Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Це нормально,ти де живеш,в Ізраїлі 2?

тебе жиди в дитинстві зґвалтували?

Навіщо задаєш тупі питання?Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

Звичайний фашизм. Гітлер був би задоволений таким послідовником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, Тобто істинним слов'янським патріотам прийнятно ховатись за спинами жінок?

Це нормально,ти де живеш,в Ізраїлі 2?

коли тут коли за межами країни
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо задаєш тупі питання?

це не тупі питання, враховуючи твій діагноз))

не мають права правити,віддавати накази жиди

накази віддає той хто заслужив, а не ті в кого в голові бульйон))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, Тобто істинним слов'янським патріотам прийнятно ховатись за спинами жінок?

Це нормально,ти де живеш,в Ізраїлі 2?

коли тут коли за межами країни

Альо,вони виступають поруч,разом.Нічого неприйнятного тут немає,як на мене!

Але я не про це.До чого всього тут Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп. У ТС зараз еротичний екстаз , скільки уваги і все йому. Ні, ні, я не заздрю :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітей там немає.

8ecabd02c80cdc9c3246c3728ebd1826__380x.jpg

І що?А може в нього батька вбили щирі українці із батальйону нелегітимної влади за незаконним наказом?Або він просто несе зброю,щоб передати мужикам на посту.

У війні Вітчизняній що,діти не ходили в тил ворогу,не допомагали військовим?

Я бачу як ви тут всі забули історію,зелений папір вам просто затьмарив розум!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

А чому тоді російські фашисти і олігархи з клану Путіна, які знищують російську націю алкоголем, наркотиками, асимілюють їх з чеченцями, забороняють самозахищатись зброєю, не дозволяють розвиватись підприємствам та фермерам, мають право правити і віддавати накази простим слов'янам? Чому ветерани в Росії повинні доживати свої останні роки в хрущовках і занедбаних будиночках в той час, коли уся "еліта" Росії відпочиває на курортах Європи? Чому в Кубані у 2012 році Путін затопив села? Звідки ваші "прості хлопаки-борці за свободу проти хунти" взяли зброю? Чому вони порушують порядок, вбивають простих людей, журналістів, катують їх і топлять? Ваша anna-news і RT Russia продажна і прокремлівська. Я читаю українську правду і BBC! Там правда!!!1

сарказм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за офтоп. У ТС зараз еротичний екстаз , скільки уваги і все йому. Ні, ні, я не заздрю :_02:

Ну ясно,тобі ж по фіг,не тебе ж убивають не зрозуміло за що,за кого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А його орки страшно бризгають слиною в ненависті до євреїв.

а чому дивуватись? нездорові люди, брак освіти. ось й несуть понос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

А чому тоді російські фашисти і олігархи з клану Путіна, які знищують російську націю алкоголем, наркотиками, асимілюють їх з чеченцями, забороняють самозахищатись зброєю, не дозволяють розвиватись підприємствам та фермерам, мають право правити і віддавати накази простим слов'янам? Чому ветерани в Росії повинні доживати свої останні роки в хрущовках і занедбаних будиночках в той час, коли уся "еліта" Росії відпочиває на курортах Європи? Чому в Кубані у 2012 році Путін затопив села? Звідки ваші "прості хлопаки-борці за свободу проти хунти" взяли зброю? Чому вони порушують порядок, вбивають простих людей, журналістів, катують їх і топлять? Ваша anna-news і RT Russia продажна і прокремлівська. Я читаю українську правду і BBC! Там правда!!!1

сарказм

Це твої слова лише.Давай докази.В Росії вже давно все міняється,не так швидко,але все ж таки.Яка в них територія,а яка в нас.Що помінялось в нас за 20 років?

Кого із казнокрадів посадили?А їх-тисячі.Кого із олігархів,які незаконно привласнили загальнонародну власність,посадили?

Чому українці і далі вимирають?Чому українці їздять мільйонами по заробітках,а олігархи і далі всіх грабують?

