Перейти до змісту

Forex MMCIS group - регіональне представництво


Віцентий Тарас

Рекомендовані повідомлення

Відтепер Ви можете отримати консультацію в офіційному ЗАХІДНО-РЕГІОНАЛЬНОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ компанії MMCIS що знаходиться за адресою м.Тернопіль вул.Пирогова 2а офіс 401. Або за тел. 098-030-40-40

FOREX MMCIS group пропонує найкращий вид пасивного заробітку Index TOP 20.

Заробіток від 7 до 15% в міс. Для більш детальної інформації - https://ru.forex-mmc....html?ref=93079

FOREX MMCIS group - брокер, який надає послуги торгівлі на валютному ринку Forex, а також найкращі умови для інвестування коштів в довірче управління і програму управління капіталом - Index Top-20. Програма Index Top-20пропонує інвестувати кошти в 20 кращих трейдерів, що показують високі результати торгівлі на ринку Forex на протязі багатьох років. Серед них Костянтин Кондаков, Віталій Бережний, Сергій Волков. Середня прибутковість програми - 9,67% на місяць (станом на квітень 2014).

Index TOP - 20 - одна з найуспішніших програм довірчого управління на ринку FOREX . Програма почала працювати з січня 2013 року і донині доводить інвесторам свою спроможність зі своїм середнім показником прибутковості в 9,67 % на місяць. Суть програми в інвестуванні відразу в 20 керуючих трейдерів , що знаходяться в рейтингу на найвищих місцях. Таким чином , капітал інвесторів розподіляється порівну між 20 керуючими трейдерами і ризики зведені до мінімуму , так як навіть при негативній прибутковості одного або декількох трейдерів ( з різних причин , включаючи людський фактор) інші трейдери перекриють збиток своїм доходом. У рейтинг керуючих трейдерів відбираються ті трейдери , які протягом тривалого часу ( на практиці це беззбиткові результати торгівлі на протязі від 1 року) показують позитивний результат прибутковості . Мінімальний депозит - 100 $.

Загальна інформація

  • Реєстрація : о. Сент- Вінсент і Гренадіни ( офшорна зона) , адреса: MMCIS Inc . , The Financial Services Centre , Stoney Ground , Kingstown , St.Vincent & the Grenadines . P.O. Box 1823 , Kingstown VC0100 , St. Vincent & the Grenadines .
  • Дата створення Компанії - 2007 . Створення « FOREX MMCIS group » ініційовано інвестиційним фондом « MMCISinvestments ».
  • Позиція в рейтингу МОФТ ( Міжнародне Об'єднання Форекс Трейдерів ) - 1 .
  • Валюта депозиту - долар США
  • Мінімальний депозит - 100 $
  • Способи поповнення рахунку - Visa / Mastercard , Webmoney , Банківський переказ (грн ,руб ,usd, eur ) , Western Union , Єдиний гаманець W1 , Perfect Money , RBK Money , Яндекс Гроші , QIWI , Migom , Unistream , Елекснет , Гроші @ mail . ru , Інкасація , Easy Pay , E - платіжка , City - Pay , 24nonstop , iBox .
  • Способи виведення коштів - Visa / Mastercard , Webmoney , Єдиний гаманець W1 , Perfect Money , QIWI , Index TOP - 20 , Переклад на інший торговий рахунок.
  • Додаткові умови торгівлі - нарахування 12 % річних на залишок коштів на рахунку ( для VIP клієнтів 18 % річних).
  • https://ru.forex-mmc....html?ref=93079

Також працю партнерська програма https://mmcispartners.com/?ref=32721

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VIP клієнти - це ті, які зливають купу грошей? :)

