Перейти до змісту

Вид рульової колонки


Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада байкерів з досвідом.

Купив я собі Bergamont Rephlex 2006 року,туго ходить руль.

Думаю замінити рульову колонку,але прочитав,що вони на види поділяються(інтегрована,неінтегрована і т.д.). Хто в цьому шарить,підкажіть що за вид на моєму вело,і яка колонка підійде під раму.

Фото:big-rephlex.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не обов "язково міняти можна чуть відпустити верхній болт, при цьому теж треба відкрутити два болти на виносі що зажимають шток вилки, потім їх назад закрутити. Не завадил об теж змазати підшипники рульової. А рульова зовнішня Стандарт 1-1/8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе рульва не інтегрована.

Так як ти вел брав все таки б/в,

моя порада: купити два нових підшипника так завних "віночки", обійдеться десь 6-10грн/пару (поки ще базарний день то встигнеш); а місце катання шариків в чашці потерти наждачним папером 250. Добре все вичистити від слідів абразиву, закласти нову змазку, зібрати все і кататися, кататися і кататися... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе рульва не інтегрована.

моя порада: купити два нових підшипника так завних "віночки", обійдеться десь 6-10грн/пару; а місце катання шариків в чашці потерти наждачним папером 250. Добре все вичистити від слідів абразиву, закласти нову змазку, зібрати все і кататися, кататися і кататися... :)

Віночки я вже купив і поставив,коли розбирав повисипалось купа заржавілих шариків...

Здається,все почистив,змастив,а руль все одно туго ходить,тому і вирішив нову рульову брати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ інтегрована- це щось нове . На скільки знаю : інтегрована , напівінтегрована і зовнішня .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потри наждачкою бігові місця під шарики в чашці і на конусних кільцях, підозрюю що вони всі в раковинах і задирах. має допомогти.

Ще одне, при встановленні прослідкуй чи не чіпляється/треться сепаратор об трубу штока, якщо так то акуратно плоскогубцями підігни його

Ну а якщо зношення вже зовсім критичне, тоді міняй, рульова неінтегрована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ інтегрована- це щось нове . На скільки знаю : інтегрована , полуінтегрована і зовнішня .

Не доколупуйся до слів :0132:

раніше писали: ahead set, або not integrated

Немає такого "полуінтегрована" є - напів інтеногвана, або полуинтегрированная :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ інтегрована- це щось нове . На скільки знаю : інтегрована , напівінтегрована і зовнішня .

Старе, як світ, с тих пір, як зробили напів, та інтегровані. Так і називається неінтегрована. Але, хочешь називати - зовнішня, тебе зрозуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...