Перейти до змісту

Не можу видалити Soft на Nokia 3250


Рекомендовані повідомлення

В мене така проблема. Не відображається в меню "Менеджер програм" і через це не можу видалити теми на телефоні, ставлю завжди на картку пам'яті. А перед цим відформатував картку, і поставити назад тему не можу, пише "Неможливо встановити". Так само і програми, встановлюю і пише що вона вже встановлена, хоча карта пам'яті пуста. Хоча перед цим вона в мене стояла. Можливо хтось знає що це може бути, або щось може треба видалити з пам'яті телефону???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби резервну копію пам'яті телефону на карту пам'яті (а ще краще -- в комп через PC Suite), форматни апарат (набери номер *#7370#) і відновись з резервної копії. Через PC Suite краще, тому можна відновлювати не весь бекап, а вибирати що саме потрібно, наприклад контакти, календар, галерея і т.д.

Заодно можеш обновити прошивку в апараті, бо ця ситуація про яку ти розказуєш схожа на глюк ранніх прошивок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, зараз так і зроблю...Але прошивку я поміняв, теж через PC Suite

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошивку я поміняв, теж через PC Suite
тоді можливо це глюк саме цієї моделі або саме цієї прошивки (нажаль, в нових прошивках не тільки нові фікси, а і нові глюки бувають). Я з таким не стикався (3250 в мене не було, але було кілька інших смартів на тій же версії ОС).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...