Перейти до змісту

Купую авто.потрібна порада


Sashkajek

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити Ваз 2106 .81р...ціна нормальна стан теж...але власник продає по тех.паспорту (без довіреності)каже що сам купив так само 2 роки тому...Як можна перестрахуватися ???Номера через ДАІ пробити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе прошу, що там пробивати, не те авто щоб з ним щось робити...

а якщо по суті: під'їдьте вдвох до любого посту да(Й)і, і перевірите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе прошу, що там пробивати, не те авто щоб з ним щось робити...

а якщо по суті: під'їдьте вдвох до любого посту да(Й)і, і перевірите.

В знайомого було що купив жигулика шістку з 91 року, їздив теж роки два, потім хотів продати і покупець хотів зняти з обліку і не зняли, так як оказалося що номер переварений))) навіть жигуликі колись переварювали, це було десь років вісім назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та за перебивання я не переживаю...Нарахунок кредитів і штрафів....а якшо через місяць на першого власника накладуть арешт майна.....той каже шо пише мені розписку шо мол продав мені ...а я в свою чергу шо купив в нього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вартує зовсім копійки, то забити болт, тєлодвіженія не варті потрачених часу й грошей, якщо ж коштує трохи грошей, то як зазвичай жадібний платить двічі, не хочеш геморою - переоформляй як годится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК----ВС це ж крим???знаю шо можна зняти авто і без власника...але крим то вже не наш...як бути з цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК----ВС це ж крим???знаю шо можна зняти авто і без власника...але крим то вже не наш...як бути з цим?

якщо є доручення то можна зняти і без власника, також і можна не знімаючи з обліку переписати власника, але теж якщо є доручення!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пише мені розписку шо мол продав мені ...а я в свою чергу шо купив в нього.

Машина оформлена на нього, це ЙОГО майно, розписку ф топку.

але крим то вже не наш...як бути з цим?

Забити на того жигуля і не паритися, шкірка вичинки не варта. У нас своїх вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, продавець не є фактичним власником по документах? І не може тому дати доручення. Які ж тоді у Вас будуть на руках докази, що ви купили авто? Як його переоформити? Краще знайти трохи дорожче, але безпроблемне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АК----ВС це ж крим???знаю шо можна зняти авто і без власника...але крим то вже не наш...як бути з цим?

Можна поставити авто на облік на нового власника, не знімаючи з обліку за місцем попередньої реєстації.

Для цього за місцем постановки на облік вже на нового власника, МРЕВ ДАІ робить запит на той орган МРЕВ ДАІ, де авто перебувало на обліку в старого власника.

Якщо Луцьке МРЕВ зробить запит в Крим, то чи отримає підтвердження звідти, щоб поставити на облік? думаю, що не те, що підтвердження не отримає, але й запиту на Крим робити не буде.

Якийсь час на кримських номерах ще можна буде їздити. Скільки часу - хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Луцьке МРЕВ зробить запит в Крим, то чи отримає підтвердження звідти, щоб поставити на облік? думаю, що не те, що підтвердження не отримає, але й запиту на Крим робити не буде.

Якийсь час на кримських номерах ще можна буде їздити. Скільки часу - хз...

Даі в Криму

https://www.youtube.com/watch?v=zVTm6oBDB1A&list=UUMQCTweRp9G7qCQbJI9oeAg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...