А чому ЗЛИВАЮТЬ? Клієнти які інвестували від 100 000$ . Компанія має всі дозволи та ліцензії для роботи з валютними ринками на Forex. Якщо Ви думаэте що це якийсь лохотрон- компаныя працюэ з 2007 року, особисто я інвестор вже 3 роки з не малою сумою в 20 000$ власних коштів. Якщо ви знайдете хоч 1 підтверджений випадок де була просадка депозиту в компанії MMCIS особисто від мене отримаєте 50$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відчуваю що це якийсь новий(а може і ні) ЛОХОТРОН! легких грошей навіть у олігархів не буває!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли виплачувати будете? читати (хоч би поховали рефсилки для % за привлЄчЄнія нових, хоча мабуть для бізнесмена який вложив 20 000$ - займатись завлЄкаловом обИчноє дЄло) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про цю кухню не треба мені розказувати )))

Віцентий Тарас - не вірю....!!!! скріни дайте в приват тоді повірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви знайдете хоч 1 підтверджений випадок де була просадка депозиту в компанії MMCIS особисто від мене отримаєте 50$.

раз ви такі впевнені то пишіть 10 тис баксів, за таку суму пошукаю може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось геть запутали. Форекс це лохотрон? Чи тільки ММСІС?

одне другому не заважає ;)

за неофіційною статистикою, на форексі понад 90% "ловців удачі" втрачають гроші, а заробляють менше 10% трейдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі друзі! Не знаю де Ви взяли такі статистики! Я вже дуже довго працюю з ринком форекс і гарно на цьому заробляю. Я розумію що в більшості людей встановлене обмеження що 1% в місяць платить банк і це максимум який взагалі може бути.

Barugan На рахунок статті http://gazeta.ua/ru/...ii-mmsis/549692 - то як Ви бачите компанії ліцензію повернули. В тому що я залишив реферальні ссилки не бачу нічого поганого і не зважаючи на мою суму інвестицій я впевнений що - багато грошей не буває.

MACCEN Пропоную Вам 300$(дві мінімальні заробітні плати) якщо знайдете факти та докази по зливанню депозиту чи в шахрайських діях компанії Forex MMCIS group. На рахунок скріна -прикріпив .post-25736-0-42305700-1398848445_thumb.j

Для початку давайте визначимося, що ж таке Forex. По суті, Forex це електронний обмінний пункт, що дає можливість швидко продавати одну валюту і купувати іншу. А оскільки курс валют постійно коливається, у «міняйл» з’являється можливість заробити на різниці в ціні, купивши дешевше, а продавши дорожче.

Висновки робіть самі - Чи варто Вам працювати з MMCIS чи ні. Я працюю і пристойно заробляю!

Дякую за активність до моєї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина вам щось пропонує і дає при цьому вам ссилки з рефами - 90% що він хоче вас на :0134::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина вам щось пропонує і дає при цьому вам ссилки з рефами - 90% що він хоче вас на :0134::)

він же по-чесному скрін прикріпив - в нього на особовому рахунку в системі 3651.63 віртуальних "$", з них 3651.63 - це бонуси ;) причому йому доступно зняти 0.00 "$" :)))

чи справді він інвестував, і чи розуміє сам те, що на "скріні" написано - це вже інше питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid На скріні видно що в IndexTOP20 проінвестовано 20 000. Доступно для зняття 0 тому що кошти проінвестовані в ТОР 20 і щоб їх зняти треба в особистому кабінеті вивести з інвестування адже ці кошти не призначені для вільного трейдингу. Спробуй зареєструватись і сам побачиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Почитав трохи ленту вашої дискусії і вирішив теж взяти в ній участь. Не проти?)

Що стосується інвестування в Index Top 20 - це легкий і прозорий спосіб пасивно заробляти гроші, не докладаючи багато зусиль. Ваша справа - вкласти певну суму грошей і отримувати щомісячні вершки з цих вкладень. Просто, чи не так?) Справа трейдерів - користуючись досвідом, помножувати ваші гроші зарахунок грамотної торгівлі на ринку (звісно, за це вони беруть певні відсотки). Не бачу тут нічого незаконного чи хитрого.

Скажу більше, декілька місяців тому - самостійно інвестував невеличку суму, щоб перевірити, як воно працює. І що ви думаєте, воно таки працює) Стабільні нарахування та виплати дуже радують око. Думаю над тим, щоб збільшити вклад в перспективі. Такі справи, друзі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...