовлення персонального номера учасника.

6. старт заплановано 31 травня 8 червня опівдні.

траса ( зображення та мапа ) проходитиме поблизу Панського Лісу, що біля Прилуцького та являє собою швидкісний та технічний шматок грунту довжиною 1700 метрів.

середній час проходження траси – 4 хвилини, тому розрахунок саме на швидкість та тактику.

заїзд починається від узлісся ПЛ та закінчується за 50 метрів до траси.

учасники що фінішували, повертаються на місце старта через Прилуцьке.

четвірки стартують після фінішування останнього учасника попередньої четвірки, що є дуже безпечним для учасників та дає суддям час на обробку результатів в реальному часі. але за великої кількості бажаючих, цей пункт може бути змінено.

траса має гарний огляд та великі можливості для фото- та відеозйомки.

відстань від центра міста до траси ~10км, від вокзалу ~6км.

заїзд автотранспортом можливий зі сторони Прилуцького.

нагородження відбудеться у Панському Лісі, після чого всі бажаючі зможуть залишитись для продовження святкування.

я з радістю приймаю побажання та цікаві ідеї щодо імпрези.

перша оглядова група поїде на трасу вже в неділю 11'го – в темі буде анонс про час та місце збору.

проведення гонки потребує помічників як для створення цікавої траси, так й на час проведення – бажаючі відписуйтесь прямо в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі, збираємось завтра опівдні біля Фуршета (Глобус). поїдемо, роздивимось на можливості благоустрою траси та прикинемо об'єм роботи. погасаємо по ПЛ, а як буде бажання, то закупимо щось у Фуршеті та засмажимо у лісі.

особливо запрошення стосується тих, хто хоче допомогти з гонкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую двійко товаришів що заїхали сьогодні зі мною до лісу, а особлива подяка всім, хто не приїхав, бо це допомогло зробити вірні висновки:

до останнього тижня на самій трасі нема чого робити. там порівняно чисто, а буде на трасі 2-3 контруклона та трампліна чи 5-6, залежить тільки від кількості лопат та бажаючих попрацювати. зараз є час та натхнення робити всю паперово-обліково-сувенірну роботу.

також відкрито попередню реєстрацію учасників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

увага, помічники та помічниці! завтра з шостої вечора буду чекати на вас на трасі. я буду скоріше за все машиною, бо треба взяти з собою лопати, мішки, може сміття доведеться вивозити. поки гарна погода, можна зробити багато корисного :ok2: "прикатувати трасу" нікого не запрошую, бо зараз це марна праця

також буду дуже вдячний за інформацію такого плана – чи є десь можливість залишити інструмент в Прилуцькому чи на Гущі щоб не возити кожен раз машиною. ховати в лісі теж якось не варіант, хіба шо є надійна схованка :smile3:

план роботи дуже простий :

1. прибрати трасу від сміття. його там на щастя небагато, але є де попрацювати. частина сміття (цегла, дошки) піде на пункт 2 ;

2. посилити існуючі "нерівності": я собі бачу кілька невеличких трамплінів та швидкісних поворотів ;

також на саму гонку потрібні будуть судді, та бажаючі допомогти з стартами та підрахунками.

наразі дякую та до зустрічі на трасі

ps. прошу в лічку повідомити про наявність інструменту, бо в мене виявилось всього дві лопати "якими весело копати", а інше – хлам. їх також можу завезти на місце, по бажанню, разом з власником :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за зберігання інструменту в с. Прилуцьке - домовлено!!! телефон скинула в пп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всїм, хто приїхав допомогти та просто підтримати. до гонки все готово! в п'ятницю ввечері ще треба буде виїхати все перевірити, а далі вже саме гонка :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, ця штука вийшла класно :smile3: але на швидкості 23-25 дуже красиво стрибається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сперше, новини погані. завтра буде дощ. сильний чи не дуже, але він буде. це потрібно просто прийняти та пробачити рідній волинський погоді.

але, дійство відбудеться за любих погодних умов. місце проведення вибрано так, що майже не мокне – найвища точка района та піщана траса. то невеличкий дощ тільки сприятиме задоволенню від заїзду.

й далі про хороше. в цьому році у гонки ТРИ спонсора, це луцькі веломагазини : Cітібайк, Велозона та Веломакс. кількість наданих призів така, що вони ледь помістились на капоті машини! а це значить, що окрім основних нагород, буде ще багато заохочуючих, наприклад для самого брудного учасника :smile3:

також переможці отримають унікальні діпломи, вироблені особисто, з натхненням та допомогою друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібні всі, хто може та хоче допомогти. я буду в ПЛ десь с десятої, може трохи раніше. то всі бажаючи запрошуються. час старта незмінний – 12.00. порядок буде по погоді – як стане "вікно" без опадів, то запустимо дівчат чи дітей. в сильний дощ може трохи притормозимо, бо учасники не побачать траси й ще в поле заїдуть :smile3:

вітаються матеріали для створення навіса над "штабом". а може в когось палатка-павільон завалялась, то я заберу машиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось така халепа, браття – залило всю трасу й проїхати там можна хїба БТР'ом :dont:

тому старт переносимо на тиждень. в суботу сьомого має бути сонячно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важливі новини!

1. попередню реєстрацію продовжено до 6/6. записуйтесь :ok2:

2. старт гонки перенесено на неділю, 8 червня. час старту залишається незмінний – 12:00, тобто опівдні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розклад гонки у неділю, 8 червня:

з 10 години починається попередня реєстрація та огляд траси всіма бажаючими.

з 11.30 починаємо формування стартових груп та готуємось до старту.

у дванадцятій старт першої четвірки учасників. порядок старта категорій:

1. чоловіки

2. дівчата

3. діти

потім нагородження та святковий бенкет (якщо хтось його підготує :smile3:

нагадую, участь в гонці безкоштовна. призи надані спонсорами, а організація, діпломи, та все інше – суто ентузіазм оргів та помічників.

місце збора на google maps

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажаючим погасати по трасі та околицях, взнати подробиці завтрашніх змагань. з сьомої я буду на трасі, приєднуйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були на трасі сьогодні з Тренером та Деніменом. дякую за стрибки :smile3:

траса у чудовому стані, трохи нових баюр з'явилось, але все добре проїзджається! чекаємо завтра на всіх бажаючих прогнатись з вітерцем :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...