Перейти до змісту

Міліція...Люди нові - кормушки старі (((


Lovetstiney

Рекомендовані повідомлення

Тема в політиці, бо теперішня міліція є прямим результатом діяльності нашої влади.

Недавно люди раділи що змінили головного міліціонера Волині ...Всі чекали змін ...А що ми в результаті маємо (((

І що ...отримали нового начальника ? А стиль роботи той же ((( Я ще за часів Януковича і Швидкого писав заяву на видачу мені довідки про несудимість( робив довідку минулої весни). Коли я прийшов в відповідний кабінет і написав заяву, мене запитали за який час я хочу отримати довідку, бо від цього залежить її вартість. Та навівши закон України та пригрозивши прокуратурою, мені видали довідку за 3 дні .

І тут прийшла "нова банда".

Я сьогодні 24 квітня ходив знову за потребою робити довідку про несудимість...скажу чесно, дуже надіявся що все змінилось ...змінились люди ...

І що я бачу ...З мене знову хочуть грошей, або пропонують довідку отримати через декілька місяців ... Працівниці ( чорнява дівчина ) розказую що є такий закон, в якому вказано що довідка безкоштовна і прошу назватись, її і прізвище її безпосереднього керівника ...Вона дані не повідомила ...відмовилась...Хоча є держслужбовцьом. І тут терміни вже змінюються на до 10 днів ...

Но скажіть будь-ласка люди ...кого на кого ми міняєм, якщо нові менти кормляться з старих кормушок ...Мене це просто обурює...

Вони напевне думають що їх чуть не спалили в тому приміщенні, бо вони були за колишню владу ? Ні , тому що вони самі вже просто прогнили...і народ це дістало ...

І велике в мене прохання до всіх, не платіть за довідку про несудимість - вона безплатна.

Хоча як воно не сумно - люди платять, при мені жіночка принесла квитанцію як підтвердження її проплати (((Сумно ... Боротись проти системи треба далі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба назбирати чоловік 20. і ходити за довідками кожен день, нагадуючи і про те що вона безплатна і про прокуратуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли міняв фото в паспорті попросили заплатити 50грн

на запитання за що? відповіли за вклеювання фото, дайте рахунок чи реквізити, сказали в банку знають,

У банку дівчина знала за що і вибила квитанцію за інформаційно-консультаційні послуги на якусь приватну контору.

Взяв квитанцію і зайшов до начальника паспортного столу (справа була у Локачах), після наїздів що їм так сказав Луцьк і інакше фото не вкеють, пригрозив скаргою в прокуратуру і то обласну вийняв із свого карману гроші і віддав без зайвих слів.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ : вклеювання фото по віку безкоштовне (якщо не прострочили термінів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба назбирати чоловік 20. і ходити за довідками кожен день, нагадуючи і про те що вона безплатна і про прокуратуру.

"Довідковий флешмоб?" Гарна ідея, підтримую і підтримаю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли міняв фото в паспорті попросили заплатити 50грн

Якщо прострочили - до 51грн.

"Довідковий флешмоб?"

Який вжопу флешмоб? Для них це будуть звичайні ігри і ніхто не буде навіть думати щось змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли міняв фото в паспорті попросили заплатити 50грн

Якщо прострочили - до 51грн.

"Довідковий флешмоб?"

Який вжопу флешмоб? Для них це будуть звичайні ігри і ніхто не буде навіть думати щось змінювати.

Значить не обмежуватись тільки цим дійством. Невже нема ніяких важелів впливу на керівництво в подібних ситуаціях?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в міліції нічого не змінилось й не зміниться, доки у нас буде міліція.й не тільки в міліції.

флеш-моби, пікетуваня, правий та лівий сектор - вирішення якось нагальної потреби й не більше.

даремно громада забула за реформи й взялась за прізвища та громадські слухання, то все пусте.

Невже нема ніяких важелів впливу на керівництво в подібних ситуаціях?

заява в прокуратуру й чим більше їх буде тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вже інші і поява даних тем тому свідчення. Як раніше мутити не вийде. Зараз нікого не тримають на цих посадах. Щось не подобається, йди на іншу роботу. реформи ще попереду і вони обов'язкові. Після всіх тих заварух нам видадуть безвізовий режим. А для цього потрібно підтягувати стандарти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як раніше мутити не вийде. Зараз нікого не тримають на цих посадах.

друже, а ти таки не виправний оптиміст))

мутять так, що гай шумить. тільки повна зміна системи з совка на сучасну щось змінить й то ще буде грати роль людській фактор.

а те що люди змінились - добре, це єдина надія на те, що зміни таки відбудуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба назбирати чоловік 20. і ходити за довідками кожен день, нагадуючи і про те що вона безплатна і про прокуратуру.

А не простіше відразу в прокуратуру ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше відразу в прокуратуру ?

20 заяв, журналістів з собою - і в прокуратуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте мужчину, який стояв біля ТАМ-ТАМу і всім водіям вказував на знак, що забороняв там розворот?

Може щось схоже зробити і тут? Люди майже всі будуть виходити з папірцем на руках, їм відразу розповідати, що ця послуга безкоштовна і мати заготовку для заяви в прокуратуру. Благо до неї не далі, як до банку. Не кожен буде писати заяву, але один з трьох напише точно. За тижлень можна такий вал заяв зробити, що вони прозріють. Хто має час стояти? Може скинемось студенту-юристу на "інформаційні послуги", чи хтось має натхнення? Давайте шаблон заяви - надрукую скільки треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав довідку . Було багато людей, я ту дівчину запитав чому вона продовжує брати далі гроші за те, що безплатно. Народ дивився на мене ніби я з іншої планети ...

Я зрозумів що нажаль не всі українці готові відстоювати свої права . Вони платять гроші і думають що зроблять ту довідку швидше, а в результаті виходить що переплачують і ще й довідку отримують пізніше як люди які знають закони.

Якщо комусь потрібна буде допомога в отриманні довідки про несудимість - зрадістю допоможу отримати довідку безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте мужчину, який стояв біля ТАМ-ТАМу і всім водіям вказував на знак, що забороняв там розворот?

Може щось схоже зробити і тут? Люди майже всі будуть виходити з папірцем на руках, їм відразу розповідати, що ця послуга безкоштовна і мати заготовку для заяви в прокуратуру. Благо до неї не далі, як до банку. Не кожен буде писати заяву, але один з трьох напише точно. За тижлень можна такий вал заяв зробити, що вони прозріють. Хто має час стояти? Може скинемось студенту-юристу на "інформаційні послуги", чи хтось має натхнення? Давайте шаблон заяви - надрукую скільки треба.

немаю часу, та готовий скинутись студенту-юристу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаєте мужчину, який стояв біля ТАМ-ТАМу і всім водіям вказував на знак, що забороняв там розворот?

Може щось схоже зробити і тут? Люди майже всі будуть виходити з папірцем на руках, їм відразу розповідати, що ця послуга безкоштовна і мати заготовку для заяви в прокуратуру. Благо до неї не далі, як до банку. Не кожен буде писати заяву, але один з трьох напише точно. За тижлень можна такий вал заяв зробити, що вони прозріють. Хто має час стояти? Може скинемось студенту-юристу на "інформаційні послуги", чи хтось має натхнення? Давайте шаблон заяви - надрукую скільки треба.

немаю часу, та готовий скинутись студенту-юристу)

анологічно підтримую ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...