Перейти до змісту

як закачувати фыльми?


petrobud

Рекомендовані повідомлення

є нормальні фільми, а от закачати для народа,чи то на lm,чи на фтп незнаю як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання "нормальні" стане зрозумілим тоді, коли ти опрелюдниш весь список!

І дивись, читай правила хфоруму і розділів, а то перепаде тобі на горіхи від модераторів!

П.С. Більше не створюй таких топіків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шурік правий - перш ніж писати всіляку єрунду- прочитай Правила - Вони одні для ВСІХ !!!

Список в топік - а далі будемо дивитися..

Або ж голосуванням - той же список і буде видно хто що хоче подивитися..

Крім того, варто звернути увагу сюди, перш ніж пропонувати щось із "нормальних" фільмів.. а ще подивитися в Розділі "Відео" як оформлюються теми у розділі.. а то пан Зевс тобі розкаже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОРМАЛЬНІ МАВ НА УВАЗІ НОВИНКИ ЯКИХ В НАС НА САЙТІ НЕМА.НО ПІСЛЯ ГАРНИХ ВІДПОВІДЕЙ І БАЖАННЯ НЕБУДЕ ЩОСЬ .......

_________Microsoft_Word__2_.doc

_________Microsoft_Word__2_.doc

_________Microsoft_Word__4_.doc

_________Microsoft_Word__3_.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюєш тему, з описом фільму, як, наприклад, зроблено тут для того, щоб дізнатись, чи твоя "новинка" комусь потрібна. Якщо відповідь буде позитивна - заливаєш на фтп. От і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЯКУЮ!Я РОЗУМІЮ ЩО ПЕРЕД ЛЮБОЮ ЗАКАЧКОЮ ТРЕБА ЩОБ НАРОД ОДОБРИВ,АЛЕ ЯКЩО Я ЗАПРОПОНУЮ ФІЛЬМ.ОДОБРЯТЬ А ЯК ПРОФАН НЕЗНАЮ ЯК ЙОГО ЗАПУСТИТЬ ДЛЯ ВСІХ,В МЕНЕ БЕЗЛІМІТ І Є МОЖЛИВІСТЬ НОВИНКИ БРАТИ З ДРУГИХ САЙТІВ....НО ВЖЕ НЕВАЖЛИВО ,ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ ТЕМИ ЯЇЇ ІЗАКРИВАЮ,ПЕРЕДУМАВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОРМАЛЬНІ МАВ НА УВАЗІ НОВИНКИ ЯКИХ В НАС НА САЙТІ НЕМА.НО ПІСЛЯ ГАРНИХ ВІДПОВІДЕЙ І БАЖАННЯ НЕБУДЕ ЩОСЬ .......

т.е. правила читать не хочешь? кроме всего еще и кричишь. :)

с таким настроем можно отправиться на помывку.

кстати, сегодня суббота ;)

ЗЫ: чтоб тебя упрашивали - не дождешься. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІФІГА МЕНЕ НЕ ТРЕБА УПРАШІВАТЬ !!!! А ОТ D@VE ХОЧ ПО ЛЮДСЬ ПОПИТАВСЯ ВТОЛКУВАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то спробував, а от толку від того абсолютний нуль.

По-перше, перестань кричати на весь форум (Caps-Lock знаходиться зліва, під клавішою з двома протилежно-направленними стрілками).

По-друге, тут так вже важко було прочитати? (Слово "тут" підкреслено не просто так, це ссилка, щоб по ній перейти - треба натиснути на ній лівою клавішею миші). Удачі тобі в нелегкій справі самонавчання. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з приводу CapsLock -D@ve правий.

з Приводу оформлення теми - теж..

Почесний громадянин Шура - теж..

І я теж буду правий - не варто викладати Вордовські документи, варто зробити так як зробив пан Зевс у темі про СуперПерців!

І не треба казати що ти чогось там не вмієш - аватару зміг поставити - значить зможеш і тему правильно оформити..

принаймні тут я доказую що не голослівний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ ЗПРИВОДУ CapsLock ЯВСЕРІВНО НІФІГА НЕ ПОНЯВ,А В ОСТАЛЬНОМУ ЯВСЕ ЗРОЗУМІВ.НАФІГ НЕПОТРІБНА ІНІЦІАТИВА.НЕЗНАЮ ЯК ,ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ .ВСЕРІВНО НІХТО ТАК І ЗРОЗУМІВ НАФІГА Я ЇЇ ВІДКРИВАВ,МАЄШ ФАЙНЕ КІНО ДИВИСЬ САМ.ОСТАЛЬНІ І БЕЗ ТЕБЕ ОБІЙДУТЬСЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ ЗПРИВОДУ CapsLock ЯВСЕРІВНО НІФІГА НЕ ПОНЯВ,А В ОСТАЛЬНОМУ ЯВСЕ ЗРОЗУМІВ.НАФІГ НЕПОТРІБНА ІНІЦІАТИВА.НЕЗНАЮ ЯК ,ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ .ВСЕРІВНО НІХТО ТАК І ЗРОЗУМІВ НАФІГА Я ЇЇ ВІДКРИВАВ,МАЄШ ФАЙНЕ КІНО ДИВИСЬ САМ.ОСТАЛЬНІ І БЕЗ ТЕБЕ ОБІЙДУТЬСЯ

Дифото,кажись твой клиент :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

petrobud - Слухай, вроді ж і не мала дитина (судячи із дати народження вказаної в анкеті , 1975 рік), а досі й не зрозумів нічого?

Жах..

І так - клавіша CapsLock - служить для друкування літер у ВЕРХНЬОМУ регістрі.

Гарне і якісне кіно - ділюся із усіма охочими - архів не великий, але однозначний Must Be .

Не грамотно озвучена ініціатива - залог нерозуміння..

Виказування неповаги до форумчан - можливість "напрватися" на РО (ReadOnly) - Чи на Бан (але судячи із фрази D@ve - будемо ми сміятися із цієї теми ще довго). .і переназвати тему на кшталт "Я розмістив об*яву - а мені тут пред'яви!!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А той вот petrobud він взагалі клієнт ФК?

З капсом на баш треба певно.. це ППЦ просто ;)

НУ ЗПРИВОДУ CapsLock ЯВСЕРІВНО НІФІГА НЕ ПОНЯВ,А В ОСТАЛЬНОМУ ЯВСЕ ЗРОЗУМІВ.НАФІГ НЕПОТРІБНА ІНІЦІАТИВА.НЕЗНАЮ ЯК ,ЗАКРИЙТЕ ТЕМУ .ВСЕРІВНО НІХТО ТАК І ЗРОЗУМІВ НАФІГА Я ЇЇ ВІДКРИВАВ,МАЄШ ФАЙНЕ КІНО ДИВИСЬ САМ.ОСТАЛЬНІ І БЕЗ ТЕБЕ ОБІЙДУТЬСЯ

ЛОЛ))) єдине нормально написане слово і те скопіпастив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...