Перейти до змісту

Велоформа літня,кофти,футболки на ваш смак


maksimoff

Рекомендовані повідомлення

відписав у пп.

Нагадую що все знаходиться в магазині Сітібайк,всього асортименту в темі немає,там він постійно оновлюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

То на 40му і в Сітібайку ? чи тепер лише в Сітібайку? Краще б я під'їхав на 40й де і поміряти можна, аніж приїхавши в Сітібайк - зіткнувся з відповіддю потипу Одяг привезли, примірочну не привезли. Можете приміряти вдома, але не факт що приїавши за грошима вони будуть, бо може хлопці вже заберуть.... І попадаєш в конфуз... І треба і незнаєш чи варто брати. Розмірів своїх незнаю, і поради ніякої....Розумію, що можливо власникам від того продажу одягу не холодно не спекотно, але зацікавившись не однією позицією товару окрім одягу - відбило бажання брати інше... (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер лише в Сітібйку, це є магазин де ви можете підїхати в зручний для вас час,а на 40вому(дома) мене часто немає в Луцьку. ті лоти що ви вибрали з 2014 року вже продані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лоти то таке. Виберу нові. Аби підібрати розмір... Ладно там верх. А от як низ - я навіть і не вмію, і не знаю який той памперс має бути вже не говорячи про те як його приміряти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині є продавець який вам допоможе з розміром,якщо вже діло до примірки там є туалетне приміщення де ви зможете поміряти велошорти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок дякую! Сподіваюсь вони там в курсі (будуть), що так можливо. Порівняно з минулим візитом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То на 40му і в Сітібайку ? чи тепер лише в Сітібайку? Краще б я під'їхав на 40й де і поміряти можна, аніж приїхавши в Сітібайк - зіткнувся з відповіддю потипу Одяг привезли, примірочну не привезли. Можете приміряти вдома, але не факт що приїавши за грошима вони будуть, бо може хлопці вже заберуть.... І попадаєш в конфуз... І треба і незнаєш чи варто брати. Розмірів своїх незнаю, і поради ніякої....Розумію, що можливо власникам від того продажу одягу не холодно не спекотно, але зацікавившись не однією позицією товару окрім одягу - відбило бажання брати інше... (

Лоти то таке. Виберу нові. Аби підібрати розмір... Ладно там верх. А от як низ - я навіть і не вмію, і не знаю який той памперс має бути вже не говорячи про те як його приміряти...

Ок дякую! Сподіваюсь вони там в курсі (будуть), що так можливо. Порівняно з минулим візитом.

ні, не в курсі.

як було, так і буде!!!

це ще вело-магазин, примірочної немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся.Варіант примірки нижнього одягу в магазині закрито!можна залишити гроші і забрати до дому на примірку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було б тої мови якщо в темі не проскочило про можливість примірки. І я читнувши про 40-й та Сітібайк - подумав, що в обох місцях є така можливість. Тому приїхавши туди (в магазин) зіткнувся з такою ситуацією. Тому й уточнював!

Не така й проблема катнути додому здійснивши примірку..... Я так розумію з розмірами розберусь сам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ап,появилося декiлька штанiв зимових з вiндстопером,також кофти зимовi/осiннi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...