Перейти до змісту

Продам військові котелки та протигаз


stepanov

Рекомендовані повідомлення

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

post-18421-0-80433400-1398960569_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандартний протигаз

Це який? ГП-5?

45ae4b9f13725ad7ec89289f3e3dfaa3.jpg

Так, дуже доречний коли лакуєш паркет вдома)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

Також в наявності нові військові фляги, ціна за штуку 65 грн.

post-18421-0-02269200-1400683940_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки "котелків" є в наявності? на який вони об*єм?

Габаритные размеры: 150 × 100 × 170 мм, объём котелка 1,3 литра, объём крышки 0,5 литра. Пока 25 котелков есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який об"єм військової фляги, і з якого матеріалу зроблена.

  • фляга крашеная (хаки),
  • объем 0,75 л.,
  • вес 200 гр.,
  • изготовлена из пищевого алюминия,
  • имеет анатомическую форму (удобна при ношении на ремне),

  • Достоинства:
    • можно наливать кипяток сразу «с костра»,
    • возможность кипячения воды на костре непосредственно в фляжке,
    • используя чехол-термос жидкость остаётся горячей или холодной продолжительное время,
    • поскольку алюминий имеет высокую теплопроводность, то фляга позволяет быстро остудить кипяток (к примеру положив флягу с кипятком в ручей),
    • прочная (если не учитывать вмятины),
    • долговечна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво? В країні *опа повна, армія на грані виживання, фінансування не має, автомат один на роту, зато протигази, фляги і прочі армійскі приколи без проблем в свобдному обіході, якщо дєфіцит то де цікаво ці взялися для вільного продажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво? В країні *опа повна, армія на грані виживання, фінансування не має, автомат один на роту, зато протигази, фляги і прочі армійскі приколи без проблем в свобдному обіході, якщо дєфіцит то де цікаво ці взялися для вільного продажу?

...хоч не з СЗ? :0122:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще недавно 25 комплектів ОЗК тут продавали, як на мене - це гірше любого шпигуна, колись стаття така була, зрадник батьківщини з усіма витікаючими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво? В країні *опа повна, армія на грані виживання, фінансування не має, автомат один на роту, зато протигази, фляги і прочі армійскі приколи без проблем в свобдному обіході, якщо дєфіцит то де цікаво ці взялися для вільного продажу?

Це мені пан Гриць за роботу таким товаром розплатився, сказавши шо в нього такого добра повно та не тільки такого!!))) А взагалі тебе *бе звідки ці речі???? В армії нічого нема?? Погано вам?? ЦЕ НЕ ДО МЕНЕ ЯСНО!! Їдь в Київ та запитай у тих жидів куди вони все штовхнули та куди ті гроші пішли, та чиї зараз діти на спорт карах за 0.5к євро ганяють та вчаться в Оксфорді, якщо такий сердобольний то допоможи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

Також в наявності нові військові фляги, ціна за штуку 65 грн.

Дорого для радянської фляги, а за котелок - ціна навіть менша за ринкову.

Продам флягу+котелок+дилдо+вещмешок за 70 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво? В країні *опа повна, армія на грані виживання, фінансування не має, автомат один на роту, зато протигази, фляги і прочі армійскі приколи без проблем в свобдному обіході, якщо дєфіцит то де цікаво ці взялися для вільного продажу?

Це мені пан Гриць за роботу таким товаром розплатився, сказавши шо в нього такого добра повно та не тільки такого!!))) А взагалі тебе *бе звідки ці речі???? В армії нічого нема?? Погано вам?? ЦЕ НЕ ДО МЕНЕ ЯСНО!! Їдь в Київ та запитай у тих жидів куди вони все штовхнули та куди ті гроші пішли, та чиї зараз діти на спорт карах за 0.5к євро ганяють та вчаться в Оксфорді, якщо такий сердобольний то допоможи!

Тоїсть замість того, щоб написати що таким чином з тобою розплатились, ти рішив показати якій ти обіжаний державою). Питання тобі було по темі, думаю ніхто не хоче купляти краденний товар. Сам собі тему портиш, написав би просто... получів мол пацани замість зарплати вот таку фігню і тепер розпродаю і всьо... пару комплектів вже б продалось без питань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

Також продам елементи оптики, в наявності три одиниці, за все прошу 250 грн, радянська....., прошу вибачення за низьку якість фоток, кому цікаво на днях зфоткаю з усіх ракурсів та на в нормальній якості

post-18421-0-06841100-1401391824_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот мені цікаво? В країні *опа повна, армія на грані виживання, фінансування не має, автомат один на роту, зато протигази, фляги і прочі армійскі приколи без проблем в свобдному обіході, якщо дєфіцит то де цікаво ці взялися для вільного продажу?

KQMt0.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти їх взяв? Вкрав? Купили за гроші які виділені на армію, а ти собі "приватизував" а тепер продаєш. Хочеш заробити? На схід краще відправ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти їх взяв? Вкрав? Купили за гроші які виділені на армію, а ти собі "приватизував" а тепер продаєш. Хочеш заробити? На схід краще відправ.

Я не буду двічі відповідати на ці тупі та безглузді запитання, відкрий очі та почитай тему ретельніше та буде тобі такому допитливому відповідь.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрий очі та почитай тему ретельніше

Вже хто хотів,той під спойлером прочитав. Кому война,кому мать родная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрий очі та почитай тему ретельніше

Вже хто хотів,той під спойлером прочитав. Кому война,кому мать родная.

Ти це турчинову та міністрам оборони скажи добре???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продам нові котелки, для активного відпочинку на природі саме те... 40 грн, стандартний протигаз (новий) 50 грн.

котелок + фляга = 75 грн, акція триває до понеділка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...