Чому центр жидовії,українське місто Дніпропетровськ,є ЄДИНИМ містом-мільйонником в світі,яке вимирає,а Коломойський будує "Менору" за десятки мільйонів в цей самий час?

Росія у всьому винувата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що?А може в нього батька вбили щирі українці із батальйону нелегітимної влади за незаконним наказом?

motivpicru_6695212_11864852.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія у всьому винувата?

Так

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

В радянському союзі, євреї, українці та росіяни (й інші нації) у другій світовій боролись проти фашистів та нацистів, які винищували єврейське населення. Зараз ви говорите як фашист та нацист.

P.S.

Пропоную забанити користувача andrey23 по причині расової нетерпимості та антисемітизму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія у всьому винувата?

Так

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

В радянському союзі, євреї, українці та росіяни (й інші нації) у другій світовій боролись проти фашистів та нацистів, які винищували єврейське населення. Зараз ви говорите як фашист та нацист.

Я тобі наводжу перевірені факти,а ти фігню постиш.

До чого тут Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі наводжу перевірені факти,а ти фігню постиш. До чого тут Росія?

Де ці факти? Я їх не бачу. Вони нічим не підтверджені і буквально висмоктані з пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут Росія?

А до чого тут Україна? До чого тут ти? Виходь 1 чи 9 травня на Театральний майдан в Луцьку. Подискутуємо.

Вони нічим не підтверджені і буквально висмоктані з пальця.

Ці факти висмоктані з такою любов'ю до Путіна і явно не з пальця Путіна.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо,вони виступають поруч,разом.Нічого неприйнятного тут немає,як на мене!

мда измельчали богатыри русские, ранние на дела ратные жен не брали

andrey23, от Ви рахуєте нашу владу не легітимною. в чому її не легітимність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо,вони виступають поруч,разом.Нічого неприйнятного тут немає,як на мене!

мда измельчали богатыри русские, ранние на дела ратные жен не брали

andrey23, от Ви рахуєте нашу владу не легітимною. в чому її не легітимність?

Тому що відбувся класичний державний переворот і президент не складав із себе повноважень.Президент,звичайно,був злодіюватий у нас,але він є легітимним наразі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, от Ви рахуєте нашу владу не легітимною. в чому її не легітимність?

Він зараз напише про "хунту, про жидів і олігархів". Я ще розумію, якщо вести бесіду з людиною, яка хоч трішки мислить. А цей фрукт взагалі походу взагалі не з нашої реальності або просто троль.

Тому що відбувся класичний державний переворот і президент не складав із себе повноважень.Президент,звичайно,був злодіюватий у нас,але він є легітимним наразі.

Вибач на слові, але президент просто з'їб*вся з країни. За прогули на роботі звільняють. І це все в рамках Конституції України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі наводжу перевірені факти,а ти фігню постиш.

почитай що таке факт й зрівняй з тим лайном, що ти постиш.

й дійсно, до чого тут московія? тут Україна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що відбувся класичний державний переворот і президент не складав із себе повноважень.Президент,звичайно,був злодіюватий у нас,але він є легітимним наразі.

у Верховній Раді помінявся склад депутатів ? А те що президент виїхав за межі країни і не виконує своїх обов'язків в чому його легітимність?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що відбувся класичний державний переворот і президент не складав із себе повноважень.Президент,звичайно,був злодіюватий у нас,але він є легітимним наразі.

Ну то їдь до Ростова-на-Дону там скажи йому це асабісто.

І в пупок його поцілуй. Обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що відбувся класичний державний переворот і президент не складав із себе повноважень.Президент,звичайно,був злодіюватий у нас,але він є легітимним наразі.

у Верховній Раді помінявся склад депутатів ? А те що президент виїхав за межі країни і не виконує своїх обов'язків в чому його легітимність?

Президент не зрікався і крапка,він є легітимним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...